Born To Glow: En İyi Kapatıcıyla Kusursuz Görün

Born To Glow: En İyi Kapatıcıyla Kusursuz Görün

29.04.2020 | 17:00

Born To Glow Aydınlık Görünüm Veren Kapatıcı ile Kusursuz Görün

Sen de makyajında göz altı kapatıcısı kullanmadan yapamayanlardan mısın? Pek çok kişi, tek bir makyaj malzemesi seçme şansı olsa bu göz altı kapatıcısı olurdu, diyor! Kapatıcılar gerçekten makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Hızlı ve pratik bir makyaj yaparken sadece göz altlarına kapatıcı uygulayıp, hafif bir ruj ve belki biraz allık uygulayarak yenilenmiş ve canlı bir görünüme sahip olabilirsin. Peki, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi kapatıcı ne işe yarar? Kapatıcı, göz altı halkalarını anında etkisiz hale getirir. Cildinizde istemediğiniz kusurları, renk dengesizliklerini ortadan kaldırır. Geriye aydınlık, eşitlenmiş ve kusursuz bir görünüm bırakır. NYX Professional’ın en yeni göz altı kapatıcısı olan ve E vitamini içeren Born To Glow concealer, doğal ve aydınlık görünüm veren bitişi ile göz altlarınızı çok daha kusursuz gösterecek!

E Vitamini Nedir?

E vitamini, vücudunun en çok ihtiyaç duyduğu, önemli vitaminlerden bir tanesidir. Karaciğer, kalp, dokular ve kaslarda depolanarak, ihtiyaç halinde kullanılır. E vitamini cildin için de çok değerlidir. Hücreler, E vitaminini serbest radikallere karşı kullanılır. Böylece yeni hücreler meydana gelir. Hücrelerinin yenilenmesi demek tabii ki cilt dokunun da yenilenmesi demektir. Böylece, çok daha canlı, eşitlenmiş bir cilt dokusuna sahip olursun! E vitamini destekli kozmetik ürünleri, cilt kusurlarını en aza indirmene yardımcı olurken, E vitamini gibi değerli bileşenler ile cildinin zamanla kendisini yenilemesini ve daha iyi görünmesini sağlar. Yani, bir taşla iki kuş! Sence de harika değil mi? 

E Vitamininin Cilde Faydaları Nelerdir?

E vitamini, cildinin geneli için çok faydalı ve önemlidir. Cildinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak daha parlak görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra E vitamini, göz altların için eşsiz bir vitamindir. Çok hassas ve narin olan göz altları, E vitamini ile derinlemesine nemlenir, böylece göz çevrendeki kırışık oluşumunu en aza indirmeye yardımcı olur. Nemlendirici özelliğinin yanı sıra cildinin rengini korur. Böylece göz altında meydana gelen koyu halkaları zaman içerisinde kaybeder. Yorgun ve uykusuz olduğun günlerde, E vitamini anında rahatlatıcı etki yaparak, torba görünümünü hafifletir. Gördüğün gibi E vitamini göz altı sorunlarının tamamına çözüm üretmeye yardımcı olur. Öyleyse yaşasın göz altlarımız için E vitamini!

Concealer Nedir?

Concealer ne işe yarar? Yorgun olan cilt görünümünü canlandırır, göz altı morluklarını kapatır ve cilt lekelerini örter. Bu özellikleri ile makyaj çantalarının vazgeçilmezleri listesinde ilk sıralarda yer alır. Peki, concealer nasıl kullanılır? Concealer yani kapatıcı göz altlarına uygulanır. Bir fırça, makyaj süngeri ya da parmaklarınla göz altındaki koyu halkalardan anında kurtulabilirsin. Bunun yanı sıra, yüzüne daha aydınlık bir ifade vermek için alın ortasına, burun üstüne ve çenene de uygulamalısın. Cildinde ufak tefek sivilce izleri ya da lekeler varsa az miktarda, sadece lekenin olduğu yere kapatıcını sür ve anında yenilenen cildine merhaba de! Kendin için ideal bir kapatıcı arıyorsan, concealer önerisi olarak Born To Glow Aydınlık Görünüm Veren kapatıcıyı öneriyoruz. Etkilerine inanamayacaksın!

E Vitaminiyle Zenginleştirilmiş NYX Born To Glow Kapatıcı

NYX Born To Glow, ezberleri bozan bir göz altı kapatıcısı! Yalnızca bir kapatıcı değil, içeriğindeki E vitamini ile göz altlarını besleyen, gün boyu nemlendiren ve göz altlarının her zaman daha canlı görünmesini sağlayan bir concealer. Born To Glow kapatıcı nedir, diye merak ettiğini biliyoruz! Öncelikle bu kapatıcı, eşsiz bir dokuya sahip. Göz altındaki koyu halkaların görünümünü en aza indirmen için yardımcı olurken, asla ağırlık yapmıyor. Üstelik koyu halkaları kapatmak için kat kat uygulamana bile gerek yok! Uygulandıktan sonra aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Bu da çok daha doğal  bir efekt yaratıyor. İçinde bulunan mikro inci tanecikleri, göz altında muhteşem ışıltılar yaratıyor. Bu özelliği sadece göz altlarını kapatmak için değil, yüzünü boyutlandırmak için de kullanmana olanak sağlıyor. 

Glowy Görünüm Nedir?

Glowy makyaj uygulaması, son yılların en trend uygulamaları arasında yer alıyor. Bu tarzın bu kadar çok sevilmesinin ve beğenilmesinin sebebi ise çok daha canlı, aydınlık ve genç göstermesi. Aynı zamanda çok doğal ve tenle tamamen uyumlu bir makyaj uygulaması olarak biliniyor. Dünya genelinde pek çok makyaj artisti ve makyajlarıyla ilham veren influencer'ların tercihi Glowy makyaj uygulamasından yana oluyor. Likit kapatıcı, fondöten, allık ve aydınlatıcı ile muhteşem bir Glowy uygulaması yapabilirsin!

Aydınlık ve Kusursuz Göz Altları İçin Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Aydınlık ve kusursuz bir göz altı kapatıcısı arıyorsan Nyx Cosmetics’in Born To Glow Aydınlık Görünüm Veren Kapatıcısı tam da aradığın ürün! İçeriğindeki mikro inci taneleri ile artık göz altların çok daha aydınlık! Aydınlık bir ten makyajı için Born To Glow fondöteni cildine uygula. Daha sonra yeni Born to Glow kapatıcıyı göz altlarına, alnına ve çene bölgene parmaklarınla ya da bir makyaj süngeriyle dağıt. Aydınlık bir ten ve kusursuz göz altlarına sahip olman işte bu kadar kolay! Born To Glow göz altı kapatıcısı nasıl sürülür? Born To Glow kapatıcı, sünger aplikatörü ile çok kolay bir şekilde uygulanır. Ürün ambalajına bir miktar baskı yaparak süngere kapatıcının sürülmesini sağla, sonra uygulamak istediğin bölgeye sünger ile sür ve parmaklarınla dağıt! Tabii dilersen fırça ya da makyaj süngeri yardımıyla da ürünü dağıtabilirsin.

Mikro İnci Taneleriyle Born To Glow Kapatıcı

Aydınlık bir uygulama için makyaj artistlerinin ve influencer'ların kapatıcı önerisi Born To Glow kapatıcı. Aydınlık ve kusursuz göz altlarına sahip olarak kendini şımartmanın tam zamanı! Dikkatleri üzerine çeken kremsi dokusu, narin parıltılar saçan mikro inci tanecikleri göz altlarını kusursuz bir şekilde örterken doğal bir ışıltı veriyor. Bir göz altı kapatıcısından çok daha fazla özelliğe sahip olan NYX göz altı kapatıcısı, içeriğindeki E vitamini ile göz altlarını besliyor, koyu halkaların ve yorgun görünümün ortadan kalkmasını sağlıyor. Cilt lekelerini ve koyu halkalarını örterken asla kalın bir tabaka oluşturmuyor. Kat kat uygulama gerektirmiyor. Bu eşsiz kapatıcı ile etkili ve doğal makyajın sırrını keşfedip, Glowy makyaj trendini profesyonelce uygulayabilirsin.

Born To Glow Kapatıcı ve Fondötenin Eşsiz Uyumu

Born To Glow ailesi, zengin içerikleri ile bir makyajdan çok daha fazlasını vaadediyor. Born To Glow fondöten içeriğinde yer alan E vitamini ve Jojoba özleri ile cildini derinlemesine nemlendirirken, kusursuz ten makyajının keyfini çıkar! Çok hafif bir dokuya sahip olmasına rağmen, doğal bir bitiş ve etkili kapatıcılık sağlayan Born To Glow fondöteni yine Born To Glow kapatıcı ile tamamla. E vitamini içeren kapatıcı, göz altlarını tıpkı fondötenin tenini kusursuzca kapattığı gibi örter. Zengin içerikleriyle dikkat çeken, uygulaması çok doğal olan bu ürünler aynı zamanda içeriğindeki ışıltılar ile Glowy bir görünüme kavuşma nı sağlar. 

Ten ve göz altı uygulamanı Born To Glow ürünleriyle yaptıktan sonra likit ürünler ile makyajını sonlandır. İşte şimdi çok daha canlı, enerjik ve cool görünüyorsun!

Kore Tarzı Makyaj ve Cilt Bakımı Önerileri

Kore Tarzı Makyaj ve Cilt Bakımı Önerileri

Mayıs 2020 Aylık Burç Yorumları

Mayıs 2020 Aylık Burç Yorumları