Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

12.03.2020 | 10:00

Doğum saatine ve yerine göre karakterinin, hayatının etkilendiğine inanan bir astrolojisever misin? Eminim, makyaj ve güzellik de senin için önemli. Peki, burcun makyaj tarzın için ne söylüyor, biliyor musun? Burçlara göre makyaj önerilerini senin için derledim. Burcunu seç ve makyaj önerilerini oku, tarzını ve tavrını vurgulayacak en iyi makyajı seçerken burcundan ilham al. İşte 12 burca göre makyaj modelleri:

Koç Burcu Kadını İsen Çarpıcı Bir Stil Oluşturmalısın 

Yüz şekline, cilt tipine, saç rengine en uygun makyajı yapmaya çalışıyor ama her zaman bir şeyler eksik gibi hissediyorsan, burcuna göre makyaj denemelerine kulak vermelisin. Eğer bir Koç kadınıysan, çarpıcı bir stille gözleri üzerinde toplaman mümkün. Özgüveni yüksek, yeri geldiğinde çatışmadan kaçmayan Koç kadınları iddialı seçimlerden yana. Lady Gaga, Mariah Carey gibi ünlü kadınlar hep Koç burcu. Simler, metalik renkler, neon eyelinerlar, kırmızı ve mor gibi iddialı seçimler makyajında başrolde olmalı. Trendlere öncülük, makyaj teknolojisine liderlik eden, her cilt tipine, her ırka ve her nesle uygun ürünleri ile NYX Cosmetics her seçiminde yanında. 

Boğa Burcu Kadını İsen Makyajla Dişiliğini Vurgula

Venüs'ün yerlileri Boğa burcu kadınları, dişiliğini vurgulayacak makyajları seçmeli. Dolgun dudaklar, uzun kirpikler, bakımlı tırnaklar Boğa kadınının olmazsa olmazı. Makyajında dolgun ve uzun kirpikler vadeden maskaralara, dolgunlaştırıcı rujlara muhakkak yer vermelisin. Daha dişi bir görünümle kendini daha iyi hissedeceğine eminim. Senin görünümünde iddianın yeri olsa da asaleti asla elden bırakmıyorsun. Canlı renkler yerine soft seçimler yapmalı ama dişiliğini vurgulayacak dokunuşlarla makyajını tamamlamalısın. Aynı burca sahip olduğun Audrey Hepburn gibi özgün bir stilde, asil ve iddialı olmalısın. Fransız manikürü, uzun kirpikler, nude tonlarda dolgun dudaklar, ışıltılı ama sade gözler... Elbette highlighter olmadan markete bile gitmeyeceğini ikimiz de biliyoruz.

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

İkizler Burcu Kadını İsen Yenilikler Tam Sana Göre

Favori renklerin sürekli değişiyor ancak makyaj stilinde değişmeyen bir şey var, o da vurgular. Kontür senin için olmazsa olmaz. Yüz hatlarını belirginleştirerek gölgelendirmelisin. Kaşların her daim bakımlı, belirgin ve özenle taranmış olmalı. Turuncu, yeşil ve pembe tonlara makyajında zaman zaman yer vermeli, risk almayı denemelisin. Her zaman makyaj modasını yakından takip ediyorsun. Kimi zaman belirgin bir ruj, kimi zaman dolgun kirpikler... Ama her zaman pürüzsüz bir ten ve belirgin yüz hatları. Makyajda trendi sen belirliyorsun, tıpkı burcunun mensubu Marilyn Monroe gibi. Fondöten ve kontür fırçası makyaj çantanda her an olmalı çünkü sen bunu hak ediyorsun. 

Yengeç Burcu Kadını İsen Romantizmi Makyajına Yansıt 

Duygusal ve romantik Yengeç kadınları, ışıltılarla özgüvenlerini sergiliyor. Kırmızının en romantik tonları senin koleksiyonunda yer alıyor. Lindsay Lohan gibi güzellik için risk almaktan kaçınmayan Yengeç kadınlarını örnek alabilirsin. Sade makyaj modelleri sana göre değil; renkleri seviyor ve özellikle göz makyajında iddialı tonları kullanıyorsun. Uyum senin diğer adın. Mürdüm renklerini özellikle denemelisin. 

Aslan Burcu Kadını İsen Gözler Üzerinde Olmalı 

Gözlerin her an üzerinde olmasını istiyorsun. Jennifer Lopez’in iddialı makyajları senin için adeta kılavuz niteliğinde. Kalın kaşlar, uzun tırnaklar, çılgın renkler, gösterişli makyajlar senin için. Makyajda ışıltılı taşlar kullanmayı, belirgin allıklarla makyajını renklendirmeyi seçebilirsin. Tırnaklarında renk renk ojeler olabilir. Los Angeles‘ın özgür ruhunu yansıtan NYX Cosmetics ürünlerinin en iddialı renkleri makyaj çantanın yeni gözdesi!

Aslan Burcu Kadını İçin Makyaj Önerileri

Başak Burcu Kadını İsen Doğal Makyaj Modelleri Seni Bekliyor 

Mükemmel bir görünüm istiyor ve risk almak yerine en iyi klasiği temsil etmeye çalışıyorsun. NYX Cosmetics, istediğin kusursuz makyaj için onlarca seri ile yanında. Tüm ürünleri retouch olmadan fotoğraflanan ve gerçek sonuçlar veren NYX Cosmetics'in klasiklerini deneyebilirsin. Bordo rujlar, belirgin eyelinerlar, retro stildeki makyajlar ve saçlar senin için önerimiz. Zaman zaman gösterişli seçimler yapsan da yüzünü çok iyi tanıyor ve natürel tonları çok iyi taşıyorsun. Bir diğer Başak burcu kadını Beyonce senin stilinin tam karşılığı.

Terazi Burcu Kadını İsen Senin İçin Zarafet Ön Planda

Terazi burcu kadınları makyajda dengeyi seviyor. Aynı Gwen Stefani gibi. Onun gibi feminen görünebilirsin. Soft pembe ve maviler tam sana göre. Gözleri nude renklerde tonlayarak, dudaklarını iddialı bir nar çiçeği ruj ile ortaya çıkarabilirsin. Sana her renk, her ton yakışıyor, zira sen her ürünü dengeli kullanmayı çok iyi biliyorsun. Kendinin makyaj uzmanısın, yüzünü çok iyi tanıyor ve makyajda primer, fondöten, kapatıcı gibi ürünleri mükemmel kullanıyorsun. Çünkü güzel bir makyajın sırrının kusursuz bir ten görünümü olduğunu çok iyi biliyorsun.

Akrep Burcu Kadını İsen Gizemli Bakışlar Sana Göre

Gölgeli makyaj modelleri olmadan evden çıkmayacağını biliyoruz. Seksi ve çekici Akrep kadınları için sıradan olan siyah makyaj modelleri kimse tarafından böyle asaletle taşınamıyor. Enerjinde olan çarpıcı etkiyi biraz daha belirginleştirmek için göz makyajını vurguluyor ve çok da iyi yapıyorsun. Gözlerinin etkisini pekiştirmek için takma kirpik kullanabilirsin. Elbette fondöten ile cilt tonunu mükemmelleştirmeyi ve kapatıcı ile göz altlarını kusursuz kılmayı unutmamalısın. Anne Hathaway'in buğulu bakışları senin stilinin tam karşılığı. 

Dumanlı bir göz makyajı nasıl uygulanır merak ediyorsan hemen tıkla!

Akrep Burcu Kadını İçin Makyaj Önerileri

Yay Burcu Kadını İsen Seçimlerinde Özgürsün

Kendine güvenen, renklerin limitlerini zorlayan, renklerle özgürlüğü ifade eden Los Angeles ruhu, NYX Cosmetics ile seninle. Özgür ruhlu Yay kadınlarına sınırsız makyaj keyfi vadeden serilerle tanışmak için acele et! Upuzun kirpikler, desenli eyelinerlar, alışılmadık renklerde rujlar, metalik seriler, dövmeler senin makyajın için sıradan seçimler. Özgürlüğü bir stil haline getiren Yay kadınlarının en iyi örneği ise elbette Zoe Kravitz.

Oğlak Burcu Kadını İsen Hafif Makyaj Modelleri Favorin Olmalı 

İş hayatındaki başarını kendin olmaya borçlusun. Sadelikten gelen gücü farkındasın ve içindeki doğal enerjiyi dışa vuracak hafif makyajlar tercih ediyorsun. Hayvan dostu ve vegan formüllü ürünleri bulunan NYX Cosmetics, serileri ile hizmetinde. Doğal renkleri, sadeliğin çekiciliğini makyajınla ispat etmelisin. Özel günlerde ise toprak tonları, yüzünün hatlarını belirgin gösterecek hafif gölgeler tam sana göre. Simlerden, neon renklerden uzak durmalısın. 

Vegan ürünleri incelemek için hemen tıklayın!

Kova Burcu Kadını İsen Çabasız Güzellik Tam Sana Göre

Çabasız güzellik trendinin karşılığı sensin. Alınmamış kaşlar, manikürlü ve doğal renklerde boyanan tırnaklar, yok gibi makyajlar ile en iyi halini görüyorsun. Jennifer Aniston'un çekiciliğini kim inkar edebilir ki... Kova burcu kadınıysan çantanda allık, maskara, fondöten ve kapatıcı olarak her yere gidebilirsin. Senin güzel ve iddialı görünmen için çok fazla malzemeye, ağır makyajlara ihtiyacın yok. Soğuk renklerdeki NYX Cosmetics ürünleri ile makyaj çantanı zenginleştirebilirsin. 

Balık Burcu Kadını İsen Kalıcı ve Bakımlı Bir Makyaj Seçmelisin

Romantik Balık kadını... Senin ideal Look'unda şeftali tonu allıklar, toz pembe, lila ve mavi farlar, açık pembe rujlar var. Bol maskara ve düşük kapatıcılığı olan fondötenlerle doğal güzelliğini vurgulayabilirsin. Duygusallığından ötürü her an gözlerin dolabileceği için muhakkak suya dayanıklı NYX Cosmetics ürünlerini tercih etmelisin. Los Angeles'ın özgürlüğünden ilhamla tasarlanan koleksiyonlarda en romantik renkler senin için yer alıyor. 

Aylık burç yorumunu henüz okumadıysan sayfamızı ziyaret etmelisin!

Mart 2020 Aylık Burç Yorumları

Mart 2020 Aylık Burç Yorumları

Nisan 2020 Aylık Burç Yorumları

Nisan 2020 Aylık Burç Yorumları