Mart 2020 Aylık Burç Yorumları

Mart 2020 Aylık Burç Yorumları

10.03.2020 | 16:30

Koç Burcu Aylık Yorum

Bahar geliyor, cemreler sırasıyla havaya, suya ve toprağa düşüyor, doğa canlanıyor. Doğa kendini yenilerken, Koç burcu için de hayatına yeni bir yön verme vakti geldi. Koç burcu aylık yorum ve öngörülerinde kariyer ve yoğun çalışma öne çıkıyor. Bu aynı zamanda senin için yeni ve büyük fırsatlar demek. Hazır mısın? Daha yoğun çalışmak biraz yorucu olsa da, bu ay önüne yepyeni kapılar açabilir. Güneş’in Balık burcundaki yolculuğu Mart ayında senin çok daha güçlü olmanı sağlayacak. Elbette çalışırken kendine vakit ayırmayı sakın ihmal etme! Makyajını tazelemeye fırsat bulamayacağın günler için NYX Professional Makeup Dewy Setting Spray imdadına yetişecek. Makyajın ilk anki tazeliği ile gün boyu yüzünde kalacak. Üstelik, vegan formülü ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

Boğa Burcu Aylık Yorum

Boğa burcu kadınları için eğlence ve seyahat günleri başlıyor. Öyle ki, uzun süredir planladığın yolculuğa bile çıkabilirsin. Aylık burç yorumları şimdiden seyahat hazırlıklarına başlamanı söylüyor. Ancak 29 Mart tarihi kritik! Güneş bu tarihte Satürn gezegeni ile tam bir dik açı oluşturacak ve bu senin ekonomik sıkıntı riskine karşı harcamalarına dikkat etmen gerektiği anlamına geliyor. Mart ayı için sana önerimiz, eğlenceli günlerin başlamasıyla seni yalnız bırakmayacak Love Lust Disco Glitter Vault olacak. İçinde 5 farklı tondaki Face & Body Glitter ve seyahat boyu ürünü bulunan set ile ışıl ışıl parlayacaksın.

 

İkizler Burcu Aylık Yorum

İkizler burcu Mart ayında yönetici gezegenleri Merkür burç değiştirdiği için biraz dikkatli olmalı. Bıktığın dertler tekrar tekrar önününe gelebilir, tahammül sınırını zorlayabilir. Sen bildiğin yoldan yürü, çünkü Mart ayı burç yorumları aşk konusunda yaşadığın kararsızlıkları gidermek için ideal bir dönemde olduğunu söylüyor. Kim bilir, belki hiç yakın olmadığınız aile kurma fikrini bile düşünmeye başlayabilirsin. Bu ay hayatındaki yenilikler ile beraber sana önerimiz NYX Cosmetics’in yeni bir ürün olan High Glass Face Primer olacak. Pürüzsüz, taze ve doğal görünümün ile artık her şeye hazırsın!

Yengeç Burcu Aylık Yorum

Yengeç burcu için yapılan aylık burç yorumu da önemli kararlara işaret ediyor. Yengeç’lerin yönetici gezegeni Ay, bu dönemde bir kez yeniay ve iki kez dolunay biçimini alacak. Yani, bu ay senin için fırsatlarla dolu. Vereceğin kararlarla daha etkili ve güvenli bir dönemi başlatabilirsin, duygusal anlamda huzura erebilirsin. Seni üzenlerden uzaklaşmak ve mutluluğa erişmek senin elinde. Sen ferah ve aydınlık günlere yürürken, göz altında da aydınlık bir görünüm elde edebileceğin yeni Born to Glow Concelaer sana önerimiz!

Aslan Burcu Aylık Yorum

Ekonomik olarak zorlayıcı, ama bir o kadar da fırsatlarla dolu bir ay seni bekliyor. Aylık burç yorumları, Merkür ve Venüs gezegenleri Koç burcuna girdiğinden, senin için iyimser kariyer haberleriyle geliyor. Para ve yatırım açısından ise kısada vadede işler umduğun gibi gitmeyebilir. Biraz karışık ve zorlayıcı olsa da sen atlatırsın. Bu arada ikili ilişkilere ve gereksiz gerilimlere dikkat etmen yararına olur. Bu zorlu ayda Ultimate Edit Petite Shadow Palette tam sana göre bir ürün. Her tür makyaj için kurtarıcı özellikteki far paleti 6 farklı rengiyle zorlu günlerdeki vazgeçilmezin olacak.

Bu far paletlerine bayılacaksın !

Başak Burcu Aylık Yorum

Burçlar dünyasının en titizi Başak burcu: Aman gerilime dikkat! Hem evlilikte hem ortaklı işlerde öfkeyle kalkıp, zararla oturmamak için biraz sakin. Aylık burç yorumu iyi haberleri bekar Başak’lar için veriyor, çünkü baharla birlikte havada aşk rüzgârları esiyor. Bu rüzgarı daha da hızlandırmak için sana Mart ayı için önerimiz Off Tropic Shadow Palette olacak! Göz makyajında kullanabileceğin 10 farklı renk seçeneği ile tropikal esintileri hisset! 

Terazi Burcu Aylık Yorum

Terazi burcu için 2020 özgürlük yılı demek. Her şeyi değiştirebilecek enerjiyi ve dinamizmi içlerinde taşıyorlar. Senin için Mart ayı burç öngörüleri de farklı değil. Kendi yolunu çizmeye hazırlanan özgür Terazi’ler, biraz karışık ve dağınık günler geçirip, kendilerini hasta etme riskini de taşıyorlar. Bilhassa yediğine içtiğine dikkat et. Kolayca sürülebilen, ince fırçalı Epic Ink Liner Brown ile bu hareketli günlerde göz makyajını hızlı ve kusursuz bir eyeliner ile tamamlayabilirsin

Akrep Burcu Aylık Yorum

Son aylarda biraz dağıtmıştın, şimdi toparlanma vakti. Akrep burcunda olan Jüpiter ve Oğlak burcuna geçen Mars sana daha düzenli günler getirecek. Aşk hayatın ise biraz karışık görünüyor. Sınırları zorlayabilirsin, yeni aşklara yelken açabilirsin; ama tam tersi de olabilir. En iyisi iyice düşünüp taşınıp adım atmak. Hislerine güvenmen iyi, ama kapılıp gitmek de bazen olumsuzluklara yol açabilir. Born To Glow Naturally Radiant Foundation senin için en güzel öneri. 45 farklı renk seçeneği seni kararsız bırakabilir, ancak göz alıcı bir bitişe hızla varırsın!

Yay Burcu Aylık Yorum

Yay burcu aylık yorum öngörüleri yeni başlangıçlara işaret ediyor. Bu dönemde kariyerde önemli değişiklikler, başlanmış projelerin tamamlanması ve hayatın akışında öne çıkma beklenebilir. Ekonomik açıdan da Yay’ları güzel bir bahar bekliyor. Tek yapman gereken motivasyonunu düşürmemek, kendinden emin biçimde yürümeye devam etmek. Elbette asla yalnız yürümeyeceksin! Venüs’ün Boğa burcuna girmesi Yay’lar için yeni aşkları beraberinde getirebilir. Bizim önerimiz Bare With Me Prime Set Refresh Spray ile büyüleyici bir tazelik. Cildi ferahlatan tazeleyici makyaj spreyi, yeni başlangıçlar öncesi kusursuz bir hazırlık sağlıyor. Yeni bir başlangıca ve yeni bir makyajla hazırsın!

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Yeni yılı hemen her şeyi yenilemek için değerlendiren Oğlak burcu, aylık yorum metinlerinde hep yeni olan şeyler öne çıkıyor. Aile, iş, arkadaşlık tüm alanlarda yeni başlangıçlara yelken açmaya hazırlanıyorsun. Mart ayı için finansal açıdan güzel haberler 10 Mart’tan sonra gelecek. Güçlü ve uzun soluklu bir aşk ihtimali de bu ay seni bekliyor. Peki, sen ne bekliyorsun? Bir ok gibi karşındakinin kalbine saplanacak kirpikler için sana mükemmel bir önerimiz var. Worth the Hype Volumizing & Lengthening Mascara ile dolgun ve belirgin kirpiklere kolayca ulaşacaksın. Gerisi sana kalmış, bir de yıldızların konumlanışına...

Kova Burcu Aylık Yorum

Bu aralar rüyalarla aran pek sıkı fıkı. Bilinçaltı mıdır, gelecekten haber mi verirler bilinmez, ama 2020 yılı senin için geçmişle hesaplaşma ve geleceğe yönelik doğru adımlar atma yılı olacak. Kova burcu yönetici gezegeni Uranüs’ün hareketleri yanında Mart ayı içinde Venüs ve Merkür ile Güneş’in Koç burcu sınırlarına girişi gökyüzünde işleri iyice karıştırıyor. Bir karar verme evresindesin ve bu senin geleceğini büyük ölçüde belirleyecek. Aceleci davranışlardan uzak dur ve iyi düşün! Gerisi kendiliğinden gelecek. Sana tavsiyemiz, kararların da tıpkı makyajında kullancağın ve cilt hatlarını keskinleştirecek High Glass Illuminating Powder gibi belirgin olsun!

Tüm aydınlatıcı ürünlerimizi incelemek için tıklayın!

Balık Burcu Aylık Yorum

Balık burcu Jüpiter’in gerileme evresine geçmesiyle geçmişle yüzleşme fırsatı bulacak. Bu ikinci şansını iyi değerlendirmeli, fırsatları tepmemelisin. Başak burcundaki dolunay aşk ilişkilerini iyi etkileyecek, yeni tanışmalara zemin hazırlayacak. Dolunayda tanışacaklarına dikkat etmeli, yeniayda ise doğru kararlar vermelisin. Mutluluk sana çok yakın, elini uzatıp almak için en doğru yolu bulman lazım. Sağlığına dikkat et, gerektiğinde dinlen. Bir de özgürlüğünden asla vazgeçme. 24 ayrı renk seçeneği bulunan mat ruj Suede Matte Lipstick sana bu ayki önerimiz olsun. Makyajına en uygun rujla özgür ruhunu, özgür yarınlara hazırla!

 

Tüm indirimli makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın !

Hızlı ve Çekici Bir Gece Makyaj İçin 8 İpuçu

Hızlı ve Çekici Bir Gece Makyaj İçin 8 İpuçu

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Burçlara Göre Makyaj Önerileri