Eylül 2020 Aylık Burç Yorumları

Eylül 2020 Aylık Burç Yorumları

02.09.2020 | 10:00

Güneş ve denizin hakimiyetindeki günler yerini sonbaharın melankolik havasına bırakırken, yıldızların yaklaşan eylül ayında senin için neler planladığını öğrenmek ister misin? Eylülün yazı özletmeyen kendine has atmosferi içinde seni bekleyen yenilikleri ve aylık burç yorumu detaylarını öğrenmek istersen senin için hazırladığımız bu yazıyı okumaya devam edebilirsin. Üstelik aylık burç yorumları yanında burcuna özel ürün önerileri de seni bekliyor. Ne dersin, başlayalım mı?

Koç Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını, geçen ay yükselen enerjinin bu ayın başında biraz sönmeye başladığını hissedebilirsin. Böyle hissetmenin en büyük nedeni bu ay Başak burcuna geçen Güneş. Bu nedenle seni ve Koç burcu yükseleni kadınını eylül ayının başladığı bugünlerde biraz dinlenmeye ve sonbaharın sakin havasıyla yenilenmeye davet ediyoruz. Böylece eylül ayının sonlarına doğru tazelenmiş ve dinamik bir şekilde sonbaharı kucaklayabilirsin. 

Kendini dinlenmeye adadığın bu sonbahar günlerinde burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuimnator Mini. Her yere beraber gidebileceğin bu minik aydınlatıcıyla tenine ıslak bir ışıltı katabilirsin!

Boğa Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sonbaharın melankoli rüzgarını hissetmeye başladın mı sevgili Boğa burcu kadını? Ama endişelenmene gerek yok. Bu ay enerjinin biraz düştüğünü fark etsen de seni güzel günler bekliyor. Eylül senin için kendini ailene adadığın ve duygularını gözden geçirme fırsatı bulduğun bir ay olacak gibi duruyor. Aynı durum Boğa burcu yükseleni için de geçerli. Boğa burcunun doğasındaki gözlemci ruh sana bu ay hayatını objektif bir şekilde değerlendirme şansı tanıyabilir. Sana tavsiyemiz duygu ve düşüncelerini akışına bırakman ve sevdiklerinle geçirdiğin günlerin tadını çıkarman olacak. 

Burçlara öze eylül ayı ürünün NYX High Definition Finishing Powder Mini. Makyajına kusursuz bir bitiriş yapmanı sağlayacak bu minik transparan pudrayla porselen duruşlu bir tene sahip olabilirsin. 

İkizler Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili İkizler burcu kadını ve İkizler burcu yükseleni, aybaşında hareketlenen Merkür, seni istemediğin sözler söylemeye zorlayabilir. Bu nedenle eylül ayının ilk haftalarında arkadaşların, partnerin ya da yöneticinle girdiğin diyaloglarda iki kere düşünüp bir kere konuşmanı tavsiye ediyoruz. Bunun yanında aşk hayatında beklemediğin hareketlenmeler olacak gibi duruyor. Bu ay kendini çok daha özgüvenli ve çekici hissedebilirsin. Tadını çıkar!

Eylül ayının parlak anlarında sana eşlik edecek burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Glow. Yüksek pigmentasyonlu bu harika allıkla cildinin ışıltısını yükseltebilirsin!

Yengeç Burcu Eylül Ayı Yorumu

Ağustos ayında burcuna geçen ve 6 Eylül’e kadar burcunda kalan Venüs, seni duygu yüklü günlere davet ediyor sevgili Yengeç burcu kadını. Bu süreçte Yengeç burcu yükseleni de Venüs’ün hareketlerinden büyük oranda etkilenecek ve bu etkiler ay boyunca sizinle olacak gibi duruyor. Ama bu duygu yoğunluğu seni korkutmasın. Çünkü bu dönem kendi içindeki hislerini anlamlandırmana yardımcı olacağı gibi empati yeteneğini de geliştirecek. Böylece hem partnerinin hem de sevdiklerinin duygularını daha iyi anlayarak onlarla olan ilişkilerini geliştirebilir ve onlara her anlamda destek olabilirsin. 

Duygularının sel olup akacağı bu yoğun günlere özel ürünün Born To Glow! Naturally Radiant Foundation. 24 saat kalıcı etkisiyle tenini gün boyu kusursuzlukla buluşturan bu fondötenin ıslak bitirişini çok seveceksin!

Aslan Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Aslan burcu kadını, eylül ayı senin için biraz zorlayıcı olabilir. 6 Eylül’de Yengeç burcundan çıkıp senin burcuna geçen Venüs seni ruhsal anlamda yıpratabilir. Bu süre zarfında küçük olaylara sinirlendiğini hissedebilir ve yaşanan sorunlar için suçlayacak birilerini arayabilirsin. Bu dönemde Aslan burcu yükseleni de sözlerine dikkat etmeli. Yoksa sonradan pişman olabilir ve vicdan azabı çekebilirsin. Sana tavsiyemiz eylül ayı boyunca tartışmalardan uzak durman olacak. Böylece sana zarar verebilecek keskin duygularını dizginleyebilir ve seni bekleyen güzel günlere doğru ilerleyebilirsin.

Bu aya özel ürünün NYX Cosmetics Pore Filler. Bu gözenek gizleyici makyaj bazı cildini makyaja hazırlar ve böylece sen de gün boyunca taze kalan bir ten makyajının tadını çıkarabilirsin!

Başak Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Başak burcu kadını, eylül ayı seni yükselen kariyer adımlarıyla buluşturacak gibi duruyor. Uzun zamandır emek verdiğin işlerinin karşılığını sonbaharın ilk günlerinde alabilir ve gelişen kariyerinin keyfini sürebilirsin. Burcunda hareketini sürdüren Güneş bu süreçte her zaman seninle ve Başak burcu yükseleni ile beraber olacak. Güneş’ten aldığın enerjiyle kendini ön plana çıkarabilirsin. Ay ortasında burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ise aşk hayatına yenilikler getirebilir. Bu süreçte sürprizlere hazırlıklı olmanı öneririz. 

İş hayatında yakaladığın ışığı  dudaklarına yansıtacak burcuna özel ürünün NYX Butter Gloss. Dudaklarını nemlendiren ve renklendiren bu parlatıcının birbirinden güzel renklerine bayılacaksın!

Terazi Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayında kendini daha özgüvenli ve çekici hissetmeye hazır mısın sevgili Terazi burcu kadını? Bu ay girdiğin ortamlarda gözleri üzerine toplayacak ve yıldızların enerjisini çevrene yansıtacaksın. Ay sonuna doğru burcuna gelen Güneş, kariyer ve ilişki anlamında güzel gelişmeler yaşamana vesile olacak gibi duruyor. Bu ay Terazi burcu yükseleni için de oldukça hareketli ve keyifli geçebilir. Sana tavsiyemiz yıldızların yaşamına taşıdığı bu ışığı iyi değerlendirmen ve keyfini çıkarman olacak!

Eylül ayının bu muhteşem günlerine özel ürününse NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette. Çekici duruşunu anlamlı bakışlarla beslemeni sağlayacak bu far paletiyle gözlerini özgürce renklendirebilirsin!

Akrep Burcu Eylül Ayı Yorumu

Aybaşında Yengeç burcundaki konumunu koruyan Venüs, tüm su burçları gibi, seni de duygusallığa davet ediyor sevgili Akrep burcu kadını. Fakat sen diğer su burçlarının aksine daha ateşli bir karaktere sahip olduğun için bu süreçte duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bu nedenle sana ve Akrep burcu yükseleni kadınına tavsiyemiz kendini sakinleştirecek aktivitelere yönelmen olacak. Duygularınla boğuştuğun bugünleri meditasyon ya da spor yaparak hasarsız bir şekilde atlatabilirsin. Eğer bu adımları izlersen ayın sonlarına doğru enerjinin tazelendiğini görebilir ve daha keyifli günlere yelken açabilirsin.  

Eylül ayında burcuna özel ürününse NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil. Cilde bakım yaparak ton eşitliği sağlayan bu renkli nemlendiriciyi çantandan hiç çıkarmak istemeyeceksin!

Yay Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Yay burcu kadını ve Yay burcu yükseleni, bu ay sağlığına dikkat etmelisin. Yaz boyunca geçirdiğin hareketli günlerin ardından kendini biraz dinlendirmeli ve bağışıklık sistemini güçlendirmelisin. Bu aşamada beslenmene dikkat etmeni ve spor yaparak vücudunu güçlendirmeni öneririz. Böylece hastalıklara karşı direnebilir ve eylül ayını sakin bir şekilde geçirebilirsin. Bugünlerde daralmış hissedersen kendini doğanın kollarına bırakarak vücudunu tazeleyebilirsin. 

Vücudunu nadasa bıraktığın bugünlerde tenini ferahlatacak burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Prime Set Refresh Spray. İstersen makyaj öncesinde cildini makyaja hazırlamak istersen de bitirişte makyajını sabitlemek için kullanabileceğin bu ürünün tende yarattığı ferahlık hissine hayran kalacaksın!

Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayında sen de, tıpkı Yay burcu kadını gibi, sağlığına dikkat etmelisin sevgili Oğlak burcu kadını. Bu ay sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen göstermeli ve egzersiz programını aksatmamalısın. Ayrıca uzun mesai saatlerinden kaçınmakta da fayda var. Bunun yanında Oğlak burcu yükseleni ile beraber duygusal ve sorgulayıcısı bir dönem geçirebilirsin. Bu süreçte şimdiye kadar üzerini örttüğün sorunlarla ilgili partnerin ya da ailenle konuşma gereği duyabilirsin. Sana tavsiyemiz duygularının açığa çıktığı bugünlerde karşı tarafla girdiğin diyaloglarda kendini en doğru şekilde ifade etmeye çalışman olacak.  

Eylül ayı boyunca asla yanından ayırmak istemeyeceğin, burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer. Cildindeki kusurları mükemmel bir şekilde örten bu likit kapatıcıyla tenini kusursuzluğa kavuşturmak senin elinde!

Kova Burcu Eylül Ayı Yorumu

Eylül ayı senin için içsel hesaplaşmaların ve durum değerlendirmelerinin yoğun olduğu günlerle geçecek gibi duruyor sevgili Kova burcu kadını. Tabii Kova burcunda yaşanan bu gelişmeler bu ay Kova burcu yükseleni üzerinde de büyük etkiler bırakabilir. Bu süreçte kendini verdiğin tüm kararları sorgularken bulabilir, hatalarını analiz etmeye çalışırken ipin ucunun kaçtığını hissedebilirsin. Bugünler için sana tavsiyemiz kendine çok fazla yüklenmemen olacak. Sonuçta unutmamalısın ki, kimse mükemmel değildir. 

Burçlara özel ağustos ayı ürünün, NYX Cosmetics Epic Wear Liquid Liner. Sana çarpıcı bakışlar kazandıracak bu suya dayanıklı eyelinera aşık olacaksın! 

Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu kadını, bu ay neredeyse tüm burçları etkisi altına alan duygusallığı sen geçtiğimiz ay yoğun bir şekilde yaşamıştın. Şimdi seni ve Balık burcu yükseleni kadınını bu yoğun geçen günlerin analizini yapacağın daha serinkanlı zamanlar bekliyor. 2 Eylül’de burcunda gerçekleşecek dolunay seni birkaç gün tedirgin edebilir. Ama sonrasında rahatladığını hissedeceksin. Ayrıca eylül ayında karşına yeni kariyer fırsatları çıkabilir. Fakat önüne gelecek seçenekleri çok iyi incelemeli ve kararını kapsamlı bir araştırma süreci sonunda vermelisin. 

Eylül ayında burcuna özel ürünün, NYX Cosmetics Worth The Hype Volumazing Lengthening Maskara. Seni tek bir liftle dolgun, gür ve hacimli kirpiklere kavuşturacak bu maskara ile takma kirpik etkisiyle tanışabilirsin!

Bronzer Nedir? - Bronzer Nereye Sürülür?

Bronzer Nedir? - Bronzer Nereye Sürülür?

Göz Farı Nasıl Sürülür? - Far Nasıl Sürülür?

Göz Farı Nasıl Sürülür? - Far Nasıl Sürülür?