Eylül Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Eylül Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

08.09.2019 | 09:05

AYLIK BURÇ YORUMLARI – Eylül 2019

Aylık burç yorumları hakkında bilgi sahibi olmadan yeni aya başlayamayanlardan mısın? Aşk hayatının, ilişkilerinin, kariyerinin, aile yaşamının ve finansal durumunun eylül ayında nasıl olacağını merak ediyorsan Eylül ayı burç yorumları seninle!

Koç Burcu (21 Mart-20 Nisan): Değişime Uyum Sağlamalı

Koç Burcu Eylül ayında kariyerine daha fazla odaklanacaksın. Hedeflerine ulaşabilmek için dışarıdan gelen desteklere karşı açık olmalısın. Çevrende yaşanacak değişimlere uyum sağlaman gerekebilir. Koç burcu için aşk yaşamında belirgin bir ilerleme mevcut, romantik bir ilişkiye doğru yelken açmaya hazırlan! Ancak ailenle yaşayabileceğin problemlere karşı da hazırlıklı olman gerek. Bu hızlı ve hareketli süreçte makyajın da senin kadar dayanıklı olsun istiyorsan, 24 saat kalıcı Can't Stop Won't Stop Fondöten her zaman yanında.

Boğa Burcu (21 Nisan-21 Mayıs): Karmaşa İçinde

Boğa Burcu Eylül ayında aşk hayatın biraz karmaşık ve sancılı olabilir. Sevdiklerinin ihtiyaç duyduğun her an yanında olması bu sancılı dönemi atlatmana yardımcı oluyor. Ayın sonlarına doğru bu karmaşık dönemin son bulmasına dair umut ışığı da var. Boğa burcu için iyi haber ise sağlıklı bir ay geçirecek olmaları. Gereksiz stresten uzak durman bu ayı rahat geçirmen açısından önemli. Bu stresli döneminde gününü küçük ışıltılar eklemek için Born to Glow Highligter'ını makyaj çantana ekle.

İkizler Burcu (22 Mayıs-22 Haziran): Kariyer Planlarında Erteleme

İkizler Burcu bu ay psikolojik sağlığına ve aile ilişkilerine odaklanacaksın. İkizler burcu cephesinde kariyer hedefleri bu ay sekteye uğrayabilir. Buna hazırlıklı olmalısın. İşinle ilgili planları sonraki aylara ertelemende fayda var. Ay ilerledikçe aşk hayatın yavaş ama emin adımlarla rayına oturacak gibi gözüküyor. Yenilenmeye ve ferahlamaya ihtiyaç duyduğun Eylül ayında tam ihtiyacın olan şey Bare With Me Refreshing Sprey!

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz): Mükemmel İlişkiler

Yengeç Burcu Eylül ayında yeni insanlarla tanışabilir ve başarında büyük rol oynayacak mükemmel ilişkiler kurabilirsin. Yengeç burcu olarak geçtiğimiz dönemde, insanların kararlarını etkilemesine dair sorunlar yaşadın ve bu ay bu sorunların üstesinden geliyorsun. Evli yengeçlerin ilişkilerinde herhangi romantik bir sıçrama görünmüyor, bekarlar için de ufukta yeni bir ilişki yok gibi. Kariyer hayatın zirveye çıkarken hiç çıkmayan, simsiyah Epic Ink Liner ile ofis makyajını da zirveye çıkar.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos): Hayatına Odaklanıyor

Aslan Burcu Eylül ayında aile problemlerini çözmek için adımlar atıyor ve bu adımların karşılığını alıyorsun. Bu ay aslan burcunu kariyer ve eğitim yaşamında bir duraklama bekliyor. Aşk yaşamında çatışmalara hazırlıklı ol. Eşinle veya sevgilinle ay sonuna kadar anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bu ay yüzünün gülmeye ihtiyacı var. Candy Slick dudak parlatıcısının watermelon taffy rengiyle gününe neşe kat.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül): Gözden Geçirme Vakti

Başak Burcu hiç kimsenin veya hiçbir şeyin seni aşağı indirmesine izin vermeyen, kararlı bir bireysin. Bu yüzden eylül ayında çevrendeki bazı insanlarla ilişkilerini gözden geçirmen gerekebilir. Bu ay, yılın geri kalanında sana yol gösterecek yeni kararlar alabilirsin. Eylül senin için değişim zamanı, yeniliklere açık olmalısın. Bare With Me ailesinin en yenilikçi ürünü olan Jelly Primer'ı bu ay makyaj çantana eklemelisin.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim): Yeni Arkadaşlıklar

Terazi Burcu Geçmişte ailenle yaşadığın gerginlikleri bu ay boyunca çözebilirsin. Bu ay tanışacağın insanlarla kuracağın arkadaşlıklar, endişelerden arınmış bir yaşam sürdürmene yardımcı olacaktır. Terazi burcunun sosyalleşme yeteneklerinden dolayı bu ay aşk yaşamında da olumlu gelişmeler görünüyor. Kalp atışlarının hızlandığını duyar gibiyiz. Bu ayki buluşmalarında Matte Lipstick'in Perfect Red'in makyajına mutlaka eklemelisin!

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım): Sağlığına Özen Gösteriyor

Akrep Burcu Eylül ayında çoğunlukla aile meselelerine odaklanman gerekiyor. Akrep burcu olarak fiziksel ve psikolojik sağlığına önem veriyorsun. İş yerindeki stresin psikolojine zarar verdiğini hissediyorsun. Fakat kendine iyi bakarsan, tüm bu zorlukların üstesinden gelebilirsin. Sugar Trip Lip Treat Set; #THISISEVERYTHING Lip Scrub, #THISISEVERYTHING Lip Oil ve #THISISEVERYTHING Lip Balm kendine ve dudaklarına iyi bakman için ihtiyacın olan muhteşem üçlü.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık): Kariyere Odaklanma Zamanı

Yay Burcu Eylül, yay burcu için kariyer ayı. Aile meseleleri ve duygusal konular ise başka bir zamana kadar beklemek zorunda. Merkür'ün eylül ayında yavaş hareket etmesi aşk hayatını ve sosyal yaşamını tamamen etkiliyor. Yavaş yavaş yaklaşan aşk, içinde bolca romantizm barındırabilir. On The Rise Liftscara ile seni bekleyen romantik günlerinde daha seksi bakışlara sahip olabilirsin.

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak): Dış Görünüşe Odaklanıyor

Oğlak Burcu Eylül ayında kariyerine ve dış görünüşüne her zamankinden daha fazla odaklanıyorsun. Çalışmayı seven oğlak burcu mensupları emeklerinin karşılığını terfi alarak sonuçlandırabilir. Ailenle olan ilişkilerin bu ay için mükemmel görünüyor. Aşk yaşamın ise bu ay odak noktan değil. Can't Stop Won't Stop Kapatıcı ile bu ay ten makyajın da mükemmel gözüksün.

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat): Kariyer Adımları

Koç Burcu Eylül ayında eğitim ve iş yaşamında sıçrama yaşıyor ve adeta bir yıldız gibi parlıyorsun. İşinde terfi almaya ya da yeni iş tekliflerine hazırlıklı ol. Bu olumlu gelişmeler, aile yaşamına da yansıyor ve mutlu bir ay geçirmeni sağlıyor. Kova burcu için aşk hayatı ise bu ay geri planda. Mystic Petals Midnight Orchid Far Paletini kullanarak yaptığını göz makyajıyla kenidini öne çıkar.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart): Bu Ay Aşk Dolu

Balık Burcu Eşinle ya da sevgilinle beraber, çok romantik bir ay seni bekliyor balık burcu. Bekar balıklar için ise evlilikle sonuçlanabilecek ciddi bir ilişki kapıda. Bu ay, kariyer ve finansal büyüme hedeflerine odaklanabilirsin. Ailen, sevdiklerin ve kariyerin arasındaki dengeyi sağlamakta güçlük çekmeyeceksin. Seni bekleyen aşk dolu günlerinde yanaklarındaki doğal pembeliği koruman için NYX'ten yeni Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Glow yanında.

Dumanlı Göz Makyajı 5 Adımda Nasıl Uygulanır?

Dumanlı Göz Makyajı 5 Adımda Nasıl Uygulanır?

Ekim Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Ekim Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu