Ağustos 2020 Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2020 Aylık Burç Yorumları

22.07.2020 | 18:00

Ağustos 2020 Aylık Burç Yorumları

Yılın belki de en sevilen mevsimi yazın son ayına geldik bile. Peki, sıcaklıkların hem bedenleri hem de kalpleri ısıttığı ağustos ayı yaklaşırken yazın son demlerinde seni nelerin beklediğini öğrenmek ister misin? Güneş, ay ve yıldızların sonsuz hareketinden senin payına düşenleri merak ediyor musun? O zaman aylık burç yorumu yazımızı inceleyerek burcunda seni bekleyen sürprizleri hemen öğrenebilirsin. Hem de aylık burç yorumları arasında senin burcuna özel mükemmel ürün tavsiyelerini de bulabilirsin! 

Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Temmuzun son haftasında yeniden yükselişe geçen Merkür sayesinde ağustos ayında bir yıldız gibi parlamaya hazır mısın sevgili Koç burcu kadını? Bu ay yıldızlar bütün ihtişamıyla sen ve Koç burcu yükseleni için ışıldıyor desek abartmış olmayız. İş hayatında uzun zamandır beklediğin gelişmeler varsa bu ay ruhundaki ateşi ve hırsı ortaya çıkarmanla beraber hak ettiğin sonuçlara ulaşacaksın gibi duruyor. Ayrıca ağustos ayı finansal açıdan da seni rahatlatacak ve tatmin edecek günlerle dolu. 

Burçlara özel ağustos ayı ürününse NYX Cosmetics High Definition Finishing Powder! Işıltısıyla makyajına hareket katacak bu pudra ile gününü güzelleştiren yıldızların enerjisini tenine taşıyabilirsin!

Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Sevgili Boğa burcu kadını, bu ay seni enerji dolu ve çok renkli günler bekliyor. Geçtiğimiz ay iş hayatında yakaladığın başarıları bu ay sosyal ve özel hayatına taşıyacaksın. Boğa burcu yükseleni etkisiyle ruhunu dolduran pozitif enerjiyi yaşam alanına da yansıtabilirsin. Kendini evinin dekorasyonunda küçük değişiklikler yaparken bulabilirsin. Bu ay canını sıkabilecek tek nokta, çevrendeki sahte dostlar ve yüzüne gülerken arkandan konuştuğunu öğrendiğin kişiler olabilir. Neyse ki sen hepsinin üstesinden gelebilecek güçtesin!

Ağustos ayının hareketli ve keyifli günlerinde dudaklarını NYX Cosmetics Butter Gloss ile renklendirmeye ne dersin? Dudakları nemlendiren yumuşacık dokusunu çok seveceksin!

İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Merkür’ün yaratıcı kişiliğin üzerindeki muhteşem etkisini hissetmeye başladın mı, sevgili İkizler burcu kadını? Eğer henüz fark etmediysen, hazırlanmanı öneririz. Çünkü bu ay yıldızlar seni kariyerinin zirvesine taşımaya çok kararlı. İkizler burcu yükseleni etkisiyle beraber iş hayatında büyük ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Ağustos ayının başarı dolu günlerinde sevdiklerinle de kaliteli ve keyifli zamanlar geçirebilirsin. Sana tek tavsiyemiz kıskançlığın dozunu iyi ayarlaman olacak. Aksi halde çok iyi giden bir ilişkide pürüzler yaşanmasına sebep olabilirsin. 

Burçlara özel ağustos ayı ürünün, NYX Cosmetics Makeup Setting Spray! Bu muhteşem sabitleyici sprey ile ağustos ayının yüksek tempolu günlerinde makyajın her zaman seninle!

Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Bu ay biraz nostaljik biraz da duygusal ve romantik günler geçirmeye hazır ol sevgili Yengeç burcu kadını. Çünkü yeniden yükselen Merkür ilişkilerini olumlu yönde etkileyecek ve seni duygularını açığa çıkarmaya davet edecek. Yengeç burcu yükseleni etkisiyle ortaya çıkan bu dürüstlük ve açıklık seni sevdiklerine ve partnerine daha çok yakınlaştırabilir. Tadını çıkar! Ayrıca bu ay Aslan burcuna geçen Güneş kariyerinde olumlu etkiler yaratabilir. Artan sorumluluklarınla öz güvenini yükseltirken maddi açıdan rahatlamanın keyfini sürebilirsin. 

Ağustos ayının duygu dolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner! Bu suya dayanıklı eyeliner ile bakışlarına anlam katabilirsin.

Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Sevgili Aslan burcu kadını, ağustos senin ayın, tadını çıkar! Burcunu temsil eden gökyüzü dizilimi bu ay sana şansın, aşkın, sevginin, dostlukların ve eğlencenin kapılarını sonuna kadar açıyor. Bu süreçte içinde bulunduğun ilişkinin heyecanının yükseldiğini hissedebilir, Aslan burcu yükseleni etkisiyle mutluluğunun taçlandığına şahit olabilirsin. Ağustos ayı boyunca çevrenden övgüler duymaya da hazır olmalısın. Ama bu övgülere kendini çok kaptırmamaya çalış. Aksi takdirde olduğundan daha farklı ve kibirli biri gibi görünebilirsin. 

Bu aya ve sana özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Bu harika far paleti ile ağustosun en güzel günlerinin tadını göz makyajındaki ışıltılı renklerle çıkarabilirsin!

Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Bu ay içindeki sanatçı ruhun dışarıya çıkmak için can attığını çok iyi biliyoruz sevgili Başak burcu kadını. Ama yaratıcı ve sanatsal yönünü en iyi şekilde yansıtabilmek için önce hedeflerini bir sıraya koymalı ve sakinleşmelisin. Sonrasında Başak burcu yükseleni etkisiyle güçlenen sanatsal duruşunu gönlünce sergileyebilir ve farkını ortaya koymanın keyfini sürebilirsin. Yalnız ağustos ayı boyunca arkadaşlarınla ve iş yerindeki üslerinle diyaloglarına dikkat etmelisin. Aslan burcunda yükselen Mars seni düşünmeden konuşmaya itebilir ve zor durumda bırakabilir. 

Yenilikçi ve yaratıcı ruhunu makyajına yansıtmak istersen sana önerimiz NYX Cosmetics Cant Stop Wont Stop Full Coverage Fondöten olacak! Bu kusursuz likit fondötenle cildini üzerinde çalışılmaya hazır mükemmel bir tabloya dönüştürebilirsin.

Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Bu ay temmuz ayında seni etkisi altına alan negatif enerjinin tamamen dağıldığını görebilirsin sevgili Terazi burcu kadını. Özellikle ayın ortasına doğru hem iş hem de sosyal hayatında ilerlediğini hissetmeye başlaman mümkün. Terazi burcu yükseleni de bu ay boyunca yıldızlarının doğası gereği yaşamlarındaki dengeyi sağlamaya çalışacak. Fakat geçtiğimiz ayın huzursuz günlerini başarıyla dengelemeye çalışırken ilişkine özen göstermeyi unutmamalısın. Bu ay Aslan burcuna göre dizilen yıldızlar seni de tıpkı Başak burcu kadını gibi istemediğin şeyler söylemeye itebilir. Biraz dikkatli olmakta ve iki düşünüp bir konuşmakta fayda var. 

Burçlara özel ağustos ayı ürününse NYX Cosmetics Pore Filler. Seni ten makyajında kusursuzlukla buluşturacak olan bu makyaj bazını hiç yanından ayırmak istemeyeceksin!

Akrep Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Merhaba sevgili Akrep burcu kadını! Ağustos ayının sıcak zamanlarında seni biraz soğuk ve karmaşık günler bekliyor. Ay ortasında karşıt burcun olan Boğada gerileme hareketine başlayacak olan Uranüs ikili ilişkilerini biraz olumsuz etkileyecek gibi görünüyor. Bu dönem Akrep burcu yükseleni için de biraz zorlayıcı geçebilir. Sana tavsiyemiz kararlarını alırken bir kere daha düşünmen olacak. Böylece daha sonradan pişman olabileceğin tecrübelerden kaçınabilirsin. Ama merak etmene gerek yok. Biraz sağduyu ile bu ayı hasarsız bir şekilde atlatabilirsin. 

Ağustos ayı boyunca ihtiyaç duyduğun pozitif enerjiyi NYX Cosmetics Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte allık serisinin birbirinden güzel renklerinde bulabilirsin!

Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Geçen ayın finansal zorluklarını keyifli bir tatil planıyla geride bırakmaya ne dersin, sevgili Yay burcu kadını? Böylece yıl boyunca üzerinde biriken iş stresinden kurtulabilir ve sevdiklerinle keyifli bir tazelenme sürecine girebilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen bu seyahat günlerinde partnerine zaman ayırabilir, onu daha yakından tanıyabilirsin. Yay burcu yükseleni için de en uygun tatil dönemi ağustos ayıdır diyebiliriz. Biraz eğlenerek biraz da dinlenerek zorlu geçen iş hayatından uzaklaşmak senin de hakkın, değil mi ama?

Tatil boyunca seni hem kusursuz bir makyajla buluşturacak hem de güneşten koruyacak mükemmel ürünün ise NYX Cosmetics Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil SPF30 Primer!

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak burcu kadını, ağustos ayının ilk günleri seni biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Merkür’ün yeniden yükselişine uyum sağlaman biraz zaman alabilir. Ama endişelenmene hiç gerek yok. Çünkü ayın ilerleyen günlerinde seni çok heyecanlı ve güzel günler bekliyor. Çocukluğundan beri hayalini kurduğun fakat asla gerçek olamayacağını düşündüğün şeyleri bu ay hayata geçirmeye başlayabilirsin. Hatta uzun vadede hayallerini kendine ait bir işe bile dönüştürebilirsin. Oğlak burcu yükseleni de yıldızların hayalleri gerçekleştiren müthiş enerjisiyle bu ay içerisinde tanışabilir. 

Çocuksu bir heyecanla dolup taştığın bugünlerde NYX Cosmetics Shout Loud Satin Lipstick ile kusursuz dudaklar hep seninle! Dudaklarını mükemmel bir şekilde renklendirirken, bu rujun kalıcılığını da çok seveceksin!

Kova Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustosun ilk günlerinde yüzünü gösterecek olan dolunay hayatında gerçekleşecek ani değişimlerin habercisi, sevgili Kova burcu kadını. Bugünlerde içinde bulunduğun ilişkide beklenmedik teklifler alabilir ya da yepyeni bir aşka yelken açabilirsin. Kova burcu yükseleni de aynı günlerde ilişkilerinde aniden gelişen olaylar yaşamaya hazırlıklı olmalı. Ama bu gelişmelerin genel olarak olumlu yönde olacağını söyleyebiliriz. Bu açıdan için rahat olsun. Ayrıca bu ay sen de Aslan burcuna geçen güneşin yaratıcı etkisini hissedebilir, kendini keşfe çıkabilirsin. 

Burçlara özel ağustos ayı ürünün, NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara! Bu yenilikçi maskarayla kirpik lifting etkisine kavuşmak çok kolay! 

Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu kadını ve Balık burcu yükseleni! Ağustos ayı senin için geçtiğimiz ay yaşanan duygusal yoğunluğun analizleriyle geçecek diyebiliriz. Bu ay aile ve arkadaş ilişkilerini gözden geçirerek tüm sorunları çözüme kavuşturacak gibisin. Yükselen Merkür’ün hayatına katacağı ivme ile uzun süredir ertelediğin sorunların kendiliğinden çözümlenmeye başladığını görebilirsin. Sana tavsiyemiz bugünlerde her zaman yanında olan dostların ve ailenle olan bağlarını güçlendirmen olacak. 

Ağustos ayı boyunca asla yanından ayırmak istemeyeceğin, burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer! Bu likit kapatıcı ile teninin ışıltısını ortaya çıkarmak senin elinde!

Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

Yüz Makyaj fırçaları Nasıl Seçilir?

Yüz Makyaj fırçaları Nasıl Seçilir?