Ekim Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Ekim Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

08.10.2019 | 11:52

Koç Burcu İçin Kazanç Kapıları Açılıyor

Ekim ayı koç burçlarına şansı da beraberinde getiriyor. Bu zamana kadar atılan adımların, kurulan işlerin, yapılan yatırımların meyvesini alma zamanı geliyor. Paranın güçleneceği, gelirlerinin artacağı bu dönemde ikili ilişkilerde gerginliklere dikkat etmelisin. Aile içinde artan sorumlulukların nedeniyle ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Güvenmediğin kişilerle bilgi alışverişinde bulunurken dikkat etmelisin. Sorumluluklarının getirdiği sıkıntıları üzerinden atarken yeni iş kapıları, terfiler ve ortaklıklar yapabilirsin. Yeteneklerini daha verimli kullanacağın bu dönemde yeni hobiler edinebilirsin. Ancak gelir gider dengesini iyi ayarlamalı, gereksiz harcamalara ve lüks tüketimine dikkat etmelisin. Bu ay şansın açılmışken aradığın en iyi pudrayı bulabilirsin, NYX HD Finishing Powder Mini pudraya aşık olacaksın! Hem hesaplı hem de yüksek performanslı.

Boğa Burcu İçin Değişim Çanları Çalıyor

Boğa burcu ekim ayında adeta yenileniyor. Dünya görüşün, hayata bakışın, sosyal ilişkilerin baştan sona değişime uğruyor. Daha çok aile hayatına yöneleceğin bu süreçte taşınma, tadilat yaptırma, iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Güzel ve yüksek enerjiler barındıran bu dönemde yarım kalmış eğitimini tamamlayabilir ya da sürüncemede kalmış hukuki işlerini neticeye kavuşturabilirsin. Bu dönem öfke kontrolüne ve sözlerine her zamankinden daha fazla dikkat etmelisin. 31 Ekim'de gerçekleşecek Merkür retro hareketi seni ilişkiler ve ortaklıklar konusunda uyarıyor. Hayatında ucu açık kalmış konuları kapatıp yeni başlangıçlar yaparken makyajının bitişi de NYX Makeup Setting Sprey Matte ile mükemmel olsun.

İkizler Burcu Cephesinde Aşk Müjdesi

Bir türlü aradığı aşkı bulamayan, ilişkisinde dengeyi sağlayamayan ikizlerin yüzü ekim ayında gülüyor. Ayaklarının yerden kesileceği ve duygularını daha net ifade edebileceğin bu dönemde sonbaharda ilkbaharı yaşayacaksın. Bekar bir ikizler burcu isen bu dönem ani bir evlilik kararı bile alabilirsin. Eros'un okları bu ay senin için çalışırken NYX Ultimate Multi Finish Shadow Sugar High Palette ile göz makyajını da küçük heyecanlara hazırla. Hesapta olmayan bir yolculuğa çıkabilir ya da gelecek için seyahat planları yapabilirsin. Yine ekim ayıyla beraber kendini, sevdiklerini ve yakınlarını maddi güvence altına almak isteyebilirsin. Ancak gerçekçi davranmalı, sağlam projelere yönelmelisin ve sonucu belli olmayan işlere girmemelisin. Borç alma ve verme konularında da dikkatli hareket etmelisin.

Yengeç Burcu İçin Bir Devir Kapanıyor

Yengeç burçları üzerlerindeki negatifliği, yaşadıkları talihsiz olayların sıkıntılarını geride bırakıyor. Adeta bir devrin kapanıp yeni bir devrin açıldığı bu dönemle talihleri de dönmeye başlıyor. Bir türlü aradığı aşkı bulamayanlar, işinden memnun olmayanlar, köklü değişikliklere ihtiyaç duyanlar için ekim ayı şahane etkilerle geliyor. Tüm ilişkilerinde dengeyi bulurken hayal kırıklıklarını unutabilirsin. Bu süreçte yeni başlangıçlara adım atabilir, karlı ortaklıklar yapabilirsin. Kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili ufak tefek pürüzler ekim ayının nazar boncuğu olsun. Şansının açık olduğu bu ayda elmacık kemiklerinde müthiş ışıltıyı eksik etme diye sana önerimiz Love You So Mochi Highlighting Palette.

Aslan Burcu İçin Yenilenme Dönemi Başlıyor

Aslan burcu için ekim ayı ihtiyacı olan enerjiyi ve öz güveni getiriyor. Sağlıktan dış görünüşe kadar hem ruhsal hem de fiziki anlamda iyileşmeler seni bekliyor. Bu dönem ertelediğin spor aktivitelerine başlayabilir, herhangi bir sağlık sorunun varsa kolayca çözebilirsin. Dış görünüşünü değiştirebilir, yeni bir işe başlayabilirsin. Sosyal çevrenin genişlediği bu ayda yeni arkadaşlıklar kazanabilirsin. Hayat amaçların değişebilir, ani bir kararla sektörün dışında bambaşka bir işe el atabilirsin. Aile ilişkilerinin de önem kazanacağı ekim ayı, yaratıcı yönünü de ortaya çıkarman için fırsatlar sunuyor. Enerjini, özgüvenini ve yaratıcılığını kullanmak ve göz makyajına yansıtmak için bu ay Aslan burçlarına önerimiz Modern Dreamer Shadow Palette.

Başak Burcu Şanslı Dönemde

Bir başak burcu isen bu ay talih oyunlarında mutlaka şansını denemelisin. Daha başından etkilerini hissedeceğin olumlu enerjilerle gelen ekim ayı, hayatın tadını çıkarabileceğin bir döneme girdiğini söylüyor. Aşk ve sosyal hayatında pozitif gelişmeler olabilir ve evli bir başak burcu isen ve çocuk düşünüyorsan müjdeli bir haber alabilirsin. Sana yeni şeyler katacak eğitimlere başlayabilir, yenilenen sosyal çevren sayesinde yeni hobiler edinebilirsin. Rüya gibi geçecek bu ay gelirlerinde artış yaşayabilir, ummadığın bir yerden yüklü kazançlar elde edebilirsin. Ancak bu dönem sağlığına da gereken özeni göstermelisin. Sosyal hayatının hızlandığı ve kazancının arttığı dönemde partilere katılmanın tam zamanı, en mükemmel parti makyajı için gözlerinde kullanman gereken Shimmer Down Pigment.

Terazi Burcu Yıldız Gibi Parlıyor

Burcunda hareket etmeye başlayan güneş sayesinde bu ay, ayrı bir cazibe ve çekicilik kazanabilirsin. Bu etkiden güç alarak görünümünü yenileyebilir, imajını tamamen değiştirebilirsin. Bütün dikkatleri üzerine toplayacağın bu dönem, şans ve kazancı da beraberinde getiriyor. Uzun süredir yaşadığın maddi sıkıntıları geride bırakabilir, kazancını yükseltebilirsin. Sevdiklerinden de alacağın güçlü enerjiler ile mevcut ilişkilerini güçlendirebilirsin. 4 Ekim'de burcuna geçecek ve 19 Kasım'a kadar burcunda kalacak Mars ile arzu ettiğin güzelliklere kavuşabilirsin. Bu dönem ısrarcı tavırlardan ve agresif davranışlardan uzak durmalısın. Gözlerin üzerinde olduğu Ekim ayında kusursuz görünümünü koruman için makyaj çantana NYX Wonder Stick'i ekle!

Akrep Burcu İçin Geçmişin Etkileri Siliniyor

Zorlu bir sene geçiren akrep burçları için ekim ayı tüm sıkıntıların geride kaldığının müjdesini veriyor. İlişkilerinde samimiyeti yakalayabilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Değişen enerjinle birlikte hitabet yeteneğin artıyor ve kendini daha net ifade ediyorsun. Maddi olarak risk alacağın bir döneme giriş yapıyorsun, fakat yine de bir şeyleri imzalamadan önce dikkatlice okuman konusunda gökyüzü seni uyarıyor. Sosyalleşeceğin ve her ortamda öne çıkacağın bu süreçte gizli kalmış konular gün yüzüne çıkabilir. Sözlerinde olduğun gibi makyajında da net olman için farklı fırça seçenekleriyle Thats The Point Eyeliner'ı seçmelisin.

Yay Burcu İçin Sınırlar Kalkıyor

Ekim ayı yay burcu için kardeşler, yakın çevre ve aile ile ilgili konuların ön planda olduğu bir dönemi beraberinde getiriyor. İletişimin artacağı bu dönemde eğitim alanında önemli enerjiler açığa çıkıyor. Yapmayı düşünüp bir türlü yapamadığın, ertelemek zorunda kaldığın her şeyi yeniden gündemine taşıyabilirsin. Büyük kararlar alacağın bu süreçte kırıcı olmamaya ve sözlerine dikkat etmeye özen göstermelisin. Yurt dışı seyahatleri planlayabilir, hayatındaki kişiyle evlilik planları yapabilirsin. Beslenme konusunu düzenlemeler getirebilir, kilo problemin varsa çözebilirsin. Yaşam düzeninde yapacağın değişiklikler ferahlamanı sağlarken, alacağın kararlar bir daha hiçbir şeyin aynı olmayacağını vurguluyor. Hayatını düzene koyduğun, geleceğin için planlar yaptığın Ekim ayında makyajına Honey Dew Me Up Primer'ı ekle, makyajının kalıcılığını ve cildinin ışıltısını arttır.

Oğlak Burcu İçin Yeni Başlangıçlar Ufukta

Hedeflerine odaklı ve tuttuğunu koparan oğlak burçları için Ekim ayı fırsatlar getiriyor. Gelecekle ilgili beklentilerin tam da umudunu yitirmişken bir bir gerçekleşiyor. Çabalarının ödüllendirdiği bir döneme giriş yaparken, samimiyetsiz bulduğun ilişkilerle de bağların kopuyor. İç dünyanı daha çok dinleyeceğin ve mantığından çok sezgilerinle hareket edeceğin bu ay sana yeni yollar açıyor. Kalbine girecek kişileri iyi tartmalı ve güvenmeden önce iyice tanımaya çalışmalısın. Seçimlerini yaparken her zamankinden daha dikkatli olmalı, aklından çok hislerine güvenmelisin. Yeni başlangıçlara yelken açarken makyajında da yenilikeri denemek için Oğlak burçlarına önerimiz NYX'in yeni far paleti Swear By It Shadow Palette.

Kova Burcu Yeni Fırsatların Eşiğinde

Çalışma temponun artacağı, fırsatların birbiri ardına geldiği bir ay seni bekliyor. Her ne kadar yüksek tempo yorucu olsa da elde edeceğin kazançlar buna değeceğini gösteriyor. Bu süreçte dedikoducu, kıskanç ve fevri insanlardan uzak durmalısın. Çabalarının meyvesini topladığın bu dönemde ertelenen yüzleşmelere de hazırlıklı olmanda fayda var. Başkasının yanında çalışan bir kova burcuysan kendi işini kurmayı düşünebilirsin. Biten ilişkilerinin yasını tutmaman gerektiğini ve artık ileriye bakmanın vakti geldiğini bu ay daha iyi anlayacaksın. Yaşadıklarından ders çıkartarak hayatına devam edeceksin. Geçmiş geride kaldı, karşına çıkacak fırsatları değerlendirme zamanı. Bu dönemde Makyaj.com'un da önerdiği Total Control Drop Foundation'ı denemelisin.

Balık Burcu Kaderi Yeniden Yazıyor

Bu ay herkesten çok sana iyi geliyor. Derin bir nefes almanı sağlayacak ve mucizeleriyle başını döndürecek bu süreçte hayallerin gerçek oluyor. Uzun zamandır aradığın işi bulabilir ya da masal gibi bir aşka yelken açabilirsin. Bu sefer planları sen değil, senin için gökyüzü yapıyor. İş, aşk, aile gibi birçok alanda yenilikleri müjdeleyen bu dönem, pek çok alanda da değişimler getiriyor. Bu güzel ve önemli süreçte aklına gelen tüm olumsuzlukları uzaklaştırmalı, anın ve getirdiklerinin tadını çıkarmalısın. Plan yapmayı, bir adım ötesini planlamayı bir kenara bırak ve anın tadını çıkar. Hala denemediysen bu güzel ve heyecan verici dönemde NYX'ten Super Cliquey Glossy Lipstick'i makyaj çantana ekle!

Eylül Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Eylül Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Hacimli Kirpikler İçin Maskara Sürme Teknikleri

Hacimli Kirpikler İçin Maskara Sürme Teknikleri