Eylül 2021 Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Aylık Burç Yorumları

15.09.2021 | 00:00

Bambaşka melankolik ve romantik havasıyla insanı kendine çeken eylül ayında yaşanacakların ipuçlarını her zaman olduğu gibi yine sonsuz ışıklarıyla herkesi kendine hayran bırakan yıldızlar veriyor. Sen de aylık burç yorumları ile kim bu ay aşkı bulacak kim kariyerinde zirve yapacak hemen öğrenebilirsin. Her burca ve yükselene özel hazırladığımız aylık burç yorumu detayları arasında kendini ödüllendirebileceğin harika ürün önerileri de bulabilirsin! 

Koç Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni, bu ay biraz iş biraz da ilişkiler üzerinde odaklanacaksın gibi duruyor. Bu dönemde iş ortağın ya da yönetim ile fikir alışverişlerine girebilir ve başarılı adımlar atarak kariyerinde yükselebilirsin. Fakat bu hem dost çevrende hem de iş çevrende bir kıskançlık dalgasının yükselmesine sebep olabilir. Bu nedenle dikkatli olmanda fayda var. İlişkinde sorunlar yaşıyor olabilir. İletişim problemlerine odaklanacağın bu dönemde partnerinle uzun uzun sohbetler yapabilir ve aslında zor sandığın çözümlere ne kadar kolay ulaştığını görebilirsin. Özellikle 21 Eylül’de gerçekleşecek olan dolunay ilişkiler konusunda sana çok çok iyi gelecek gibi duruyor!

Bu harika ayda burcuna özel ürünün mini boyuyla sana sunulan NYX Cosmetics Pore Filler makyaj bazı. Gözenekleri doldurarak teni mükemmel bir hale getiren bu ürünle her şeye hazırlıklı olabilirsin!

Boğa Burcu Eylül Ayı Yorumu

Bu ay senin için de biraz iş odaklı geçecek gibi görünüyor sevgili Boğa burcu kadını. Eğer iş arayışı içerisindeysen Boğa burcu yükseleni ile beraber oldukça güzel teklifler alabilirsin. Zaman zaman şimdiye kadar geçen günlerin yorgunluğunu hissederek depresif bir moda geçebilirsin. Ama hemen silkelenerek kendine geleceksin. Bu ay kendine bir hobi edinmek gibi güzel adımlar da atabilirsin. Bu olumsuz enerjinin seni sardığını hissettiğin anlarda hobilerine, egzersize ya da ailene ve dostlarına sığınabilirsin. Sana çok iyi geleceğinden emin olabilirsin. 21 Eylül’de gerçekleşecek olan dolunay aşk hayatını hareketlendirebilir. Var olan ilişkini farklı bir noktaya taşıyabilir ya da artık asla karşıma çıkmaz dediğin biriyle tanışabilirsin.

Eylül ayının biraz inişli çıkışlı günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer! Tüm lekeleri kısacık bir süre içerisinde kapatarak teni harika bir forma ulaştıran bu ürünle kontür uygulaması da yapabilirsin.

İkizler Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili İkizler burcu kadını ve İkizler burcu yükseleni, eylül ayında hem ailene hem de kendine odaklanmanın keyfini sürebilirsin. Bu süreçte aile ilişkilerine ön plana koyarak onlarla daha çok zaman geçirme ve bazı aile bireyleri ile yaşanan sürtüşmeleri çözüme kavuşturma isteği duyabilirsin. Onun dışında sonbaharın ilk günlerinde kişisel gelişim ve hobi odaklı adımlar atabilirsin. 21 Eylül’de tüm yüzünü gösteren ayın yaydığı enerjiden sen de etkilenecek gibisin. Bu dönem aradığın aşkı sürpriz bir şekilde bulmana yardımcı olabilir. İlişkinde ise hiç beklemediğin gelişmeler yaşayabilirsin.

Ruhuna iyi gelecek günlere özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Luminous Cheek Serum. Tremella mantarı ve kombucha özü içeren özel formülü ile yanaklarını yumuşacık dokunuşlarla saran bu seriyi çok seveceksin.

Yengeç Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı burçlar aleminde en çok seni etkileyecek gibi duruyor sevgili Yengeç burcu kadını. Her zamanki gibi sen de mutlaka bu durumdan kendi payına düşeni alacaksın Yengeç burcu yükseleni. Seni tamamen etkisi altına alan Venüs bu ay duygularını en üst seviyeye çıkarabilir. Bu nedenle tüm ilişkilerinde asla anlaşılamadığını düşünebilirsin. İşyerinde de biraz zorlu zamanlar geçirebilirsin. Bu nedenle iş arkadaşlarınla da ufak gerginlikler yaşayabilirsin. Ama tüm bunlar zaman içerisinde kolaylıkla çözüme kavuşacak şeyler olduğu için çok fazla kafana takmamanı öneririz. Kendini dostlarına güzel aktiviteler yaparak eğlendirebilirsin. Eylül ayının sonlarına doğru ise kabuğuna çekilme isteği duyabilirsin. 27 Eylül’de gerçekleşecek olan Merkür retrosunda ise eskilerden kurtulma ihtiyacı ile tüm evi elden geçirebilirsin. 

Eylül ayında kendine her an iyi hissetmeni sağlayacak burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Prime Set Refresh Spray. Bu makyajı ve cildi tazeleyen ürünle enerjinin düşmesine asla izin vermeden günlerini renklendirebilirsin. 

Aslan Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayında yazdan kalan günlerin keyfini çıkarmak için tatil planları yapma isteği duyabilirsin sevgili Aslan burcu kadını ve Aslan burcu yükseleni. Bunun dışında ayın 2. haftasından itibaren finansal anlamda birtakım gelişmeler yaşayabilir ve geleceğe yatırım olabilecek miktarda bir ödeme alabilirsin. Zaman zaman inişler yaşanan bu eylül ayından en sağlam çıkacak olan burç ise sen gibisin. Her zaman güçlü durmana yardımcı olan kişiliğin bu dönemde seni etrafındaki insanlara karşı biraz yargılayıcı yapabilir. Bu noktada dikkatli olmanı öneririz. Nitekim herkesin hayatla baş etme şekli farklı. Tabii bunun yanında bu güçlü duruşunla özellikle ailene çok ciddi destek olabilirsin. 27 Eylül’de bizleri bekleyen Merkür retrosundan fazlasıyla etkilenecek olan aile bireylerine ve dostlarına destek olabilirsin.

Bu ay için sana ve burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Tinted Brow Mascara. Kendine güvenen stilini tek bir fırça darbesi ile güçlendirmeni sağlayan bu kaş makyaj ürününü mutlaka denemelisin.

Başak Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Başak burcu kadını ve Başak burcu yükseleni, bu ay tamamen para kazanmaya odaklanacak gibi duruyorsun. Tüm derdin gelirini yükseltmek ve daha iyi bir noktaya ulaşmaya çalışmak olabilir. Bu süreçte yeni projelere ve sözleşmelere imza atabilir, paranı katlamak için farklı yatırımlara yönelebilirsin. Bunun yanında bu ay sürekli bir organizasyon düzenleme işleri içerisinde bulabilirsin kendini. Hem iş çevrende hem de sosyal çevrende kendin ve başkaları için partiler, özel toplantılar düzenleyebilirsin. Bu enerjin ay sonundaki Merkür retrosu sebebiyle biraz sarsılabilir ama kısa sürede toparlayacağından emin olabilirsin.

Eylül ayının yoğun ve yüksek tempolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Foundation! Yüksek kalıcılığı ve hafif yapısı ile ön plana çıkan bu ürün ile makyajın yükselen enerjine kusursuz bir şekilde uyum sağlayabilir!

Terazi Burcu Eylül Ayı Yorumu

Merkür retrosunun enerjisi en çok seni saracak gibi duruyor sevgili Terazi burcu kadını ve Terazi burcu yükseleni. Bu ay kendini tamamen kendine adama ihtiyacı duyabilirsin. Hem sağlık açısından hem de duygusal anlamda kendine odaklandığın günler yaşayabilirsin. Ve bu odaklanma sürecinin sana çok iyi geldiğini göreceksin. Kendini sürekli zinde ve enerjik hissedecek ve bu modun partnerinle arandaki buzları erittiğini de göreceksin. Kendini zaman zaman agresif hissetmen de mümkün tabii. Çünkü herkes senin enerjine ayak uyduramayabilir ve bu canını sıkabilir. Ama yine de eylül ayı senin ayın olacak diyebiliriz!

Seni bekleyen bu harika günlere özel ürünün NYX Cosmetics Soft Matte Lip Cream likit mat ruj! İnanılmaz rahat hissettiren dokusu ve farklı renkleri ile her moduna uyabilen bu ruj sayesinde eylül ayına damga vurabilirsin!

Akrep Burcu Eylül Ayı Yorumu

Romantizmin doruklarına ulaşmaya hazır mısın sevgili Akrep burcu kadını? Ya sen Akrep burcu yükseleni? Bu ayın hem ateşli hem de duygu yüklü günleri ile kendine her an iyi hissedecek gibisin. Partnerinle ilişkinin canlandığı bu dönemde yalnızlığın sona erebilir. Üstelik eylül ayında ilerleyen zamanlarda kariyerinde sıçrama yaşamana yardımcı olacak birileriyle de tanışabilirsin. Zaman zaman kendini huzursuz ve gergin hissedebilirsin. Çünkü Venüs duygularını yoğun bir şekilde gün yüzüne çıkarmaya çalışacak. Bu durum seni biraz boğabilir ama sakin kalarak sana patlama yaşatmaya çalışan karmaşık duyguları bir sıraya koyabilirsin. Bu sayede eylül ayının kendine özel enerjisini her an hissedebilirsin.

Bu ay için sana ve burcuna özel ürünün NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara. Tek bir lift hareketi ile kirpiklerini yepyeni bir boyuta taşıyan bu ürün sayesinde çarpıcı ve feminen bakışlarını ön plana çıkabilirsin.

Yay Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Yay burcu kadını ve Yay burcu yükseleni, bu ay hem iş hem de sosyal hayatında bir yükseliş yaşayabilirsin. Liderlik vasıflarının güçlendiği bu dönemde işyerinde kendini hiç olmadığın kadar özgüvenli ve güçlü hissedebilirsin. Tabii ki bu durumun yöneticiler tarafından fark edilmesi ile beklenmedik bir terfi ile karşılaşabilirsin. Onun dışında kendine duyduğun bu güvenin sosyal hayatında da seni ön plana çıkardığını göreceksin. Kendini partilerin yıldızı, gecelerin aranan ismi olarak bulabilirsin. 21 Eylül dolunayı ile ise aşkın büyülü dünyasına yelken açabilirsin. Yeni yeni ortamlarda farklı birileriyle tanışabilir ve aniden karşına çıkan birinin kalbini çaldığını hissedebilirsin. Eğer hayatında biri varsa da bu dönemde hem anlamda ilişkinin geliştiğin gözlemleyebilirsin. Dikkat etmen gereken tek şey ise ay sonunda hepimizi alt üst etmeye gelen Merkür retrosu.

Eylül ayının yıldızları senin üzerine parlarken burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Mükemmel far dokusunu farklı renkler ve ışıltılı detaylar ile buluşturan bu ürünle dilediğin makyaj stilini kısacık bir süre içerisinde uygulayabilirsin.

Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayının gelişi seni biraz gerebilir sevgili Oğlak burcu kadını. Maalesef bu can sıkıcı durum senin için de geçerli Oğlak burcu yükseleni. Bu süreçte hem farklı sorumluluklar almak isteyecek hem de bir an için ne yapman gerektiğini bilemeyecek gibisin. Sana tavsiyemiz, kendine çok fazla sorumluluk yüklememen olacak. Her şeyi sırayla çözmek senin için çok daha iyi olabilir. Aksi halde gerginliğin ve stresin ön planda olduğu bir kısır döngüye girebilirsin. Bunun yanında bu ay uzun süredir kafanı kurcalayan ilişki sorunlarını masaya yatırma ihtiyacı duyabilirsin. Sürünen ve bir türlü çözüme kavuşmayan ilişki sorunlarına noktayı koyabilirsin. Tabii kararlarını alırken her noktayı çok detaylı bir şekilde düşünmelisin.

Eylül ayı için sana özel ürünün NYX Cosmetics High Definition Finishing Powder. Bu farklı tonlardaki sabitleyici pudra ile makyajına moduna uygun bir bitiş yapabilirsin. 

Kova Burcu Eylül Ayı Yorumu

Bu ay özgür ruhunun peşinden koşma isteği duyabilirsin sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni. Bu durum seni ilişkini çok ciddi anlamda sorgulamaya itebilir. Venüs’ün duyguları etkisi altına alan enerjisi ile partnerinle olan ilişkinde çok ciddi adımlar atabilirsin. Bu adımlar her iki yöne doğru da olabilir. Kararlarını verirken soğukkanlılıkla düşünmeni öneririz. Bu süreçte iç dünyana beklenmedik bir yolculuk yapabilir ve seni rahatsız eden huyları tek tek belirleyerek aksiyon almaya başlayabilirsin. Bu sayede kişisel gelişim sürecine başlangıç yapabilirsin. Bu değişimin ailen ve dostlarınla olan ilişkini de etkilediğini göreceksin. Ayrıca bu ay toksik olarak isimlendirilen ilişkilerine son verebilir ve enerjini sömüren insanlarla arana mesafe koyabilirsin.

Bu ay için burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Soft Matte Lip Cream Limited Edition serisi! Dudakları kurutmadan matlaştıran bu ürünün renklerini kesinlikle denemelisin!

Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu kadını ve Balık burcu yükseleni, bu ay yaz aylarında yaşadığın duygusal gelgitlerin etkisinden kurtularak özgürleşecek gibisin. Bu değişim ile ailenin en keyiflisi, arkadaş çevrenin en eğlencelisi haline gelebilirsin. Zaman zaman bu durumun kısa süreceğinden endişe edebilir ve yüksek enerji ile verdiğin kararları aniden sorgulama isteği duyabilirsin. Sana tavsiyemiz bu anksiyeteyi bir kenara bırakıp eylül ayının sana getirdiği bu enerjinin tadını doyasıya çıkarman olacak. Tabii bir de ay sonunda gerçekleşecek olan Merkür retrosuna hazırlıklı olmalısın. Biraz sabır ile bugünü rahat bir şekilde atlatabilirsin. Retronun etkisinden kurtulmak için eski ve kötü enerji yayan eşyalarından ayrılmak faydalı olabilir. 

Senin için farkı geçecek olan bu aya özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner! Bu suya dayanıklı eyeliner ile hem çok kolay bir şekilde gözlerine şekil verebilir hem de kalıcı duruşun keyfini sürebilirsin.

Temmuz 2021 Aylık Burç Yorumları | NYX Cosmetics

Temmuz 2021 Aylık Burç Yorumları | NYX Cosmetics