Kasım Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Kasım Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

24.10.2019 | 17:00

Kasım Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

2019'un Kasım ayı, tüm burçlar için olumlu ya da olumsuz değişimler getiriyor. Eylül veya Ekim ayında olumlu gelişmelerle yoluna devam eden burçlar, bazı tatsız gerçeklerle yüzleşebilir, son bir iki ayda olumsuz gelişmeler yaşayan burçlar ise beklenmedik pozitif gelişmeler yaşayabilir. Aile ilişkileri başta olmak üzere aşk ve kariyer alanında da önemli gelişmelere gebe olan Kasım ayı burç yorumları, aslında gelecek yılın Nisan ayına kadar sürecek ve tüm burçları kapsayacak zor bir dönemin de habercisi sayılıyor. Kapsamlı aylık burç yorumları için burcunla birlikte yükselen burç yorumuna da göz atmalısın. Çok uzatmadan her bir burç için aylık burç yorumu başlıklarına geçelim.

Koç Burcu Kasım Ayının Şanslı Burçları Arasında

Venüs, Kasım ayının 2'sinden itibaren Yay burcuna geçiyor. Koç burcunun en iyi anlaştığı burçlardan biri olan Yay, ayın 2'sinden başlayarak 26'sına kadar sürecek bu dönemde Koç burcuna çeşitli sorunları onarabilme şansı tanıyor. Kasım Koç burcu aylık yorum teması; onarım, tedavi anlamına geliyor. Özellikle son iki ayda yaşamış olduğun aile, eğitim veya iş kaynaklı sorunları düzeltmek için en ideal zamanlar, bu zamanlar. Belki eğitimini aksatan sorunlar yaşamıştın ya da ailenle aranın bozulmasına sebep olacak durumlar söz konusu olmuştu veya işinde çeşitli tartışmalar yaşanmıştı. Koç burcu aylık süreçte tüm bunları düzeltebilir. Koç Burcu için Kasım ayı onarım, tedavi ayı THISISEVERYTHING Lip Balm ile dudaklarına harika bir bakım yapmanın tam zamanı! 

Boğa Burcu Bu Ay Dikkatli Olmalı

Venüs'ün Yay burcuna geçmesi her burçta farklı bir etki yaratıyor. Boğalar bu ay dikkatli olması gereken burçlar arasında yer alıyor. Özellikle maddi konulardaki gelişmeler planladığın gibi gitmeyebilir, kuyunu kazan biriyle karşılaşabilirsin. Merkür hâlâ Akrep burcunda ve bu yüzden ufak tartışmalar çok büyük tartışmalara dönerek sana zarar verebilir. Bu ay hiç beklemediğin yerlerden ve kişilerden darbeler alabilirsin, ufacık konular büyüyerek sana zarar verecek hâle gelebilir. Aylık burç yorumunu dikkate al ve özellikle Kasım ayı içerisinde oldukça temkinli davranmaya çalış. Venüs seni dikkatli olman konusunda uyarıyorken eyeliner çekemeyenlere bile kolaylık sağlayan vegan formüllü Epic Ink Liner ile ile göz makyajını kusursuz ve zahmetsiz tamamlayabilirsin!

İkizler Burcu İçin Kabuğuna Çekilme Zamanı

İkizler genellikle hareketli, canlı, enerjik bir yapıya sahip olsa da Kasım ayı onlar için durgunluk anlamına geliyor. Tıpkı bu ayki İkizler ruh hali gibi cildindeki değişiklerde farklılık gösterebilir ve cildindeki kusurları gizlemek isteyebilirsin. Bunun için sana önerimiz yüksek kapatıcı özelliğiyle Can't Stop Won't Stop Pudra Fondöten! Uzun süredir devam eden iş, eğitim veya ilişki gibi farklı alanlarda seni zorlayan bazı durumlardan bıkmış olabilirsin ve artık "Oluyorsa olsun, olmuyorsa olmasın." diyebilirsin. Ancak özellikle bu ay böyle fevri bir tavır sergilersen sen zararlı çıkarsın. Her şeyin bir zamanı olduğunu unutma ve o zaman gelene kadar kabuğuna çekil ve sakince bekle. Yoksa etkileri gelecek yılın Nisan ayına kadar devam edebilecek olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Bu Ay Sosyal İlişkilerine Odaklanmalı

Ekim'in son gününde başlayan ve üç hafta sürecek olan Merkür retrosu, adeta seni dikkatli olman konusunda uyarıyor. Yengeç burcu için Kasım ayının temasını sosyal ilişkiler oluşturuyor. Çevrendeki insanlar konusunda son derece dikkatli olman gereken bir aydasın. Güvendiğin bir kişi tarafından beklenmedik bir şekilde ihanete uğrayabilir ya da bir ilişki beklentisi içindeysen bu ilişki olumlu yönde ilerlemeyebilir. Bu nedenle eğer biriyle bir birliktelik ihtimalin varsa bunu sosyal medya başta olmak üzere hiçbir platformda şimdilik dile getirmemelisin. Temkinli olmayı gerektiren Kasım ayında Yengeç burçlarına tavsiyemiz, Makeup Setting Spray Matte kullanarak makyajının kalıcılığı konusunda endişe etmemen! 

Aslan Burcu İçin Süper Bir Ay :)

Özellikle Kasım ayının ilk 20 günü Aslanlar'ı mükemmel bir dönem bekliyor. Uzun yolculuklar, sanatsal olaylar, taşınma, iş değişikliği gibi köklü değişimlerin olabileceği bu 20 günde oldukça şanslı olan Aslan burcu, fırsatları değerlendirmeli. Bu şanslı dönem kendini çok daha iyi hissetmene sebep olurken mat ve dolgun dudakların sırrını veren Lip Lingerie Push Up Lipstick ile çok daha fazla konuşulacaksın! Eğer herhangi bir proje, tanıdık aracılığıyla sunulan bir teklif ve benzeri fırsatlarla karşılaşırsan kesinlikle kaçırmamalısın, çünkü bu fırsatları değerlendiremezsen ilk 20 günlük süreçten sonra seni de tüm burçlarda olduğu gibi etkileri uzun zaman alabilecek olumsuz olaylar bekliyor.

Başak Burcu İçin Gerileme Söz Konusu

Başaklar, Merkür'ün gerilediği ilk 20 günde yakınlarına karşı dikkat etmesi gereken bir döneme giriyor. Diğer yandan son iki ay içinde karşılaştığın olumlu gelişmeler artık sona eriyor, hatta olumsuza dönüşüyor. Merkür'ün geri hareketi sebebiyle Başak burcunun hayatındaki olumsuzluklar gibi cildimizdeki tüm kusurları kapatmak yerine hem doğal görünüm veren hem de cilde ışıltı veren Bare With Me Tinted Skin Veil'i deneyebilirsin! İş, aşk, para gibi temel konuların tümünde can sıkıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden hayatında herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsan şimdilik kıpırdama ve sakince bekle. Ayrıca bir dava ya da benzeri bir nedenden dolayı yetkili birinden ya da bir merciden yardım alman gerekebilir.

Terazi Burcu Bu Ay Yeni Bir Adım Atmamalı

Terazi burcunun bu ay diğer birçok burçta olduğu gibi dikkatli olması gereken bir süreç başlıyor. Yeni bir eğitim, yeni bir iş, aşk ya da yeni bir yer... Bu ay yeni olan her şeye karşı temkinli yaklaşmalısın. Karşına iyi bir fırsatmış gibi çıkabilecek durumlar aslında sonrasında pek de öyle olmadığını anladığın durumlara dönüşebilirler. Bu nedenle sakin olmalı, dengeli davranmalı ve acele etmeden, ayakları yere basan kararlar vermelisin. Yoksa etkilerinden neredeyse altı ay kurtulamayacağın sorunlu durumlarla karşı karşıya kalabilirsin. Karşılaşacağı durumlar konusunda dikkatli davranması gereken Terazi burçları makyaj.com'un önerdiği kusursuz bir makyaj için ilk adım olan Hydra Touch Oil Primer'I mutlaka denemeli!

Akrep Burcu İçin Hatalardan Dönme Zamanı

Akrep burçları ayın ilk 10 günlük sürecinde özellikle maddi konularda şanslılar. Ardından devam eden bir iş, ilişki ya da benzeri bir süreç varsa bu süreçten son anda cayma durumu olabilir. Bu bir anlaşma olabilir, bir alım satım işi olabilir ya da nişan, evlilik tarzı bir durum olabilir... Söz konusu olayın gerçekleşmemesi üzücü gibi görünse de aslında Akrepler için büyük şans. Çünkü ilerleyen dönemlerde pişmanlık yaşatabilecek bir durum gibi görünüyor. Bu yüzden bu olaya zararın neresinden dönülse kârdır diye bakman gerekiyor. Makyajında da kullanmaktan pişman olmayacağın ve vazgeçemeyeceğin Concealer Wand vegan formülü ile en sevdiğin ürünlerden biri olacak!

Yay Burcu Önemli Gelişmelerin Eşiğinde

Venüs bu ay Yay burcunda, üstelik Jüpiter'le buluşuyor. Hâliyle Kasım ayının en şanslı burç yorumlarından birini Yay burcu aylık yorum oluşturuyor. Bu ay şansın açılmışken aradığın hacim ve kirping lifting etkisi veren mascarayı bulabilirsin, On the Rise Liftscara kesinlikle yeni favorin olacak! Köklü değişimler, ilgi çekici olaylar, uzun süredir kurtulmak istediğin şeylerden kurtulabilme şansı ve daha pek çok olumlu durum bu ay seni bekliyor. Ayrıca sana bu süreçte tanıdığın biri yardımcı oluyor. Bu ailenden biri olabilir, bir yakının ya da arkadaşın olabilir, ancak kesinlikle birinden yardım görüyorsun ve gurur yapıp bu yardımı geri çevirmemelisin.

Oğlak Burcu Anlaşmalardan Uzak Durmalı

Oğlak burcu aylık yorum, Kasım'da sana en çok önem verdiğin detaylardan biri olan maddi konularda tabiri caizse şans sunuyor. Belki son iki aydır hem maddi hem manevi olumsuz olaylar yaşamış olabilirsin. Ancak Kasım ayıyla birlikte başta maddi durumun olmak üzere birçok farklı alanda iyileşmeler gerçekleşiyor. Şansının açıldığı Kasım ayında sana tavisyemiz muhteşem bakışlara sahip olacağın göz makyajın için Ultimate Shadow Palette'i mutlaka denemelisin! Ancak Merkür retrosundan dolayı ayın ilk 20 günü herhangi bir anlaşma yapmamaya özen göstermelisin.

Kova Burcu Aydınlığa Çıkıyor

Ayın ilk 20 gününde Merkür retrosu olsa da seni olumsuz değil, tam tersi olumlu yönde etkiliyor. Son aylarda zaten yavaş yavaş bir şeyler düzeliyordu, Kasım ayıyla birlikte pek çok şey yoluna giriyor. Özellikle sağlık, güzellik; ameliyat, estetik operasyon; mal alım satım gibi konularda beklediğin fırsatlar eline geçiyor ve bu fırsatları değerlendirmelisin. Güzellik demişken, eğer hala cildindeki gözenekleri ve kırışıklık görünümünü en aza indiren Pore Filler'a bayılacaksın! 

Balık Burcu Karmaşık Bir Ay Geçiriyor

Balık burcu aylık yorumu, belki de Kasım ayının en karmaşık burç yorumu. Kasım ayı, Balık burcu için muhasebe ayı oluyor. İyiyi ve kötüyü ayırma, bir yerlerden veya birilerinden kurtulma, yeni bir işe başlama, yeni bir çevreye girme gibi önemli olaylar sizi bekliyor. Büyük değişimlerin kapıda oldugu bu ayda yeni ve renkli başlangıçlara Sugar Trip Squad Shadow Palette'i deneyerek başlayabilirsin! Ancak ayın ilk 20 günü dikkatli olmalısın. Her şeyi iyi düşünmeli, iyi hesaplamalı, ayın 20'sinden sonra harekete geçmelisin.Kasım Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

2019'un Kasım ayı, tüm burçlar için olumlu ya da olumsuz değişimler getiriyor. Eylül veya Ekim ayında olumlu gelişmelerle yoluna devam eden burçlar, bazı tatsız gerçeklerle yüzleşebilir, son bir iki ayda olumsuz gelişmeler yaşayan burçlar ise beklenmedik pozitif gelişmeler yaşayabilir. Aile ilişkileri başta olmak üzere aşk ve kariyer alanında da önemli gelişmelere gebe olan Kasım ayı burç yorumları, aslında gelecek yılın Nisan ayına kadar sürecek ve tüm burçları kapsayacak zor bir dönemin de habercisi sayılıyor. Kapsamlı aylık burç yorumları için burcunla birlikte yükselen burç yorumuna da göz atmalısın. Çok uzatmadan her bir burç için aylık burç yorumu başlıklarına geçelim.


Güzellik Sırları:BB Krem ile Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşun

Güzellik Sırları:BB Krem ile Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşun

Mat Ruj Renkleri:Dolgun Görünümlü Dudaklar

Mat Ruj Renkleri:Dolgun Görünümlü Dudaklar