10 Dakikada Pratik Makyaj Nasıl Yapılır ?

10 Dakikada Pratik Makyaj Nasıl Yapılır ?

14.02.2019 | 17:17

10 Dakikada Pratik Makyaj Nasıl Yapılır ?

Tek bir makyaj paleti ile tüm günlük ve gece makyajlarınızı yapabileceğinizi hayal edin! Bu makyaj paleti hem taşıması, hem de istediğiniz tüm ürünleri bir arada içermesi bakımından oldukça pratik bir makyaj paleti olmaz mıydı? Allık, aydınlatıcı ve göz farlarınızın hepsi NYX PROFESSIONAL MAKE UP CONTOUR INTUITIVE PALETTE' de bir arada!  CONTOUR INTUITIVE PALETTE direkt çantanıza atabileceğiniz, pratik, renk skalası her cilt rengine uygun, günlük ve gece makyajlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir makyaj paleti!

Palet özellikle hem ışıltılı görünümlerden hoşlananlar hem de mat göz makyajı sevenler için iki bitişe de sahip birbirinden güzel farklı renklerde 6 fardan oluşuyor. NYX PROFESSIONAL MAKE UP' ın bu makyaj paleti hem göz hem de cildiniz için olan 2 farklı renkte aydınlatıcı pudra, şeftali tonlarında cildinize canlılık katacak bir allık, gözlerinize soft bir derinlik katacak harika bir kahve tonu içeriyor. Diğer renklerdeki farların da birbirleriyle uyumları harika! Far paletindeki farların yapısı oldukça pigmentli ve oldukça da kalıcı. Tek bir hamleyle günlük makyajınızı anında gece makyajına çevirebileceğiniz, sizi asla yarı yolda bırakmayacak, dökülme de yapmayan pudralardan oluşan bu far paletine hayat kurtarıcı diyebiliriz.

Peki bu paletle pratik makyajınızı nasıl yapabilirsiniz?

Fondöteninizi uyguladıktan sonra makyaj paletindeki kontür rengiyle elmacık kemiklerinizin altını gölgelendirebilirsiniz. Paletin sol tarafındaki aydınlatıcı rengi ile ise elmacık kemiklerinizin üstüne, kaşlarınızın altına, burnunuzun üstüne, dekolte bölgenize ve omuzlarınıza ışıltı verebilirsiniz. Kontür ve aydınlatıcı arasındaki geçişi yumuşatıp yanaklarınıza şeftali tonlarında canlı bir görünüm vermek için paletin alt tarafındaki allık rengini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bu eşsiz makyaj paleti ile yaptığınız makyajınızı tek hamlede gece makyajına çevirmek içinse gözlerinizde koyu renkli far miktarını arttırabilir, mürdüm tonlu far ile hem göz kapağınıza hem de gözünüzün altına derinlik kazandırabilirsiniz. Bu makyaj paletinde bulunan sedefli farları göz pınarlarınıza uygulayarak gözlerinize çarpıcı ve aydınlık bir görünüm verebilirsiniz.

Eğer çok amaçlı, her şeyi içinde bulunduran pratik makyaj paletlerinden hoşlanıyorsanız NYX PROFESSIONAL MAKE UP CONTOUR INTUITIVE PALETTE vazgeçilmeziniz olacak!

Ürünü incelemek ve satın almak için:

Strobing Nedir, Strobing Nasıl Yapılır?

Strobing Nedir, Strobing Nasıl Yapılır?

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?