NYX Cosmetics Black Friday İndirimleri 2021

Nihayet, yılın en güzel günlerinden biri kapıyı çaldı! Şimdi aylardır alışveriş listesinde sıranın kendisine gelmesini bekleyen makyaj ve güzellik ürünlerini müthiş indirimlerle satın alma zamanı!

Her yıl bambaşka bir coşkuyla karşılanan Black Friday 2021 yılında da en sevdiğin makyaj ürünlerin ve denemek için yanıp tutuştuğun yeni formüllerle tanışman için sana büyük bir şans sunuyor. Sen de NYX Cosmetics Black Friday kampanyaları ile cildine hayat verecek, gözlerine ışık katacak ve dudaklarını göz alıcı renklerle saracak ürünleri uygun fiyata satın alabilirsin. Alışveriş tutkunlarının dört gözle beklediği bugünde hem çok sevdiğin ve asla vazgeçemediğin ürünlerden bol bol alıp stok yapabilir hem de dostlarını ve aileni en sevdiğin makyaj malzemeleriyle tanıştırabilirsin. Eğer denemek istediğin ama bir türlü emin olmadığın ürünler varsa Black Friday indirimlerini fırsat bilerek yepyeni formüllerle uygun fiyata tanışabilirsin!

 

Black Friday Nedir?

Tüm makyajseverlerin coşkusunu paylaştığı bugünü biraz yakından tanımaya ne dersin? Öncelikle Black Friday ifadesi ne demek ona bakalım. Tüm dünyada orijinal hali olan Black Friday kalıbıyla anılan bugünü Türkçeye “Siyah Cuma” ya da “Kara Cuma” diye çevirebiliriz. Nitekim bir süredir ülkemizde düzenlenen kampanyalarda Kara Cuma ifadesi de yer alıyor. Bugünün en önemli özelliği ise yüksek indirim oranları!

Black Friday bir nevi alışveriş festivali olarak tanımlanabilir. Çıkış yeri, Amerika Birleşik Devletleri. Tarihi ise 1961 yılına dayanıyor. O yıl Şükran Günü ve Noel alışverişi için dışarıya çıkan binlerce Philadelphialı Black Friday terimine ilham olmuş. Sokakların aşırı kalabalık olması ve trafik sıkışıklığı gibi can sıkıcı durumlar yaşanması sebebiyle bir gazete 1961 yılının kasım ayındaki bir cuma gününü “Black Friday” olarak tanımlamış. O gün bugündür Black Friday Amerika’da Noel alışveriş döneminin ilk günü. Bilindiği gibi Noel dünyanın birçok yerinde coşkuyla kutlanıyor ve bu dönemde aile ve dostlar arasında hediyeleşmek büyük önem taşıyor. Bu hediye sezonunun açılışı da Black Friday indirimleri ile gerçekleşiyor. Elbette, çıkış tarihi itibariyle Black Friday önceleri sadece mağazalarda indirimli ürün satışı olacak kutlanıyordu. Ama günümüzde internet sayesinde mağazaların açılmasını bile beklemeden bu coşkudan faydalanabiliyoruz. İndirim oranları ise markadan markaya değişiyor. NYX Cosmetics de Los Angeles’te kurulan bir makyaj markası olarak DNA’sının hakkını veriyor ve Black Friday’de çılgın indirimleri ile sana göz kırpıyor!

 

Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

Black Friday her yıl farklı bir gün. Yani bir cuma olduğu kesin, aslında hangi cuma olduğunu da biliyoruz ama ayın kaçına denk geldiğini anlamak için takvime göz atmak gerekiyor. 2021 yılında Black Friday 26 Kasım Cuma gününe denk geliyor. Bu nasıl belirleniyor diye merak ediyorsan da şöyle açıklayalım:

Black Friday Şükran Günü ile ilişkili bir tarih. Amerika’nın en önemli günlerinden biri olan Şükran Günü Noel sezonunun başlangıcı olarak kabul ediliyor. Noel alışverişlerinin ilk günü de bu nedenle Şükran Günü’nün hemen arkasından başlıyor. Şükran Günü her yıl kasım ayının 4. Perşembesi’ne denk gelen gün kutlanıyor. Bir gün sonrası, yani her kasım ayının 4. Cuma’sı da Black Friday olarak geçiyor. O da bu sene 26 Kasım 2021 tarihine denk geliyor. 

 

Black Friday Ne Kadar Sürüyor?

Özel bir gün olarak bakıldığında Black Friday aslında bir gün sürüyor. Yani sadece kasımın 4. cuması Black Friday olarak geçiyor. Ama Black Friday indirimleri için aynı şeyi söylemek doğru olmaz. Çünkü indirim sezonu genellikle daha uzun sürüyor. Net tarihler markadan markaya değişse de Black Friday coşkusu çoğu zaman en az 3 gün boyunca bizimle oluyor. Markalar her yıl takvimlerinde Black Friday’e ayrı bir önem verdikleri için indirim oranları ve günleri güncel olarak değişebiliyor. 

 

NYX Cosmetics Black Friday İndirimlerini Kaçırma!

Heyecanla beklenen Black Friday indirimlerinden en iyi şekilde yararlanabilmek için NYX Cosmetics serilerini keşfe çıkabilirsin! Her cilt tipine ve tonuna uygun ürünlerin yer aldığı geniş ötesi koleksiyonlarda tanıştığın formüllerden bir daha vazgeçemeyeceğinden emin olabilirsin!

 

Black Friday Sayesinde Vegan Makyaj Ürünleri ile Tanış!

Hayvan haklarına ve doğaya saygısı ile ön plana çıkan NYX Cosmetics, koleksiyonlarındaki vegan formülleri ile kalbini çalmaya hazır! Hayvansal hammaddeler içermeyen ve sadece bitki özleri barındıran formüllerle cildini şımartabilirsin!

  • Ten makyajında cildine aşırı doğal bir ışıltı katan NYX Cosmetics Born To Glow Naturally Radiant fondöteni kullanabilirsin. 45 farklı tonu bulunan bu ürün ailesi içerisinde ten renginle birebir uyuşan tonu kolaylıkla bulabilirsin. 
  • NYX Cosmetics’in bir ikon haline gelen Pore Filler Targeted Stick makyaj bazı ile henüz tanışmadıysan Black Friday indirimlerinden yararlanabilirsin. Gözenek duruşunu en aza indirerek pürüzsüz bir cilt sunan bu ürün, yeni stick formu sayesinde çok da kolay uygulanıyor!
  • Dudaklarını dokusuyla şımartan NYX Cosmetics Powder Puff Lippie Cream mat ruj formülünü bambaşka bir seviyeye taşıyor. Dudakları asla kurutmadan renklendiren bu serinin tonları ise doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor!

NYX Cosmetics Black Friday İndirimleri ile Renkli Dünyalara Yelken Aç!

Trendlerin nabzını tutan ve koleksiyonlarını hızla yenileyerek sana en güncel ürünleri sunan NYX Cosmetics ile makyajın büyülü ve renkli dünyasını keşfe çıkabilirsin! Black Friday fırsatlarından yararlanarak makyaj çantanı ikonikleşmiş ürünler ve tarzını ortaya koyacak muhteşem formüller ile doldurabilirsin!

2021 Black Friday alışveriş festivalinde NYX Cosmetics koleksiyonlarını inceleyerek kendine harika hediyeler verebilirsin! Far paleti, göz kalemi, fondöten, pudra, allık, concealer, maskara, ruj, vücut makyaj ürünleri ve çok ama çok daha fazlası NYX Cosmetics Black Friday kampanyaları ile seninle tanışmaya hazır! Sen de birkaç tık ile kendine özgü stilini makyajına taşıyabileceğin muhteşem ürünlere, inanılmaz fiyatlarla sahip olabilirsin!