Aralık Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

Aralık Ayı 2019 Aylık Burç Yorumu

28.11.2019 | 12:39

Koç Burcu İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

Bütün bir yılın yorgunluğu birikti. Devam etmesi gerekenler devam etti ve bitmesi gerekenler bitti. Aralık ayı Koç burcu için yeni bir dönemi işaret ediyor. Güzel ve kazançlı başlangıçlar yapacağın bu ay, değişim tüm hayatına yansıyacak. Yeni iş, yeni ev ya da yeni bir şehirde yaşama fikri gündeme gelebilir. Ama yeni adımlar atmadan önce ocak ayını beklemelisin. Yeni insanlar tanıyacağın bu dönemde sezgilerine güvenmelisin. Aile içi küçük anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Sakinliğini korumalı ve fevri hareketlerden kaçınmalısın. Gökyüzü şans kapılarını destekliyor ve dönüşüm için gereken enerjiyi sana veriyor. Dudaklarında da en canlı renklerle enerjini desteklemen için sana önerimiz Powder Puff Mat Ruj ailesi!

Boğa Burcu Emeklerinin KarşılığınıAlıyor

Özel hayatında iletişimin önem kazanacağı bu ayda, yaptığın yatırımların karşılığını alıyorsun.İster maddi olsun ister manevi tüm emeklerin sana dönüyor. Bu ay parasal konularda da yeni kararlar alıyorsun. Gelir gider dengeni yeniden düzenleyebileceğin fırsatlar karşına çıkıyor. Kafanı karıştıran ,şüpheye düştüğün konularda üzerine gitmek yerine biraz geri çekilmeli ve beklemelisin. Anlık duygularla hareket etmemeli, ani kararlar vermemelisin. Aklında olmayan bir seyahat ya da beklenmedik bir misafir kapını çalabilir. İkili ilişkilerin de karşı tarafın da isteklerine önem vermeli ve onun da fikirlerini dinlemelisin. Beklenmedik durumlarla sıkça karşılaşabileceğin bu ayda, Can't Stop Won't Stop Fondöten günün her saati hazırlıklı ol!

İkizler Burcu İlişkilerini Düzenliyor

Aralık ayında tüm yanlışanlaşılmalar son buluyor. İlişkilerini güçlendirebileceğin bu ayda aynı zamanda yeni ilişkilere de başlayabilirsin. Duygusal çıkışların işler olsa da karşın daki kişiye güvenmelisin. Eğitim konularının gündeme geleceği bu dönemde yaptığın iş dışında başka alanlara da yönelebilirsin. Ama yeni adımlar atmadan önce ayın 13'ünü beklemelisin. Ortaklıklar, ikili ilişkiler, sosyal çevre bu ay senin için önem kazanıyor. Enerjini iyi kullanmalı ve bedenine kulak vermelisin. Yine bu ay hukuksal meseleler, borç ve alacak hesapları gibi konuları sonuçlandırabilirsin. Senin için oldukça hareketli geçecek Aralık ayında Matte Finish Setting Spray ile makyajın tüm tempona ayak uydursun ve tüm gün bozulmadan kalsın!

Yengeç Burcu Aradığı Aşkı Buluyor

Uzun zamandır yalnız kalan ve aşkı arayan Yengeç burçları bu ay hayatının aşkını buluyor. İlişkisi olanlar ve devam edenler için ise keyifli zamanlar artıyor .Yoğunlaşan duygularınla kıskançlık ve yönetici tavrın ortaya çıkabilir. Biraz duygularını dizginlemen gerekiyor. Yine iş değişikliği, yer değişikliği gibi konuları yeni yıla ertelemelisin. Düğüm olmuş ya da kısır döngüye dönüşmüş durumlara bu ay bir netlik kazandırabilirsin. Yine bu ay hayatının belli bölümlerine yeni düzenlemeler getirebilirsin. Yaptığın işlerde gururunu okşayacak dönüşler alabilir, insanların takdirini kazanabilirsin. Tüm spot ışıklarının üzerinde olacağı bu ay Suede Matte Ruj ailesinin en canlı renklerini yanından ayırma!

Aslan Burcu Yarım Kalan İşlerini Tamamlanıyor

Kasım ayın dayarım kalan, tamamlanmamış tüm işlerini bu ay sonuçlandırabilirsin. Aile içi iletişime ve yine evle ilgili sorunlara dikkat etmelisin. 6 Aralık'tan sonra tüm sorunları çözüme kavuşturabilirsin. Bu koşturmalı ayda sağlığına her zamankinden fazla önem göstermeli ve gereken kontrolleri yaptırmalısın.Bu ay gökyüzü seni iş alanında da destekliyor. Terfi ya da yeni bir ortaklık söz konusu olabilir. Bu dönem çıkan fırsatları iyi değerlendirmeli, risk almaktan çekinmemelisin. Dediğim dedik tavırların yakın çevrenle sorun yaşamana neden olabilir. Biraz daha esnek ve anlayışlı bir yaklaşım sergilemelisin. Gezegenlerin değişime açık olmanı söylediği bu ayda senin için önerimiz yepyeni Love Lust Disco Far Paleti!

Başak Burcu Geçmişle Yüzleşiyor

Geçmişten gelen hatalar bu ay karşına çıkabilir. Gereken dersleri çıkarmalı ve sorunları gereğinden fazla büyütmemelisin. Bu ay aynı zamanda ilişkilerini güçlendirebileceğin destekler sunuyor. Yanlışanlaşılmaları düzeltebilir ve orta yolu bulabilirsin. Ayın ortasına doğru tüm sis perdesi aralanıyor ve sorunların çözülüyor. Sevdiklerinle daha fazla zaman geçireceğin bu dönemde, ikili ilişkilerine dair güzel gelişmeler seni bekliyor. Uzun süren bir ilişkin var ise yine bu ay ciddi adımlar atılabilir. Dış görünümünde çarpıcı değişiklikler yapabilirsin. Bu değişilikliklere göz makyajından başla ve Vivid Bright Eyeliner'ın çarpıcı renkleriyle tanış!

Terazi Burcu İçin Yeni Kazanç Kapıları Açılıyor

Yeni gelir kapılarının açılacağı ve yeni kazançlar elde edeceğin bu ay tüm maddi sorunların son buluyor. Ekstra bir ödeme, ek gelir gibi imkanlar sayesinde sıkıntıların geride kalıyor. Gelirlerinin artmasıyla yatırım ve harcamalar ön plana çıkıyor .Adımlarını sağlamatmalı ve fırsatları iyi değerlendirmelisin .İkili ilişkilerde keyifli zamanlar geçirebilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Yine bu ay yakın çevrenden de müjdeli haberler alabilirsin. Beslenme alışkanlıklarını düzenleyebilir, spora ya da diyete başlayabilirsin.Enerjinin yenileneceği bu ayda ayakların yerden kesilebilir. Yeni yıla bambaşka biri olarak girebilirsin. Gezegenler değişimleri desteklerken sana önerimiz yepyeni On The Rise Liftscara'yı denemen!

Akrep Burcu Huzura Kavuşuyor

Kendinle bağının güçleneceği bir ay seni karşılıyor. Tüm yüklerinden kurtuluyor artık o uzun zamandır aradığın huzura kavuşuyorsun. Fazla eşyadan fazla insandan arındığın bu ay iş değişikliği de yapabilirsin. Yakınlarınla keyifli sohbetler edebilir hatta tatil planları yapabilirsin. Bu ay riskli işlere girmemeli, ticari girişimlerden kaçınmalısın .Aşk hayatında partnerinle yaşadığın sorunları yine bu ay çözüme kavuşturabilirsin.Ayrılıklara ve sonlanmalara bu ay hazırlıklı olmalısın. Eline beklenmedik bir gelir geçebilir, ummadığın yerlerden kazanç elde edebilirsin. Hayatında sadeliğin öne çıktığı bu ayda ten makyajında da sadelikten yanaysan, sana önerimiz Bare With Me Renkli Nemlendirici!

Yay Burcu İçinŞans ve Fırsat Çanları Çalıyor

Aralık ayında da şans ve fırsatlar devam ediyor. Önceki dönemde başlayan güçlü değişimler meyvesini bu ay veriyor. Aşk ,iş ,eğitim gibi hayatının her alanında gökyüzü seni destekliyor. Bu dönem yeni hobiler edinebilir yeni sosyal çevrelere girebilirsin. Yeni tanıştığın kişilerle güzel ortaklıklara adım atabilir, yine bu dönem aşkı bulabilirsin. Süre gelen bir ilişkin varsa yanlışanlaşılmalara dikkat etmeli, partnerinin ilgisiz tavırlarından şikayet edebilirsin. Geçmiş konuları ve olayları yeniden gündeme getirebilir, bazı şeylerin üzerine fazla gidebilirsin. Uzlaşmacı ve açık olursan sorunların üstesinden rahatça gelebilirsin. Zorlu etkilerin hakim olduğu Aralık ayında, Can't Stop Won't Stop Kapatıcı 24 saat kalıcı formülüyle her zaman yanında!

Oğlak Burcu Yeni Sosyal Çevreler Ediniyor

Bu ay organizasyonlar, etkinlikler ve davetler önem kazanıyor. Yeni sosyal çevreler edineceğin ve yeni arkadaşlıklar kuracağın bir ay seni bekliyor. Bu ay yeni girişimlere ya da yatırımlara yönelmemelisin. Ruhsal anlamda alacağın destekle sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsin. Kadersel alanına etki eden bu dönemde bazı istenmeyen fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsin. Ön planda olacağın bu ayda sevdiklerinin düşüncelerine ve fikirlerine önem vermelisin. Hareketli sosyal hayatla beraber sağlığına ve beslenmene her zamankinden daha fazla özen göstermelisin. Sosyal hayatının hareketlendiği bu dönemde göz makyajını da biraz hareketlendirmek için sana önerimiz Off Tropic Far Paleti!

Kova Burcu Kariyerini Yeniliyor

İşinden memnun olmayan ve başka alanlara yönelmek isteyenler bu ay aradığı şansı yakalıyor. Terfi, iş değişikliği ,ortaklık gibi konuların öne çıkacağı bu ay hobilerini işine dönüştürebilirsin .Alım satım konularının ve ticari fırsatların öne çıkacağı bu ayda kendi işinin patronu olabilirsin. Aşk hayatında yaşadığın gerginlikler nedeniyle ilişkine son verebilir ya da son bulacak bir ilişkiyi yeniden canlandırabilirsin. İletişim sıkıntılarını da geride bıraktığın bu dönem yaşama lanında yenilik yapmak isteyebilirsin. Yine hayatınla ilgili önemli kararları bu ay alabilirsin. Aralık ayında aşk hayatında canlandırıcı etkiler göreceğin gibi cildini de Bare With Me Ferahlatıcı Sprey ile canlandırabilirsin!


Balık Burcu Derin Bir Oh Çekiyor

Aralık ayıyla beraber iş ve aşk hayatındaki tüm sorunlar son buluyor. Uzun zamandır yaşadığın kafa karışıklığı ve bir türlü karar veremediğin konular yerini huzura bırakıyor. Seyahat, eğitim, medya, hukuk ve yurt dışı bağlantılı işlerde önemli gelişmeler meydana gelebilir. İkili ilişkilerde yaşadığın sorunları tatlıya bağlayabilir ,aşkın ve sevgini tadını çıkarabilirsin. Gökyüzü kariyer alanında da yoğun döneme gireceğini işaret ediyor. Telefon ve görüşme trafiğin bu ay artıyor. Birden fazla konu ve iş ile uğraşmak zorunda kalabilirsin. Bolluk ve bereketle gelecek bu dönemde kariyerinle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Gezegenler ikili ilişkilerinde sorunları işaret ederken, cildindeki kusurları en aza indirmek için Pore Filler çantanın vazgeçilmezi olacak!

Göz Altı Kapatıcılarını Ne Kadar Doğru Kullanıyorsunuz

Göz Altı Kapatıcılarını Ne Kadar Doğru Kullanıyorsunuz

Ruj Renkleri: Ten Rengine En Uygun Ruj Rengini Seç

Ruj Renkleri: Ten Rengine En Uygun Ruj Rengini Seç