Aralık 2020 Aylık Burç Yorumları

Aralık 2020 Aylık Burç Yorumları

07.12.2020 | 00:00

Havalar iyice soğumuşken evlerimizi yılbaşı süsleriyle doldurmaya başladık. Önümüzdeki haftalarda tüm cadde ve sokaklar yılın en keyifli anlarından birini kutlamaya hazır hale gelirken sen de dilersen aylık burç yorumları ile 2020nin son günlerinde seni bekleyen gelişmelerden haberdar olabilirsin. 

Eğer senin de istediğin aralık ayının bu güzel günlerinde yıldızların ve gezegenlerin planlarını öğrenmekse, sana özel hazırladığımız aylık burç yorumu yazısını mutlaka incelemelisin! Üstelik kırmızı beyaz süsler ve bol ışıklı caddeler üzerinde zevkle ve yeni yıl coşkusuyla yürürken tenine yeni yılın parıltısını taşıyacak ürün önerileri de seni bekliyor!

Koç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni, bu ay çok fazla önemsemediğin fakat ilişkilerini seviyeli tutmak istediğin akrabalarınla aynı ortama girebilirsin. Bu günler seni biraz rahatsız edebilir ve istemediğin insanlarla diyalog kurmak seni zorlayabilir. Fakat özgüveninin ve hazırcevaplığın sayesinde bu gergin anların kolaylıkla üstesinden gelebilirsin. Ayrıca ay sonuna doğru seni çok çılgın ve eğlenceli bir alışveriş dönemi bekliyor! Yeni yıl ruhunu taşıyan hediyelerle arkadaşlarını sevindirmek için bir yandan çok uğraşırken bir yandan da çok keyifli dakikalar geçireceksin!

Alışveriş döneminde kendini de ödüllendirmek istersen burcuna özel ürünü deneyebilirsin! NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer ile göz alıcı ve ışıltılı bir tene sahip olabilirsin!

Boğa Burcu Aralık Ayı Yorumu

Yılın bu son ayında kendini tamamen kaygılarından arınmış, mutlu ve aşırı derecede huzurlu hissedecek gibisin sevgili Boğa burcu kadını. Tabii Boğa burcu yükseleni de aralık ayının getirdiği bu rehabilite etkili havadan etkilenecek. Geçtiğimiz ayın stresli günlerini üzerinden attığın bu anlarda kendini duygularını çok daha rahat ifade ederken ve bu sayede ilişkilerini geliştirirken bulabilirsin. 

Bu ay için sana tek tavsiyemiz pişman olacağın şeyler yapmaktan kaçınman olacak. Çünkü aralık ayı kendine has enerjisi itibariyle seni küçük çapkınlıklara ve zararsız olduğunu düşündüğün sadakatsizliklere yöneltebilir. Bu noktada dikkatli davranman da fayda var.

Aralık ayında burcuna özel ürünün tenini yepyeni bir seviyeye taşıyacak ve sana porselen bir cilt formu sunacak NYX Cosmetics Total Control Drop Foundation! Bu arttırılabilir kapatıcılığa sahip fondöten ile kontrol tamamen sende!

İkizler Burcu Aralık Ayı Yorumu

Kasım ayının son gününde burcunda gerçekleşen halkalı ay tutulması aralık ayı boyunca seni etkileyecek gibi görünüyor sevgili İkizler burcu kadını. Bu süreçte yeni kararlar almaya başlayacak ve hayatını farklı bir yöne doğru ilerletecek gibisin. Ayrıca bu ay Oğlak burcuna geçen Venüs sana sevgi dolu bir enerji yükleyebilir. Sen de İkizler burcu yükseleni de bu pozitif aura ile arkadaş ortamının aranan yüzü haline geleceksin. Yılbaşı tatili içinse seni romantik bir sürprizin beklediğini söyleyebiliriz!

Aralık ayının bu dinamik ve keyif dolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Jelly Cheek Color! Bu doğal bileşenler içeren allıkla içindeki mutluluğu ve coşkuyu yanaklarına taşıyabilirsin! 

Yengeç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Sevgili Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu yükseleni, bu ay duygularının tamamen kontrolünden çıktığını hissedebilirsin. Burcunun doğasındaki duygusallık yılbaşı dönemiyle beraber seni ele geçirecek gibi duruyor. Fakat bunda endişelenecek bir şey yok. Bu yoğunluğu ilişkilerini güçlendirmek ve kendini daha yakından tanımak için kullanabilirsin. Bunun yanında bu ay iş yerinde bu zamana kadar aldığın sorumlulukların meyvelerini toplayabilirsin. Hem pozisyon artışı hem de yatırımların olumlu sonuçlanması gibi durumlar sayesinde gelirinin yükseldiğini görebilirsin. 

Aralık ayında burcuna özel ürünün tenini kusursuzlaştıran, mükemmel bir makyaj bazı. NYX Cosmetics Bare With Me Radiant Perfecting Primer ile cildine yumuşak dokunuşlar yapabilir, pürüzsüz bir makyaj formuna ilk adımı atabilirsin. 

Aslan Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayında Kova burcuna geçen Satürn senin düşünceli ve yardımsever yanını açığa çıkaracak gibi görünüyor sevgili Aslan burcu kadını. Bu süreçte özellikle ailenin desteğe ihtiyaç duyduğu her an onlarla olacak ve yılbaşı ruhunu sevdiklerinle paylaşacaksın. Ayrıca bu süreçte Aslan burcu yükseleni ile beraber ilişkini gözden geçirme ve önemli kararlar alma aşamasından geçebilirsin. Duygularını ölçüp biçtiğin bu günlerin sonunda ilişkini bir üst seviyeye taşımaya karar verebilir, yeni yıla çok daha ciddi bir ilişki ile girebilirsin. 

Çok keyifli ve özel günlerin seni beklediği aralık ayına özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Onlarca farklı renk seçeneği sunan bu paletle aile toplantılarına nude tonlu doğal bir makyaj yapabilir, partnerinde geçecek heyecanlı dakikalara çarpıcı renklerle ön plana çıkan gözlerine geceye damga vurabilirsin!

Başak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Bu ay gereksiz bulduğun kalabalıklardan uzaklaşmak ve kendini dinlenebileceğin bir sığınağa atmak isteyebilirsin sevgili Başak burcu kadını. Başak burcu yükseleni ile beraber yılbaşı tatilini ve yılbaşı gününü az ama öz olarak tabir edebileceğimiz bir grupla geçirme dileğin var. Bu karar karşıdan bakanların senin soğuk biri olduğunu düşünmelerine sebep olabilir, fakat sen bunlara aldırmadan kendi ruhunun ihtiyaçlarına yönelmelisin. Böylece yılın yorgunluğundan tamamen kurtularak 2021de taze ve enerjik bir başlangıç yapabilirsin. 

Yakın dostlarınla kaliteli zaman geçirdiğin ve kendini dinlendirdiğin bu dönemde bakışlarınla çevrendeki büyülemek ister misin? O zaman burcuna özel ürünün NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara ile mutlaka tanışmalısın! Tek liftle dolgun ve kıvrık bir kirpik duruşu sunan bu ürüne bayılacaksın!

Terazi Burcu Aralık Ayı Yorumu

Sevgili Terazi burcu kadını ve Terazi burcu yükseleni, yılbaşı ruhunun coşkusu ayın başından itibaren seninle olacak gibi duruyor. Bu sayede her an pozitif enerji saçan, keyifli, neşeli ve çevresini de olumlu yönde etkileyen biri olarak ön plana çıkacaksın. Yani geçtiğimiz ay ilham kaynağı olduğun dostlarına bu ay neşe saçacaksın da diyebiliriz. Ay sonuna doğru kendini biraz yorulmuş ve sürekli yüksek modda yaşanan hafif düşüş sebebiyle depresif hissedebilirsin. Ama bu çok kısa süreli negatiflikten kolaylıkla kurtulabilecek güce sahipsin! Sana tavsiyemiz, yılın bu son aynının keyfini çıkarman ve yıl boyunca başardıklarını düşünüp kendinle gurur duyman olacak!

Aralık ayındaki yüksek enerjine eşlik edebilecek harika bir concealer ile tanış! NYX Cosmetics Cant Stop Wont Stop Contour Concealer serisinin renkleri ve uzun süre dayanıklı formülü sayesinde teninin mükemmelliğinden asla ödün vermeyeceksin!

Akrep Burcu Aralık Ayı Yorumu

Geçtiğimiz ay geçirdiğin yoğun tempolu günlerin ardından bu ay kendini dinlendirmeye ve rahatlamaya zaman ayıracaksın sevgili Akrep burcu kadını. Fakat bu süreçte burcunu etkileyen Mars sebebiyle kendini biraz gergin ve huzursuz hissedebilirsin. Maalesef aynı durum Akrep burcu yükseleni için de geçerli. Ama bu durumun altından kolaylıkla kalkabilirsin. 

Yapman gereken tek şey, hislerinin farkında olmak ve biraz daha özenli davranmak. Özellikle partnerinle gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmanı ve gerektiğinde geri adım atmaya çekinmemeni öneririz. Böylece yeni yıla çok daha sakin ve kontrollü bir giriş yapabilirsin. Ayrıca bu ay kendini hayır işlerine verebilir, yardıma ihtiyaç duyan kişilere nefes olmanın getirdiği huzurla ruhunu dinlendirebilirsin. 

Aralık ayının dalgalı ruh haline özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil. Bu renkli nemlendirici ile cildine bakım yaparken her bir noktayı aynı tonda buluşturabilir ve natürel bir duruş elde edebilirsin. 

Yay Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayının ortasında burcunda gerçekleşecek olan tam güneş tutulması seni yıl boyunca yaşananların hesabını yapmaya ve tüm olayları mercek altına almaya itecek sevgili Yay burcu kadını. Bu süreçte hayatında geçmişte bırakmak istediğin konuların ayırdına varacak ve kendine yeni hedefler koyacaksın. 

Sonrasında ise Yay burcu yükseleni ile beraber enerji dolu günlere yelken açacak gibisin. Yeni fırsatlar, yeni inşalar ve yepyeni aşklar daha yeni yıl gelmeden kapını çalmaya başlayacak gibi görünüyor. Hepsinin tadını çıkar ve 2021in senin için planladıklarının heyecanını doyasıya yaşa!

Aralık ayında senin için parlayan yıldızların ışığını dudaklarına NYX Cosmetics Butter Gloss ile taşıyabilirsin! 34 farklı rengiyle sana dilediğin makyaj trendini dudaklarında yaşatma imkanı sunan bu ürünün nemlendirici etkisini ve teni okşayan dokusunu çok seveceksin!

Oğlak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak burcu kadını ve Oğlak burcu yükseleni, bu ay kendini çılgın bir sosyalleşme arzusu içerisinde bulacaksın. Aslında doğan gereği çok kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmesen de yeni yıl enerjisi ile bu ay bir istisna yapabilirsin. Tatiller, iş ve aile toplantıları ile geçen günlerin sana verdiği keyfi yıl boyunca kariyerinde ve özel hayatında attığın doğru adımların getirdiği gurur ile taçlandıracaksın. Tabii bu süreçte biraz kendine zaman ayırmayı, dinlenmeyi ve bedeni yeni yıla hazırlamayı da ihmal etmemelisin.

Bu ay burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Highlight & Contour Pro Palette! Bu palet ile yüzünü dilediğin gibi boyutlandırabilir ve aydınlatabilirsin. Şahane, değil mi?

Kova Burcu Aralık Ayı Yorumu

Bu ay senin için bir muhasebe dönemi olacak gibi duruyor sevgili Kova burcu kadını. Ay ortasında yönetici gezegenin Satürn burcuna geçecek ve bu da seni geçtiğimiz yılın artılarını ve eksilerini değerlendirmeye yönlendirecek. Bu dönem başta biraz zorlu olsa da tüm hesaplar bittiğinde karlı olanın sen olduğunu farkına varacak ve bu sayede enerji dolacaksın. Kova burcu yükseleni ile beraber kendine yepyeni hedefler belirleyebilir ve önünde açılan fırsatların tadını çıkarabilirsin. Ay sonuna doğru maddi anlamda rahatlayabilir, bolluk ve şans dolu günlere merhaba diyebilirsin!

Yılın son ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Epic Wear Liner Sticks! Yoğun pigmentasyonlu ve 36 saate kadar kalıcı bu renkli eyeliner ile gözlerine canlı ve heyecanlı dokunuşlar yapmak senin ellerinde!

Balık Burcu Aralık Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu yükseleni ve Balık burcu kadını, bu aya sen de, burçlar aleminin çoğu gibi, yeni yıl planları ve geçtiğimiz yılın hesapları ile başlayabilirsin. Bu dönem sonunda 2021 boyunca yapmak istediğin her şeyi düşünmüş olacak ve ilk adımları hızla atacaksın. Hem belki bu süreçte seni yurt dışında bir süre yaşamaya yönlendirecek bir kariyer fırsatıyla bile karşılaşabilirsin. Üstelik yılın son ayının senin aşk hayatına özel planları da var. Bu süreçte var olan ilişkini bir üst seviyeye taşıyabilir, yıllardır beklediğin aşkı aniden kapında bulabilirsin!

Heyecan dolu günlerde burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuminator Mini! Bu minik aydınlatıcı ile cildini her an ışık dolu bir duruşa kavuşturabilirsin!

Porselen Makyaj Nedir, Nasıl Yapılır?

Porselen Makyaj Nedir, Nasıl Yapılır?

Yüz Şekline Göre Makyaj Nasıl Yapılır?

Yüz Şekline Göre Makyaj Nasıl Yapılır?