BARE WITH ME HYDRATING JELLY PRIMER

Stok mevcut değil
SKU
800897182557
Gliserin ve aloe vera içeren su bazlı makyaj bazı
Nemlendirici ve ferahlatıcı jel formülü ile cildini nemlendirirken aynı zamanda makyaja hazırlayacak Bare With Me Hydrating Jelly Primer ile tanıştın mı? Bare With Me Hydrating Jelly Primer su bazlı yapısı, gliserin, aloe vera ve salatalık özleri içeren özel formülü sayesinde cildi nemlendirir ve ciltte ağırlık hissi bırakmaz. Cilde ferahlatıcı bir his verirken aynı zamanda ten makyajının kalıcılığını arttırır. Gözenek görünümünü yumuşatarak ten makyajın için pürüzsüz zemin oluşturur. Bare With Me Hydrating Jelly Primer vegan formüle sahiptir. Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez. (Vegan formüllü ürünler balmumu, kolajen, keratin gibi hayvansal hammaddeler içermez, sadece bitkilerden elde edilen yağ ve özler içerir.)
En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.Water/Aqua/Eau, Glycerin, Butylene Glycol, Peg-240/HDI Copolymer Bis-Decyltetradeceth-20 Ether, Aloe Vera Barbadensis Leaf Juice Powder, Cucumber Fruit Extract / Cucumis Sativus Fruit Extract, Potassium Laurate, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Phenoxyethanol.
GLİSERİN

Nem tutucu özelliği ile bilinen gliserin, cildin nem dengesini korurken aynı zamanda cildin PH dengesini korur ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

VEGAN FORMÜL

Vegan formüllü ürünler balmumu, kolajen, keratin gibi hayvansal hammaddeler içermez. Yoğun pigmentasyona sahip çok renkli yapısını sadece bitkilerden elde edilen yağ ve özler içeren formüllerden alır.

ALOE VERA

Aloe vera sebum dengeleyici özelliği sayesinde, yağlı ciltlerin en büyük sıkıntısı olan parlama sorununa karşı etkilidir. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir ve cildi nemlendirir.

SALATALIK ÖZÜ

C vitamini açısından oldukça zengin olan salatalık özü, sıkılaştırıcı etkisi sayesinde ciltteki geniş gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Cilde nem kazandırır.

YORUMLAR