Ekim 2020 Aylık Burç Yorumları

Ekim 2020 Aylık Burç Yorumları

30.09.2020 | 14:00

Sonbaharın kendini iyice belli ettiği günlere geldik bile. Takvim yaprakları birer birer koparken; sen de geride bırakılan acı tatlı anların yerini nelerle dolduracağını merak etmeye başladın mı? Eğer cevabın evetse, hazan mevsiminin bu güzel ayı ekimde seni nelerin beklediğini öğrenmek için aylık burç yorumu yazımızı incelemeye başlayabilirsin. Gelecek günlerin sana ne tür heyecanlar getireceğini aylık burç yorumları ile öğrenebilirsin. Tabii her zamanki gibi güzelliğini besleyecek mükemmel ürün önerileri de var! Hazır mısın? Haydi o zaman…

Koç Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını, 1 Ekimde burcunda gerçekleşecek olan dolunay ve burcunda ilerlemeye devam eden Mars, uzun zamandır verdiğin emeklerin karşılığını almanı ve kariyerinde büyük adımlar atmanı sağlayacak gibi duruyor. Bu dönemde kendini çok daha enerjik ve özgüvenli hissedebilirsin. Zaten hissetmelisin de! Sonuçta bu senin hakkın. Fakat ne olursa olsun bu süreçte özellikle iş arkadaşlarınla ve yönetince gireceğin diyaloglarda dikkatli olmanı öneririz. Fazla cüretkarlık yanlış anlaşılmalara sebep olabilir ve seni haklıyken haksız duruma düşürebilir. Bu nedenle sen de Koç burcu yükseleni de ekim ayı boyunca kariyer odaklı sohbetlerde daha temkinli ilerlemelisiniz.

Burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Göz kapaklarını renklendirirken bir yandan ışıltı katan bu harika far paleti ile kariyerinde parlayan yıldızların etkisini bakışlarına taşıyabilirsin!

Boğa Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sevgili Boğa burcu kadını ve Boğa burcu yükseleni, geçen ay kendini biraz durgun ve enerjisiz hissetmiş olabilirsin. Fakat ekim ayının başlangıcından itibaren geçtiğimiz günlerde kendi kendini dinlediğin ve duygularının farkına vardığın bu sürecin çok güzel bir şekilde sonuçlandığını göreceksin. Bu ay, duygularından tamamen emin olarak çıktığın yolda, ilişkinde yaşadığın gelişmelerle kendini çok daha huzurlu ve mutlu hissedebilirsin. Söylemeye çekindiğin ve karmaşık bulduğun tüm hislerini rahatlıkla açmanın getirdiği hafiflikle özgürleşeceksin. Artık, güçlenen kişiliğinin ve ruhunun tadını doyasıya çıkarabilirsin!

Ekim ayında seni bekleyen muhteşem günlerde dudaklarını NYX Cosmetics Shout Loud Satin Lipstick ile renklendirebilirsin. Kendinden emin duruşunu yüksek pigmentasyonu, mango ve shea yağı içeren formülü sayesinde teninle kusursuz bir uyum yakalayan bu harika rujla besleyebilirsin! 

İkizler Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayının ilk günlerinde kendini biraz yorgun ve bitkin hissedebilirsin sevgili İkizler burcu kadını. Tabii aynı durum İkizler burcu yükseleni için de geçerli. Baştan belirtelim, bu durumda endişelenecek bir şey yok. Yalnızca biraz dinlenmeye ve nefes almaya ihtiyacın var. Her zaman çalışmak ve bir şeyleri başarmakla uğraşmak zorunda değilsin. Bu ay, iç sesini dinleyerek çok daha huzurlu ve sakin anlar geçirmeyi tercih edebilirsin. Biriktirdiğin kitaplar ve filmler seni bekliyor! Üstelik bu sakinliğin duygularında yaratacağı netlik sayesinde ilişkinde mükemmel bir uyum yakalayacak ve mutluluğunun seviyesini artıracak gibisin!

Ekim ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Radiant Perfecting Primer. Cildini makyaja hazırlarken bir yandan da mikro inci taneleriyle bezeli özel formülü sayesinde tenine ışıltı katacak bu makyaj bazını çok seveceksin! 

Yengeç Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sevgili Yengeç burcu kadını, içinde yükselen yaratıcı enerjiyi hissedebiliyor musun? Bu ay, Yengeç burcu yükseleni ile birlikte, kendine yepyeni bir hobi edinmek isteyebilirsin. Üstelik ister resim, ister müzik alanında yeni bir şeyler yapmaya başla; dilersen de farklı bir spor dalı dene. Sen hangisini seçersen seç, başarı seninle! Çünkü bu ay yıldızların burcuna taşıdığı enerji sayesinde kendini çok daha güçlü ve yaratıcı hissedeceksin. Ve bu enerjinin iş yerine taşındığını da göreceksin. Bu ayın tek olumsuz yönü, durağanlaşan ya da bir türlü istediğin rotada ilerlemeyen ilişkin olabilir. Bu noktada sana tavsiyemiz aceleci davranmaman olacak. Yalnızca derin bir nefes al ve ekim ayının keyfini çıkar!

Oldukça dinamik günlerle geçecek olan ekim ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Makeup Setting Spray. Mat bitişli bu sprey sayesinde makyajın tüm gün boyunca seninle!

Aslan Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sevgili Aslan burcu kadını ve Aslan burcu yükseleni, bu ay seni duygu dolu günler bekliyor. Ekim ayının kendine has atmosferi içerisinde duygularının yoğunlaştığını hissedebilirsin. Bu süreçte, başta partnerin ve ailen olmak üzere, tüm yakın ilişkilerinin geliştiğini gözlemleyebilirsin. Bunun yanında ekim ayı uzun süredir yapmayı planladığın yatırımları mercek altına alman için ideal. Bu dönemde finansal açıdan yaşayacağın rahatlıkların uzun süreli bir etkiye sahip olması için kazançlı yatırımlar yapabilirsin. Tabii ne olursa olsun, ince eleyip sık dokumayı ve çok iyi bir araştırma yapmayı ihmal etmemeni öneririz. 

Burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner. Bu suya dayanıklı eyeliner ile içindeki duyguları gözlerine yansıtmak senin ellerinde! Üstelik incecik ucu sana kullanım kolaylığı da sağlar.

Başak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayında yepyeni heyecanlarla tanışabilir ve yeni ilişkilere yelken açabilirsin sevgili Başak burcu kadını. Tabii eğer sen de Başak burcu yükseleni de konfor alanınızdan çıkmaya cesaret edebilirseniz! Ekim ayının 20sine kadar Balık burcundaki hareketini sürdürecek olan Güneş sayesinde duygularının yükseldiğini hissedebilir ve iletişim kurma ihtiyacı duyabilirsin. İşte bu süreçte sana her zaman destek olan ailen ve arkadaşlarınla bol bol zaman geçirirken bir yandan da yeni kişilerle tanışmaya açık olmanı öneririz. Çünkü bu sayede uzun zamandır beklediğin uyumlu ilişkinin ilk adımlarını atma fırsatı bulabilirsin. Eğer var olan uzun süreli bir ilişki içerisindeysen de bu dönemde ilişkinin dinamiklerinde yükseliş olduğunu gözlemleyebilirsin. Ne kadar harika değil mi? Bu ay için sana tek uyarımız, eleştiri ve yorumlarında biraz daha dikkatli davranmak olacak. Kelimelerini özenle seçmende ve karşındakini kıracak söylemlerden kaçınmanda fayda var.  

Ekim ayının mutluluğunu taçlandıracak burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuminator. Bu minik aydınlatıcı ile cildine her an ve her nerde ışıltı katabilirsin!

Terazi Burcu Ekim Ayı Yorumu

Geçen ay boyunca üzerinde toplanan bakışlar ekim ayının ilk haftalarında da seninle olacak gibi duruyor sevgili Terazi burcu kadını. Terazi burcu yükseleni ile birlikte ekim ayı boyunca hem iş ortamında hem de sosyal hayatında bir yıldız gibi parlamaya devam edeceksin. Bu dönem boyunca tüm duyularının keskinleştiğini ve çevreni çok daha iyi analiz edebildiğini gözlemleyebilirsin. Bu sayede sahne ışıklarının sana döndüğü bugünlerde sahte ve kötü niyetli bakışları çabuk fark edebilir ve bu durumların üzerinde bırakacağı olumsuz etkilerden kurtulabilirsin. Ama bunlar seni korkutmasın. Sen her zaman başarılı ve güçlüsün!

Ekim ayında duruşunu ortaya çıkaracak burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Cant Stop Wont Stop Full Coverage Foundation! 45 farklı renk seçeneği sunan bu vegan formüllü fondöten sayesinde her an kusursuz bir ten görünümüne sahip olmak çok kolay!

Akrep Burcu Ekim Ayı Yorumu

Bu ay eski bir iş arkadaşının ya da uzaktan bir akrabanın sana kariyerinle ilgili tavsiyeler vereceği ya da yeni iş fırsatları sunacağı anlar yakalayabilirsin sevgili Akrep burcu kadını. Bu fırsatlar ve ruhundaki liderlik enerjisi sayesinde ekim ayında hızlı bir kariyer yükselişi yakalayabilirsin. Zaten hem sen hem de çevren ayın ilk haftasından itibaren saçacağın yüksek ve otoriter enerjinin farkında olacak. Sen de bu süreci iyi değerlendirerek uzun süredir beklediğin atılımları yapabilirsin. Elbette bu durum Akrep burcu yükseleni için de oldukça güzel gelişmeler getirecek. Üstelik bu dönemde sürpriz bir aşkla karşılaşabilirsin. Daha ne olsun, değil mi ama?

Ekim ayının bu muhteşem günlerinde sana eşlik edecek burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Cant Stop Wont Stop Setting Powder! Bu sabitleyici toz pudra ile tenin gün boyunca mükemmel görünecek! 

Yay Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sevgili Yay burcu kadını ve Yay burcu yükseleni, bu ay sık sık yalnız kalma isteği duyabilirsin. Endişelenme, bu oldukça normal bir durum. Çünkü bu ay içsel yolculuklarla hem kendini hem de duygularını keşfe çıkmak için güçlü bir istek duyacak gibisin. Yani bunu bir sonbahar depresyonu gibi değerlendirmemeni öneririz. Bu dönemi kendini dinlendirdiğin ve yılın yorgunluğunu üzerinden attığın bir ay olarak görebilirsin. Sana tavsiyemiz, bu süreç boyunca aileni ve sevdiklerini habersiz bırakmaman olacak. Aksi halde kendi halinde geçirdiğin günlerde senin için endişelenebilirler. 

Bu ay burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Micro Brow Pencil! Bu iki uçlu kaş kalemi ile daha dolgun daha belirgin ve daha düzgün bir kaş kontürüne sahip olabilirsin. 

Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı, neredeyse tüm burçlar alemi gibi, senin için de daha iş odaklı geçecek sevgili Oğlak burcu kadını. Tabii bu enerjiden Oğlak burcu yükseleni de etkilenecek. Bu ay iş yerinde daha çok zaman geçirmeye ve iş odaklı günlere hazırlıklı olmanda fayda var. Bunun yanında ekim ayında yıl boyunca inişli çıkışlı bir yol izleyen finansal durumunun toparlandığını görebilirsin. Hatta uzun zamandır üzerine düşündüğün yatırımlar için ciddi adımlar atabilirsin. Bu süreçte kendine güvenmeli ve yaptığın analiz sonuçlarını iyi bir şekilde değerlendirmelisin. Merak etme, bu ay Akrep burcunda gezinen, hırsın ve başarının gezegeni Mars seninle! 

Burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Edit Petite Shadow Palette. Birbirinden güzel ve farklı renklerin bir araya geldiği bu palet ile göz makyajına seviye atlatmak senin ellerinde!

Kova Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni, geçen ay yaşadığın içsel hesaplaşmalar bu ay seni yepyeni biri yapacak gibi duruyor. Ekim ayında kendini daha iyi tanıyan ve gücünün farkında olan bir Kova kadını olarak yatırımlarını hayata geçirmeye başlayabilir, yaratıcı ve iddialı yönünü ortaya çıkarabilirsin. Bu süreçte aniden yoğunlaşan günlerin stresi altında ezildiğini hissedebilirsin. Fakat canını sıkmana gerek yok. Böyle anlarda karmaşadan uzaklaşarak sana keyif veren bir aktivite ile kendini sakinleştirebilir ve ideallerinin peşinden aynı hızla koşmaya devam edebilirsin! 

Ekim ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Cant Stop Wont Stop Contour Concealer. Cildindeki tüm lekeleri kapatan ve sana pürüzsüz bir ten sunan bu kapatıcıya aşık olacaksın! 

Balık Burcu Ekim Ayı Yorumu

Sana doğru yaklaşan başarının ayak seslerini duyabiliyor musun, sevgili Balık burcu kadını? Peki ya sen, ekim ayında seni bekleyen başarı dolu günlerin farkında mısın, Balık burcu yükseleni? Bu ay yaptığın iş ne olursa olsun alacağın ödülün büyüklüğünden emin olabilirsin. Yeni müşteriler, farklı firmalar, yeni pozisyonlar, şaşırtıcı iş teklifleri… Hepsi bu ay içerisinde kariyerine destek olacak adımlar arasında. Önemli olansa, kendi isteklerine ve ideallerine uygun olanı seçmen ve bu yolda ilerlemen. Merak etme, kimsenin gücü seni durdurmaya yetmez!

Kariyerinde parlayan ışığın yarattığı mutluluğu tenine bu aya özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Jelly Cheek Colour ile taşıyabilirsin. Kenevir tohumu yağı içeren özel formüllü bu jel allık ile doğal görünümlü makyajına son dokunuşları yapabilirsin!

Concealer Uygulaması İçin İpuçları

Concealer Uygulaması İçin İpuçları

Shea Yağı Nedir – Shea Yağının Faydaları

Shea Yağı Nedir – Shea Yağının Faydaları