Kasım 2020 Aylık Burç Yorumları

Kasım 2020 Aylık Burç Yorumları

17.11.2020 | 01:00

Artık güz mevsiminin en son ve belki de en özel ayı olan kasım kapıda. Havaların gittikçe serinlediği, kışlıkların yerlerinden çıkarılmaya başladığı bu ay hepimiz için yepyeni duygular ve maceralar getirecek gibi duruyor. Sen kendini gelecek günlere hazırlarken yıldızlar da Terazi’den Akrep burcuna doğru ilerliyor. 

Peki, gökyüzünün gizemli karanlığında yaşanan bu hareketlerin hayatına neler getireceğini biliyor musun? Cevabın hayırsa, merak ettiğin her şeyi öğrenmek için kasıma özel aylık burç yorumları yazımızı okuyabilirsin. Böylece evrenin sana hazırladığı sürprizlerle ilgili fikir sahibi olabilirsin. Hem aylık burç yorumu yazımızın içerisinde burcunun özelliklerini tenine taşıyacak, yalnızca sana özel ürün önerileri de var!

Koç burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Koç burcu kadını, geçen ay yükselen enerjin bu kasım ayında da seninle beraber olacak gibi duruyor. Sana çok daha dinamik, keyifli ve başarılı günler vadeden kasımda ilhamının artığını hissedecek ve yepyeni fikirlerle farkını ortaya koyacaksın. Elbette bu yükselen grafikten Koç burcu yükseleni de yararlanabilir. Eğer kendi işini kurmak veya bir girişimde bulunmak gibi planların varsa, bu ay seni saran ilham dalgasını bu iş için kullanabilirsin. Elbette bu aşamada hırsını kontrol etmeye ve attığın adımların analizlerini doğru yapmaya özen göstermelisin!

Yıldızının ışıldadığı kasım ayında burcuna özel ürürün NYX Cosmetics Born To Glow! Naturally Radiant Foundation. Cildinin doğal ışıltısını besleyerek tenine göz alıcı bir form kazandıran bu fondöten ile makyajının seviyesini yükseltebilirsin. 

Boğa burcu kasım ayı yorumu

Kasım ayında sağlığına çok dikkat etmelisin sevgili Boğa burcu kadını ve Boğa burcu yükseleni. Kışın yaklaştığı bu günlerde kendini biraz halsiz ve yorgun hissedebilirsin. Ama endişelenmene gerek yok. Biraz egzersiz ve dengeli beslenme ile enerjini yükseltebilirsin. Üstelik bu ay yıldızların dizilimi yapılan egzersizlerin verimini artıracak şekilde! 

Bunun yanında iş hayatında yaşanan gelişmeler sana kendini çok daha iyi hissettirecek gibi duruyor. Bu süreçte belki biraz stresli anlar yaşayabilirsin. Ama sonunda seni bekleyen başarıya ulaştığında hepsinin geride kaldığını göreceksin!

Kasım ayında burcuna özel ürünün, NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer. Günlerin stresi ve yorgunluğu tenine yansıdığında bu mükemmel kapatıcı ile ışıltını ortaya çıkarabilirsin! Yapısındaki mikro kapsüllerle tenini doğal bir şekilde aydınlatan bu ürünle güne enerji katmak senin ellerinde!

İkizler burcu kasım ayı yorumu

Sevgili İkizler burcu kadını, bu ay kendini hiç olmadığın kadar açık ve net bir şekilde ifade edecek gibisin. Bu ay çevrenle basit ve açık temellere dayanan ilişkiler kurabilirsin. Tabii basit deyince aklına önemsememek gibi bir durum gelmesin. Aksine her şeyin çok daha net bir şekilde konuşulduğu bu dönemde ilişkilerinin geliştiğini hissedebilirsin. 

Bu durumlar elbette İkizler burcu yükseleni için de geçerli. Kasım ayında ikiniz de kendinizi özgün ve özgür hissedeceksiniz. Dikkat etmen gereken tek şey, bu açık sözlülüğünü manipüle etmeye çalışan kötü niyetli kişiler. 

Kasıma özel ürünün, davranışlarındaki doğallığı makyajına taşıyacak harika bir kaş sabitleyici. NYX Cosmetics Bare With Me Brow Setter ile natürel duruşlu, bakımlı kaşlar seninle!

Yengeç burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Yengeç burcu kadını; bu ay duygusal açıdan sınandığını hissettiğin, zorlayıcı günler yaşayabilirsin. Bu dönemde partnerinle ya da çevrenle ilişkilerinin gerildiğini hissedebilirsin. Sana tavsiyemiz, böyle günlerde kabuğuna çekilmemen ve duygusal mizacını hareketlendirecek aktiviteler yapman olacak. Böylece sen de Yengeç burcu yükseleni de kasımın can sıkıcı zamanlarını en az hasarla atlatabilirsiniz. 

Üstelik tüm bu olumsuzlukların arasında seni keyiflendirecek ve kariyerinde ilerleme sağlayacak gelişmeler de yaşanacak gibi duruyor!

Kasım ayının durgun günlerine renk katacak, burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Shout Loud Satin Lipstick. Yüksek pigmentasyonlu tam 29 renk seçeneği bulunan bu saten dokulu ruj ile dudaklarına hayat verebilirsin. 

Aslan burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Aslan burcu kadını ve Aslan burcu yükseleni, geçen ay duygularınla yüzleştiğin, oldukça yoğun günler geçirmiştin. Bu ay ise bu anların bedeninde ve ruhunda yarattığı yorgunluğu atmanın ve tazelenmenin tam zamanı! 

Bu süreçte bir yandan hafif egzersizlerle formunu ve enerjini korurken bir yandan bedenini gelecek parlak günlere hazırlamanda fayda var. Evde keyifli anlar geçirerek dinlenebilir, bir türlü izleyemediğin filmlere zaman ayırabilirsin. Bu ruhsal detoks dönemi sana çok iyi gelecek, bundan emin olabilirsin. 

Vücudunu dinlendirirken bir yandan bakım yapmak ister misin? Bu ay sana özel ürün önerimiz, NYX Cosmetics Bare With Me Lip Conditioner. İçeriğindeki cannabis özü ile dudaklarını yumuşacık bir forma ulaştıracak bu ürünü çok ama çok seveceksin!

Başak burcu kasım ayı yorumu

Kasım ayında kendini biraz gergin hissedebilirsin Sevgili Başak burcu kadını. Ay başında ileriye doğru harekete geçen Merkür, seni fevri kararlar almaya yönlendirebilir. Ve bu süreçte içinde hissettiğin gerginliği kararlarına yansıtabilirsin. Bugünleri rahatlıkla atlatmak ve sonradan pişman olmamak için, kasım ayında hayatını etkileyen büyük kararlar almamaya özen göstermende fayda var. Ayrıca sabahları biraz yürüyüş yaparak, günde yarım saatini yogaya ayırarak kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Unutma, bugünler geçici. Sen de Başak burcu yükseleni de biraz soğukkanlılıkla bu negatif enerjiyi üzerinizden atabilirsiniz. 

Bu ay burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Cant Stop Wont Stop Matte Primer. Sana kusursuz ten duruşu kazandıran bu ürünle her an taze bir makyaja sahip olabilir ve akan makyajın yarattığı gerginlikten kurtulabilirsin. 

Terazi burcu kasım ayı yorumu

Kasım ayında çevrendekilere ilham kaynağı olacaksın gibi duruyor sevgili Terazi burcu kadını. Birkaç aydır üzerinde toplana spotlar yavaş yavaş dağılırken insanların senden ve yaşantından ilham aldığını gözlemleyebilirsin. Bu durum gururunu okşarken sen de yaşamın keyfini çıkarmaya odaklanabilirsin. Terazi burcu yükseleni ile beraber kendini kitaplara ve yeni şeyler öğrenmeye vereceksin. Elde ettiğin bilgilerin yaşamına kattığı değerin meyvelerini ise ilerleyen aylarda alacak gibisin. Üstelik bu süreçte fark etmeden yepyeni bir aşka yelken açabilirsin. Harika, değil mi? 

Kasım ayının bu renkli günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Jelly Cheek Color. İçerisinde ışıltılı parçacıklar bulunan ve teni okşayan formülüyle kendine hayran bırakan bu allık ile canlı ve doğal bir görünüme kavuşabilirsin!

Akrep burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Akrep burcu kadını ve Akrep burcu yükseleni, bu ay senin ayın; tadını çıkar! Gezegenlerin ve yıldızların burcunu temsil ettiği bu süreçte sen kendini yoğun bir iş temposu içerisinde bulabilirsin. Ama bu, kendine ayıracağın özel zamanların önüne geçmesin. Bedeni ve ruhu dinlendiren egzersizler ile iş stresini uzak tutabilirsin. 

Ayrıca bu ay hem arkadaşlarınla hem de ailenle bol bol zaman geçirecek gibisin. Bu keyifli anların yarattığı yüksek enerji ile kasım ayı boyunca kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin. 

Ayına ve burcuna özel ürünün, NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara Mini. Bu mini maskara ile kirpiklerini dolgunlaştıran lift hareketini her an yanında taşıyabilirsin. Böylece kasım ayının her gününde dramatik ve çarpıcı bakışlara sahip olabilirsin!

Yay burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Yay burcu kadını, bu ay kendini oldukça pozitif ve enerjik hissedecek gibisin. Seninle aynı hisleri paylaşan Yay burcu yükseleni ile beraber çevreni aydınlatacak ve insanlara mutluluk vereceksin. Bu ay çevrene duyduğun ilgi ile beraber empati yeteneğinin de arttığını gözlemleyebilirsin. Hatta zaman zaman kendini psikolog gibi hissedebilirsin. Bu dönem boyunca dokunduğun hayatların ve destek olduğun arkadaşlarının mutluluğu ile ödüllendirileceksin!

Bu ay çevrene saçtığın ışığı makyajına taşıman için sana özel ürünün: NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette. 16 farklı renk tonu, ışıltılı ve mat formlu farlarıyla sana gözlerini dilediğin gibi şekillendirme imkanı sunan bu palete aşık olacaksın!

Oğlak burcu kasım ayı yorumu

Geçen ay iş odaklı zamanlar geçirmiştin sevgili Oğlak burcu kadını. Kasım ayı boyunca da iş hayatın ön planda olacak gibi duruyor. Bu süreçte yatırım ve kariyer fırsatlarını değerlendirebilir ve önemli kararlar alabilirsin. Yürüdüğün bu yol boyunca birtakım engellerle karşılaşabilirsin. Ama asla endişelenme. Çünkü senin de bildiğin gibi, hiçbir şey öyle kolay elde edilmiyor. Soğukkanlılığını koruyarak engelleri aşabilir ve yolun sonunda seni bekleyen finansal özgürlüğe ulaşabilirsin. Ne de olsa sen de Oğlak burcu yükseleni de işleri kısa zamanda yoluna koyabilecek, kararlı ve güçlü kadınlarsınız! 

Kasım ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Wonder Stick. Bir tarafı krem kontür diğer tarafı aydınlatıcı olan bu kullanışlı ürünün yüzünde yarattığı etkiye bayılacaksın! 

Kova burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni, bu ay içinden gelen seslere ve dürtülere dikkat etmelisin. Seni çılgınca alışveriş yapmaya davet eden savurgan yanını dizginlemezsen, sonrasında pişman olabilirsin. Bu süreçte önceliği ihtiyaçlarına vermeli ve alışveriş sırasında kendini kontrol etmelisin. 

Ayrıca Kasım ayı boyunca iş yükünde ani bir artış oluşabilir. Böyle bir durumda kendini tamamen işe kaptırmamaya çalışmanı öneririz. Aşırı yoğun günler sonrasında bitkinlik yaşamamak için iş ve sosyal hayatın arasında bir denge kurmanda fayda var.

Kasım ayının hareketli günlerinde makyajının her an kusursuz görünmesini ister misin? O zaman NYX Cosmetics High Definition Finising Powder ile tanışmalısın! İpeksi dokusuyla teni okşayan bu transparan sabitleyici pudra ile gün boyu makyajını korumanın tadını çıkarabilirsin!

Balık burcu kasım ayı yorumu

Sevgili Balık burcu kadını, bu ay kendini dinlendirmeli ve sağlığına özen göstermelisin. Aynı durum senin için de geçerli sevgili Balık burcu yükseleni. Geçtiğimiz ay başarılara koştuğun günlerin yorgunluğu yavaş yavaş çıkıyor. Bu süreci güçlü ve sağlıklı bir şekilde atlatmak için hafif bir egzersiz programı uygulayabilirsin. Bunun yanında yemek alışkanlıklarını gözden geçirmende de fayda var. Böylece tazelenen bedenin yeniden enerjiyle dolduğunu hissedebilirsin.

Kasım ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner. Bedenini dinlendirdiğin bugünlerde tek bir hareketle gözlerini şekillendiren bu eyeliner’ı hiç yanından ayırmak istemeyeceksin!

Avokado Yağı Nedir, Faydaları Nelerdir?

Avokado Yağı Nedir, Faydaları Nelerdir?

Göz Şekillerine Göre Makyaj Rehberi

Göz Şekillerine Göre Makyaj Rehberi