2021 Yılında Burçları Neler Bekliyor

2021 Yılında Burçları Neler Bekliyor

15.01.2021 | 00:00

2021 Burç Yorumları

Acısıyla tatlısıyla, 2020’yi geride bıraktık. Dünya tarihine geçecek sürece şahit olduğumuz bu yılda kimimiz unutulmaz kimimiz ise zorlu anlar yaşadık. Ama şimdi önümüzde tertemiz bir sayfa açıldı. 2021, yeni umutları ve mutluluklarıyla bizleri kucaklamaya hazır!

Peki, bu yıl boyunca seni neler bekliyor? Evrenin sonsuzluğu içerisinde yer alan ve her biri kendine özel hareketleriyle yaşamımıza dokunan gezegenler ve yıldızlar senin için neler planlıyor? Tüm bu soruların yanıtlarını her burca özel hazırladığımız yıllık burç yorumu yazımızda bulabilirsin. Mevsimler ilerlerken hayatta karşına çıkacak ve yaşamını yönlendirecek olayları yıllık burç yorumları detaylarını inceleyerek öğrenebilirsin. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, bu yıl boyunca sana eşlik edecek ve güzelliğine güzellik katacak burcuna özel ürünler hakkında bilgi de alabilirsin!

Koç Burcu 2021 Burç Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni. Bu yılı “kariyer yılı” olarak değerlendirebilirsin. Çünkü tüm işaretler 2021’de bugüne kadar azimle yürüttüğün çalışmalarının meyvelerini toplayacağını gösteriyor. Elbette bu ilerleyiş gelirinin yükselmesi ve daha rahat bir yaşam süreceğin anlamına da geliyor. 

2021 yılı boyunca burcunun meslek segmetinde kalan Plüton, iş hayatında enerjinin yükselmesini sağlayacak. Gerçi mart ve mayıs ayları arasında Mars’ın etkisini üzerinde hissetmeye başladığın zaman küçük bir düşüş yaşayabilirsin. Fakat bunun kararlılığını etkilemesine izin vermemelisin.

İlkbahar ayları geldiğinde sağlığını ön plana koyman gerekebilir. Uzun ve tempolu çalışma süreleri seni yorabilir. Bu dönemde dikkatli olmanda fayda var. Sonrasında, yazın sıcaklığı artmaya başladığında, kendini çok keyifli tatillerin ortasında bulacağından emin olabilirsin.

Yaz günlerinde seni bekleyen bir aşk ile karşılaşma ihtimalin çok yüksek. Ya da var olan ilişkini bir üst seviyeye çıkarmaya karar verebilirsin. Ayrıca kasım ayına kadar yakınlık evinde kalacak Jüpiter sebebiyle çevrenle çok daha sıkı ilişkiler geliştirebilirsin. Tabii bu noktada seçici davranmaya özen göstermelisin. 

2021 yılı boyunca dikkat etmen gereken nokta ise, alçakgönüllülüğünü kaybetmemek olmalı. Kariyerindeki yükseliş özgüvenini arşa çıkarırken sevdiklerini kırmamaya ve iş arkadaşlarını hor görmemeye dikkat etmelisin. 

2021’in yoğun günlerinde cildini NYX Cosmetics Total Control Drop Foundation ile pürüzsüzleştirebilirsin. Kontrolü tamamen senin ellerinde olan bu fondöten ile her an porselen görünümünde bir tene sahip olabilirsin!

Boğa Burcu 2021 Burç Yorumu

Sevgili Boğa burcu kadını, 2021 senin mental anlamda rahatladığın bir yıl olacak gibi duruyor. Sen de Boğa burcu yükseleni de bu sene aile ve arkadaş çevresinde yaşanan sıkıntıların hepsine çözüm bularak ciddi anlamda rahatlayacaksın.

2021’in ilk günlerinde burcuna geçen Uranüs, sana vizyoner bir bakış açısı getirecek. Bu sayede hayatını olduğundan çok daha iyi bir hale getirme isteği ile dolabilirsin. Bu enerji ile neredeyse hayatının her alanında değişiklikler yapacak ve karşına çıkan her engeli kolaylıkla aşacak gibisin. 

Koyduğun hedeflerin kariyer adımlarını şubat ayından itibaren atmaya başlayabilirsin. Mayıs ayından haziran ortalarına kadar burcunda kalacak olan Mars’ın etkisiyle bu yolda ciddi ilerlemeler kaydedebilirsin. Ayrıca bu bahar aylarında yaşam standartlarını düşürdüğünü düşündüğün tüm objelerden ve insanlardan kurtulmaya karar verebilirsin.

Enerjinin doruğa ulaştığını hissettiğin yaz aylarında ise kendini çevrene ve belki de tanımadığın insanlara yardım ederken bulabilirsin. Bu sayede hem var olan dostluk ilişkilerinin geliştiğini hissedecek hem de manevi anlamda huzur bulacak gibisin.

Yılın sonlarına yaklaşırken değişim isteğinin biraz azaldığını hissedebilirsin. Bu, tüm yıl çabalamanın sonucunda doğal olarak gelişen bir şey. Endişelenme. Çünkü 2021’de başlattığın değişim rüzgarları uzun bir süre seninle olacak. Son olarak ekleyelim, bu yıl aşk hayatın biraz sönük geçebilir. Çünkü hayatını yeniden kurguladığın bu dönemde kendinde bir ilişkiye başlama isteği duymayabilir ya da bu yenilenme sürecinde var olan ilişkinin kusurlarını çok daha net görmeye başlayabilirsin. 

2021 için burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer! Lekeleri örterken cilde doğal bir ışıltı katan bu ürünle yeni yılın tadını doyasıya çıkarabilirsin. 

İkizler Burcu 2021 Burç Yorumu

Bu yıl Merkür’ün hareketleri senin için belirleyici unsur olacak sevgili İkizler burcu kadını. Elbette bu durum İkizler burcu yükselenini de aynı şekilde etkileyecek. Merkür sayesinde çok dışa dönük ve sosyal bir yıl geçirecek gibisin. Fakat retro dönemlerinde yaşama adapte olmak, anda kalmak ve iç huzurunu bulmak için biraz çaba göstermen gerekebilir. 

Kışın ortasından itibaren iş hayatında bir hareketlilik hissedebilirsin. Burcundaki Jüpiter’in etkisi sonucu oluşan bu devinim, kasım ayına kadar sürecek gibi duruyor. Fakat sen bu süreçte kendini işini değerlendirirken bulabilirsin. Yaptığın işi aslında sevmediğini fark edip yeni arayışlar peşine düşebilirsin.

Bahar aylarında tam bir “sosyal kelebek” olarak çevreni büyüleyecek gibisin. Bu güzel günleri takip eden yaz döneminde ise yaratıcı ruhuna teslim olmanı öneririz. Çünkü bu sayede bir yeteneğini keşfedebilir ve yeni hobilere yönelme fırsatı bulabilirsin. 

Yılın sonlarına doğru aşk hayatın canlanabilir. Bu dönemde yepyeni bir ilişki heyecanı ile dolup taşman çok olası. Ama eğer zaten bir ilişki içerisindeysen, bu enerji sizi olumsuz yönde de etkileyebilir. Çünkü yükselen duygularını ifade ederken zorlanabilir ve partnerinle iletişim sorunları yaşayabilirsin. Ama tüm bunları aştığında 2021’in senin için hem aşk hem de sosyal hayat anlamında dolu dolu geçtiğini görebilirsin. 

2021’in keyif dolu günlerinde bedenini hareketlendirecek burcuna özel ürünün, NYX Cosmetics California Beamin’ Face & Body Bronzer! Üstelik tenine her an yazın sıcak rüzgarlarını taşıyan bu bronzerı tüm vücudunda kullanabilirsin. 

Yengeç Burcu 2021 Burç Yorumu

Sevgili Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu yükseleni, bu yıl “marka” olma yolunda hızla ilerlemeye hazır mısın? 

Yılın ilk aylarında iş hayatında birtakım aksaklıklar yaşayabilir, enerjinin söndüğünü ve hevesinin kırıldığını hissedebilirsin. Ama biraz sabredersen Mart ayında hareketlenen Merkür sayesinde kariyerinde büyük ilerlemeler ve değişimler yaşayacağını görebilirsin. Bu noktada sana tavsiyemiz, işler kesinleşene kadar sakin kalman ve mutluluğunu paylaşmak için biraz beklemen olacak.

Yaz aylarından itibaren seyahat planları yapmaya başlayabilirsin. Hatta bu yıl bir süreliğine farklı bir yere taşınma fırsatı bile yakalayabilirsin. Ayrıca bu dönem hobilerine zaman ayırmaya karar verebilir, sevdiklerinle kaliteli zaman geçirmeye odaklanabilirsin.

Sonbaharda daha fazla iş teklifi alabilir, kariyer yürüyüşüne hızla devam edebilirsin. Bunun yanında yıl boyunca huzuru bol günler geçireceğini de söyleyebiliriz. Kendine odaklandığın ve iç dünyanı keşfe çıktığın bu yılda aşka da bol bol zaman ayırabileceksin. Bu enerjiyle canlanan aşk hayatının tadını çıkarmanı öneririz!

Senin için harika geçecek bu yılda burcuna özel ürünün, NYX Cosmetics Filler Instinct Plumping Lip Polish! Göz alıcı renkleriyle insanı büyüleyen bu dudak parlatıcısının dolgunlaştırıcı etkisini çok ama çok seveceksin!

Aslan Burcu 2021 Burç Yorumu

2021 senin için içe dönüş ve kendini keşfetme dönemi olacak gibi duruyor sevgili Aslan burcu kadını. Elbette tüm bu içsel yolculuklar seni de etkileyecek Aslan burcu yükseleni.

Burç aleminin birçok üyesi gibi sen de 2021’e kariyerinde yükselerek başlayabilirsin. Bu süreçte sana farklı seyahat fırsatları sunan çok daha canlı bir şirkete ya da sektöre geçiş yapabilirsin. Yükselen standartların ile 2021’i oldukça enerjik ve keyifli bir şekilde geçirebilirsin. 

İlkbahar ayları geldiğinde aşk hayatının hareketlendiğini görebilirsin. Bu dönemde insanlarla bağını güçlendirmek isteyebilir ve yeni bir aşk deneyimi yaşayabilirsin. Bir ilişki içerisindeysen de heyecanı körükleyen planlar yapabilir ve partnerinle birbirinize yeniden aşık olmanın tadını çıkarabilirsin. 

Yaz aylarında ise bir yandan çevrene yardımcı olurken diğer yandan kendini keşfetme yolculuğuna çıkabilirsin. Bu süreçte hayatının kalan zamanlarında neler yapmak istediğine karar verebilmek için kendini daha yakından tanıman gerektiğini fark edebilirsin. Tüm bu düşünceler arasında ise kendini egzotik rotalara seyahat ederken bulabilirsin.

Yılın sonuna doğru ise 2021 boyunca yaşanan hareketliliğin yarattığı tatlı yorgunluk ile başbaşa kalabilirsin. Bu süreçte hem bedenini hem de ruhunu dinlendirerek yeni yıla hazırlanmanı tavsiye ederiz!

Sakin ve düşsel yolculuklarla dolu bu yılda sana her an yumuşacık bir ten sunan ve makyaja kusursuz bir başlangıç yapmanı sağlayan bir ürünle beraber olmak ister misin? O zaman NYX Cosmetics Bare With Me Radiant Perfecting Primer tam sana göre! Bitkisel yağlar içeren formülü teni nemlendirirken micro inci tanecikleri ile aydınlık bir bitiş sunan bu ürünle her an capcanlı görünebilirsin!

Başak Burcu 2021 Burç Yorumu

Sevgili Başak burcu kadını, bu yıl yaşamının odak noktası “aşk” olacak gibi duruyor. Sen de Başak burcu yükseleni de evliliğe hazırlanabilirsiniz! Çünkü bu yıl Merkür aşk hayatını ciddi anlamda etkileyecek. Eğer retrolarda sabrını koruyabilirsen, duygusal olarak ödüllendirildiğini görebilirsin.

Şubat ayının ortasından itibaren iş yerinde bir yıldız gibi parlamaya başlayabilirsin. Hedeflerini gerçekleştirmek ve yepyeni kariyer adımları belirlemek için çok uygun olan bu dönemde hızla yükselecek gibisin. Tüm bu çalışmaların en kesin sonucunu ise yaz aylarında alabilirsin.

Bahar aylarını kariyer planları ile geçirirken bir yandan yoğunlaşan duygularınla başa çıkmakta zorlanabilirsin. Fakat bu süreçte biraz egzersiz ve meditasyon ile dengeni rahatlıkla yeniden kurabileceğinden emin olabilirsin. 

Yaz aylarında ve yılın kalan dönemlerinde aşk hayatında yaşanan hareketlilikler seni uzun süre meşgul edecek gibi duruyor. Yeni biriyle sıcak yaz güneşi altında tanışabilir, romantik bir gün batımında evlilik teklifi alabilirsin.

Yıl boyunca zaman zaman enerjinin düştüğünü hissedebilir, bu dönemlerde çevrenle çatışmaya girebilirsin. Burada önemli olan hasara minimuma indirmen ve kendini kontrol etmeyi bilmen. Eğer bu sorunları aşarsan, 2021’in çok iyi geçeceğinden emin olabilirsin. 

Aşk dolu günlere özel ürünün, NYX Cosmetics Epic Link Liner. Bu mükemmel eyeliner ile duygularını gizem dolu bakışlar ardına saklayabilirsin! Pratik uygulama ucu ve suya dayanıklı formülü sayesinde günün her anında mükemmel bir göz makyajına sahip olabilirsin. 

Terazi Burcu 2021 Burç Yorumu

2021 senin için oldukça hızlı başlayacak gibi görünüyor sevgili Terazi burcu kadını. Sen de bu hareketten etkileneceksin Terazi burcu yükseleni. Yılın sonlarına doğru enerji düşüklüğü yaşasan da, bu seneyi dengeli ve keyifli bir şekilde geçireceğini söyleyebiliriz.

Diğer birçok burcun aksine 2021’in senin için ilk planları kariyer değil, aşk üzerine. Şubat ayının ortalarından itibaren kalbinde yepyeni bir ateşin yanmaya başladığını hissedebilirsin. Bu, yeni bir ilişkinin işareti de olabilir; partnerinle aşkının alevleneceği anlamına da gelebilir. 

Bahar ayları geldiğinde kendini inanılmaz iyi ve zinde hissedebilirsin. Seni üretken kılan yoğun bir enerji ile dolabilir ve bu enerjiyi hobi ya da egzersiz gibi keyifli aktiviteler için harcayabilirsin. 

Yaz aylarında ise aniden işine yoğunlaşacak gibisin. Bu dönemde işlerinin birden yükselişe geçtiğini görebilirsin. Fakat sana tavsiyemiz, kariyer anlamında da maddi anlamda da, biraz temkinli davranman olacak. Çünkü ekim ayında retroya giren Venüs, kazancının düşmesine sebep olabilir. Yaklaşık bir ay sürecek bu dönemi atlattıktan sonra ise maddi akışın hızlandığını görebilirsin. Bu nedenle yatırım ve borçlanma planların varsa, bunları 2021’in sonlarına bırakmanı tavsiye ederiz. 

2021 yılında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Bu harika göz farı ailesinin birbirinden güzel tonları arasından dilediğini seçerek, göz kapaklarını şekillendirebilirsin. 

Akrep Burcu 2021 Burç Yorumu

Sen de bu yıla hızlı bir başlangıç yapanlardansın sevgili Akrep burcu kadını. Akrep burcu yükseleni ile beraber yılın başında burcunu etkisi altına alan Mars sayesinde enerji dolabilirsin. Sonrasında ise yepyeni yaşam rotaları çizebilir ve değişimin hüküm sürdüğü bir yıl geçirebilirsin.  

Ocak ayından itibaren nakit akışının arttığını gözlemleyebilirsin. Fakat bu süreçte rehavete kapılmamaya ve hesabını bilerek hareket etmeye özen göstermelisin. Eğer yıl sonuna kadar temkinli davranmayı bir alışkanlık haline getirirsen, kasım ayından itibaren yaşanacak kariyer ilerlemeleri ile beraber sonraki yıllarda daha rahat edebilirsin.

Baharın gelişiyle beraber yaşamında değişiklikler yapma isteği duyabilirsin. Bu dönemde hem hayatınla hem de var olan ilişkinle ilgili radikal kararlar alabilir, senden beklenmeyen bir aşka yelken açabilirsin.

Yaz aylarında daha çok tatile odaklanacak gibisin. Bunun yanında tüm yıl boyunca üzerinde etkisini sürdürecek olan Neptün, çevrenle ilişkilerini yönetecek gibi duruyor. Bu yıl boyunca sevdiklerine karşı daha anlayışlı olabilir, onlarla zaman geçirmenin hayatına kattığı keyfi yeniden keşfedebilirsin. 

Yeni keşifler için yol aldığın bu yıla özel ürünün, NYX Cosmetics Epic Wear Liner Sticks! Mat ve metalik bitişli 24 farklı renk seçeneği bulunan bu mükemmel göz kalemi ailesi ile her moda özel, farklı makyaj tarzları yaratabilirsin!

Yay Burcu 2021 Burç Yorumu

Sen de, tıpkı Akrep kadını gibi, yılın başında Mars’ın hareketlerinden olumlu etkilenecek gibisin sevgili Yay burcu kadını. Yay burcu yükseleni de bu yüksek enerjiden nasibini alacak elbette. 

Canlı, heyecanlı ve kararlı bir şekilde girdiğin yeni yılın ilk aylarında çevrene ilham saçacak gibisin. Bu dönemde aile hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilir, yeni dostluklar kurabilirsin. Fakat kışın soğuk günlerinde biraz baskı altında kalan sağlığını da ihmal etmemelisin. 

Bahar ayları ise biraz stresli geçebilir. Hayatına yeni giren birilerini arkadan kuyunu kazmaya çalışabilir; yüzüne gülerken etrafa çok daha farklı davranabilir. Bunun yanında bu dönemde maddi anlamda sıkıntıya düşebilirsin. Yaşanan aksaklıklar için ailenden ya da yakın çevrenden yardım alabilirsin.

Yazla beraber önünde yeni kariyer fırsatları açılabilir. Bu noktada ise üzerine düşünmen gereken şeyler olacak gibi. Maaş ve statü konusunda birbirinden farklı teklifler arasında kararsız kalabilirsin. Kalbinin sesiyle mantığını bir araya getirerek senin için en iyisinin hangisi olacağını bulabilirsin.

Yılın sonlarına doğru ise burcunu etkileyen Uranüs sayesinde beklenmedik aşk teklifleri alabilirsin. Ama doğrusunu söylemek gerekirse, bu yıl gönül işleriyle pek ilgilenmeye niyetin yok gibi. Daha çok sorumluluklarına ve kariyerine odaklanmayı tercih edebilirsin. 

2021’de burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Lip Conditioner. Doğal yağlar içeren özel formülü dudaklarına yoğun bakım yaparken şeffaf dokusu parlaklık katan bu ürünü hiç yanından ayırmak istemeyeceksin!

Oğlak Burcu 2021 Burç Yorumu

2021 çabalarının sonuçlarını alacağın ve kendine odaklanacağın bir yıl olacak gibi görünüyor sevgili Oğlak burcu kadını ve Oğlak burcu yükseleni. Enerjik başlayan yılın ilerleyen dönemlerinde kendini keşfe çıkabilir, çevrendekileri ikinci plana atabilirsin. 

Şubat ayının ortasından itibaren kazancın artabilir. Bahar aylarında Mars’ın etkisiyle beraber çalışma isteğinin arttığını gözlemleyebilirsin. Bu dönemde iş amacıyla sık sık seyahate çıkabilir, eski iş bağlantılarından farklı teklifler alabilirsin. Fakat bu gelen teklifler seni çalışmak istemediğin bir alana yönlendirebilir. Kararlarını alırken her şeyi düşünerek ilerlemelisin. 

Yaz ayları geldiğinde aile içerisinde birtakım gerginlikler baş gösterebilir. Bunlardan kaçarken kendi iç dünyaya yolculuk etmeye başlayabilirsin. Çevrendeki insanları baştan aşağıya değerlendirerek hayatında tutmak isteyip istemediğine kadar verebilirsin. Ayrıca bu dönemde geçmiş ilişkilerini masaya yatırarak aşk yaşamanın dinamiklerini keşfedebilirsin. 

Sonbaharda yükselen yaratıcı düşüncelerini yılın kalanında geliştirme fırsatı bulabilirsin. Fikirlerini hayat geçirmek ve sana zevk veren işlerle uğraşmak için daha güzel bir zaman yok! 

Kendinle baş başa zamanlar geçireceğin bu yıla özel ürünün, NYX Cosmetics Bare With Me Jelly Cheek Color. Yanaklarını renklendirirken yumuşacık dokunuşlar da ekleyen bu mükemmel allık ile kendini her zaman çok daha iyi hissedebilirsin.

Kova Burcu 2021 Burç Yorumu

Sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni, bu yıl çevreni şaşırtmaya ve senden beklenmeyen kararlar almaya hazır mısın? Mars’ın etkisiyle yükselen enerjin seni alışılmadık davranışlara sürükleyecek ve heyecanını körükleyecek gibi duruyor!

Kış başından itibaren kariyerinde yükselmeye başlayacak gibisin. Bu yukarı doğru yönlenen grafik, tüm yıl seninle olacak. Çünkü Neptün 2021 boyunca burcunun nakit segmentinde. Bu sayede hem işinde başarı gösterdiğin için zam ve prim alabilir hem de sonu iyi bitecek yatırımlar yapabilirsin. Ama tabii ki her zaman adımlarını çok dikkatle atman gerektiğini unutmamalısın.

Yaz aylarında aniden geçmişten gelen biri kafanı karıştırabilir. Eski bir sevgilin ya da flörtün bir araya gelmek isteyebilir. Bu noktada çok iyi düşünmelisin. Çünkü doğrusunu söylemek gerekirse, yıldızlar bu yıl senin için aşk planlamamış. Daha çok kariyer odaklı ilerleyen bu dönemde yanlış bir aşka yelken açarak işlerin tersine dönmesine sebep olabilirsin. 

Sonbahar ve kış aylarında ise biraz daha çevrenle ilgilenmen gerekebilir. Çünkü bu dönemde ailen bir krize girecek gibi duruyor. Aile içerisinde yaşanan fırtınalı tartışmalar sonucunda birtakım yıkımlarla karşılaşabilirsin. Ama güçlü duruşunla tüm bunları aşabilir ve çevrene de destek olabilirsin. 

2021’in hareketli günlerine özel ürünün NYX Cosmetics High Definition Finishing Powder Mini. Bu minik, mat bitiş sunan, transparan pudra ile makyajının her an taze ve mükemmel görünmesini sağlayabilirsin. 

Balık Burcu 2021 Burç Yorumu

Bu yıl yaratıcı gezegenin Neptün sayesinde birçok hayalin gerçek olacak gibi sevgili Balık burcu kadını. Balık burcu yükseleni ile beraber bugüne kadar harcadığın tüm çabalar için ödüllendirileceksin!

Ocak ayına iş yerinde bir terfi alarak başlayabilirsin. Elbette bu terfi sonucunda maaşının da arttığını göreceksin. Ama para, senin için daha önemsiz kalacak. Çünkü bu kariyer adımı seni hayallerine daha çok yakınlaştıracak. Tabii paraya çok değer vermemen onu hızla harcamana da sebep olmamalı. Dengeyi korumalı ve dikkatli olmalısın. Aksi halde bahar aylarında maddi bir kriz ile karşı karşıya kalabilirsin.

Yazın sıcak günlerinde ise seni sevgi dolu anlar bekliyor. Bu dönemde hem dostlarında daha yakın ilişkiler kurabilir, hem de aşk ateşiyle yanıp kavrulabilirsin. Fakat ekim ayında burcunda yaşanacak Venüs retrosu yazdan gelen enerjiyi biraz söndürebilir. Bu süreçte çift olmanın dezavantajlarına yoğunlaşabilir, kalabalıklardan kaçınmak isteyebilirsin. Sana tavsiyemiz, kendini çok yıpratmadan çevrenle arana biraz mesafe koymak. Retronun etkisi azaldığında normal hayatına geri dönebilirsin. Yeni yıl yaklaşırken kendini aile ortamının sıcak kollarına bırakarak 2022’ye hazırlanabilirsin. 

2021’in harika günlerinde tenini tam anlamıyla mükemmelleştirmene yardımcı olacak ürünün, NYX Cosmetics Micro Brow Pencil. Kaşlarını şekillendirerek daha dolgun bir duruş kazandıran bu kalem ile kusursuzluğu yüzünün her noktasında hissedebilirsin!

Tatlı Badem Yağı Nedir, Faydaları Nelerdir?

Tatlı Badem Yağı Nedir, Faydaları Nelerdir?

Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları