Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

28.05.2020 | 23:30

Zaman ne çabuk geçiyor, değil mi? Haziran ayı geldi çattı bile. Peki yaz mevsimini karşıladığımız şu günlerde, haziran ayı burç yorumları ve önerilerinin burcun hakkında neler söylediğini öğrenmeye ne dersin? Üstelik aylık burç yorumları her zaman olduğu gibi beraberinde bu ay sana özel bir ürün tavsiyesini de getiriyor. Hazırsan, vakit kaybetmeden aylık burç yorumu ve önerilerine göz atmaya başlayalım! 

Koç Burcu Aylık Yorum

Mayıs ayının ikinci yarısında hayatında değişim rüzgârlarının esintilerini hissetmeye başlamış olmalısın sevgili Koç burcu kadını. Venüs'ün 13 Mayıs'ta başladığı hareket, hayatında şüphelerin, tereddütlerin ve belirsizliklerin artmasına neden olabilir. Fakat duyguların ve mantığın arasında sık sık seçim yapman gereken bu dönemde, kendi iç sesini bastıran tüm yankıları dindirmeli ve kendine bol bol vakit ayırmalısın. Bu sayede zihnini dinginleştirebilir, geleceğin için çok daha doğru kararlar alabilirsin. Sakin ve istikrarlı kararlar aldığın sürece bu dönemi hasarsız atlatacağından emin olabilirsin.

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuminator! Bu doğal ışıltılar barındıran likit aydınlatıcı ile tüm sıkıntıları geride bırakman ve bir yıldız gibi ışıldaman dileğiyle!

Boğa Burcu Aylık Yorum

Koç burcu aylık yorum ve önerilerinde de sözü geçen kıskançlık ve belirsizlikler, senin için de 2-3 haftadır geçerli gibi duruyor sevgili Boğa burcu kadını. Haziran ortasına dek varlığını sürdürmesi muhtemel takıntı ve tereddütlerle mücadele etmek için ruh halini ve motivasyonunu yüksek tutmaya özen göstermelisin. Geçtiğimiz ay dış görünümünle ilgili yapmak istediğin değişiklikleri hayata geçirmemeye ya da çok radikal değişimlerden uzak durmaya çalışmanı öneririz. Yeni makyaj ya da giyim tarzları deneyerek bu değişim isteğini geçiştirebilir, eğlenceli müzik, film ve kitaplara yönelerek zihnini dağıtabilirsin. 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Butter Gloss dudak parlatıcısı serisi! Bu seride yer alan birbirinden çarpıcı tonlar arasından makyaj tarzına en uygun olanı seçebilir ve kusursuz görünen dudaklara kavuşabilirsin.

İkizler Burcu Aylık Yorum

Haziran ayı burç yorumunda duygularının ön plana çıktığını gözlemlemek mümkün sevgili İkizler burcu kadını! Bu ay ilişkinde ya da flört ettiğin kişiyle kurduğun iletişimde tahmin etmediğin kadar açık sözlü olabilir, bir süredir canını sıkan konuları sakin bir şekilde dile getirebilirsin. Elbette bu esnada kırıcı olmamaya özen göstermen oldukça önemli. Eğer kalbin boşsa, bu dönemde karşına çıkacak insanlar seni oldukça heyecanlandırabilir. Kim bilir, belki de haziran ayı senin için harika bir ilişkinin başlangıcına gebedir?

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Shout Loud Satin Lipstick Ruj serisi! Bu seride yer alan saten krem rujlar ile koyu tonlarda ve çarpıcı bir dudak makyajına imza atmaya ne dersin?

Yengeç Burcu Aylık Yorum

Geçtiğimiz ay evinde veya insan ilişkilerinde büyük değişimler yaşandıysa, artık durulma zamanı geldi sevgili Yengeç burcu kadını! Venüs retrosuyla birlikte artık içinde tuttuğun birçok konuda tahammülün kalmadığını ve kökten çözümler aradığını tahmin edebiliyoruz. Ancak öfkeyle kalkarsan zararla oturacağını unutmaman, kararlarını sakin kafayla tekrar gözden geçirmen oldukça önemli. Üstelik haziran ayında işine, derslerine ya da hayatındaki insana daha güçlü bir tutku hissedebilirsin. Bu duyguları doğru yönlendirmeye ve özellikle kariyerin açısından atabileceğin önemli adımları gözden kaçırmamaya özen göstermelisin.

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Mat Allık! Eşsiz tonu ve incecik yapısı ile bu allığa bayılacaksın!

Aslan Burcu Aylık Yorum

Tüm burçlar açısından duygusallık ve belirsizlik konularının ön planda olduğu haziran ayı rüzgârları, senin için çoğunlukla yeni kariyer haberleri getirecek gibi görünüyor sevgili Aslan burcu kadını. Bir süredir işini değiştirmek ya da kendi işini kurmak konusunda düşüncelerin varsa, bu dönem senin için gerçekten verimli bir süreç olabilir. Eğer henüz okuyorsan, okul hayatında hiç beklemediğin gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsin. Bu ay boyunca sakin ve dingin bir hayat sürmeyi tercih edeceksin. Bu tercihin doğru bir karar olduğundan emin olabilirsin!

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics High Glass Finishing Powder! Bu ışıltılı bitişli pudra ile makyaj yapmaya en üşendiğin günlerde bile sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne kavuşabilirsin. 

Başak Burcu Aylık Yorum

Aylık burç yorumun, bu dönemde saygınlığının ve güvenilirliğinin oldukça artacağını gösteriyor sevgili Başak burcu kadını. İş ya da okul hayatınla ilgili alacağın bazı kararlar, meslektaşlarının veya okul arkadaşlarının gözünde bir anda bambaşka bir yere gelmeni sağlayabilir. Bu dönemde yalnızca maddi konular açısından dikkatli olmalısın. Bir anlık heyecanla yapabileceğin yüksek miktarda harcamalardan uzak durmalı, kısacası ayağını yorganına göre uzatmalısın. 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Lip Lingerie Likit Mat Ruj serisi! Kariyerinde önemli adımlar atarken kusursuz görünen dudakları da unutmamak gerek, değil mi?

Terazi Burcu Aylık Yorum

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada geçirdiğin süreyi biraz abartmış olabilir misin sevgili Terazi burcu kadını? Bu dönemde sevdiklerine ve kendine ayırdığın vakti ihmal ediyor, çevrendeki bazı insanların sana kırıldığını gözden kaçırıyor olabilirsin. Haziran ayında kendini geliştirmek ve sevdiklerinle zaman geçirmek için biraz daha vakit ayırmaya özen göstermelisin. Böylece içinde biriktirdiğin sıkıntıların da ferahlayacağından emin olabilirsin.

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Ultimate Shadow Edit Petite Far Paleti! Bu kusursuz tonları bir araya getiren far paleti ile yepyeni ve çarpıcı göz makyajlarına imza atabilirsin!

Akrep Burcu Aylık Yorum

Venüs retrosu, senin için aşk habercisi sevgili Akrep burcu kadını. Bu dönemde kalbin mantığının bir hayli önüne geçecek gibi görünüyor. Midende uçuşan kelebekleri çoktan hissetmeye başladıysan, panik yapmayı bir kenara bırakıp biraz daha sakin olmalı ve bu sürecin tadını çıkarmaya çalışmalısın. Eğer hâlihazırda bir ilişkin varsa bu dönemde birçok sorunu çözebilir, ilişkinde uzun süredir olmadığın kadar mutlu olabilirsin. 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Epic Ink Eyeliner! Hazır aşk rüzgârları esiyorken, daha çarpıcı ve etkileyici bakışlar yakalamaya ne dersin?

Yay Burcu Aylık Yorum

Venüs retrosu ile haziran ayında birçok konuda farkındalığın oldukça artacak gibi görünüyor sevgili Yay burcu kadını. Uzun süredir nedenini çözemediğin gelişmeleri aydınlatabilir, hayatında aslında pek de iyi niyet barındırmayan insanları bir anda tespit edebilirsin. Sana tavsiyemiz, bu süreçte dik durmaya ve mantığının sesini dinlemeye özen göstermen. Böylelikle yüklerinden arınabilir, hayatında yalnızca gerçekten yanında olması gereken insanlarla devam edebilirsin. 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Can't Stop Won't Stop Full Coverage Fondöten! Hayatındaki ve cildindeki pürüzleri kapatmanın tam zamanı! 

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Bu dönemde bir süredir devam eden sağlık sorunlarının çözüme ulaştığını gözlemleyebilirsin sevgili Oğlak burcu kadını! Üstelik görünüşün ve tarzınla ilgili yepyeni değişikliklere gidebilir, insan ilişkilerinde hiç olmadığın kadar pozitif ve anlayışlı olabilirsin. Bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkini bir adım öteye taşımak isteyebilirsin. Tüm bu kararları düşünerek aldığın sürece uygulamaman için hiçbir neden yok! 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara! Kripik lifting etkisi sayesinde uzun, gür ve hacimli görünen kirpiklere kavuşabilirsin.

Kova Burcu Aylık Yorum

Haziran ayı senin için sorgulamalar eşliğinde geçecek gibi görünüyor sevgili Kova burcu kadını. İşini, ilişkini, kendini, gelecek planlarını; kısaca aklına gelebilecek her şeyi sorgulayabilirsin. Ancak, bu süreç sana korkutucu gelmesin. Aksine, bu sayede belki geçmişte aldığın eksik ya da hatalı kararları tespit edebilir ve değişim için büyük bir adım atabilirsin. 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette Far Paleti! Bu seride yer alan kusursuz far tonları ile yepyeni göz makyajlarına imza atabilirsin. 

Balık Burcu Aylık Yorum

Haziran ayında kalabalığa, çok sesliliğe ve farklı görüşlere tahammülün normalden çok daha az olabilir sevgili Balık burcu kadını. Bu esnada çevrendekileri kırmamaya özen gösterdiğin sürece, biraz kendinle baş başa kalmak çok doğru bir tercih. Zihnini karıştırabilecek yeniliklerden ve insanlardan uzak durmaya da özen gösterebilirsin. Kendini dinlemek, tünelin ucunda ışığın göründüğünün habercisi! 

Burçlara özel haziran ayı ürünün, NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer! Düşüncelerle ve sorgulamalarla geçen uykusuz gecelerin bıraktığı yorgunluk izlerini bu kapatıcı ile gizleyebilir, ışıltını ön plana çıkarabilirsin!

Evden Toplantı Yapanlara Makyajı Önerisi

Evden Toplantı Yapanlara Makyajı Önerisi

Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları