Toplam 8 Ürün Gösteriliyor
Bare With Me

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Bare With Me

Bare With Me

Indirimli ürün
BARE WITH ME PRIME SET REFRESH SPRAY
BARE WITH ME PRIME SET REFRESH SPRAY
TAZELEYİCİ MAKYAJ SABİTLEME SPREYİ
62,99
TL
89,99
TL
Indirimli ürün
BARE WITH ME BROW SETTER
BARE WITH ME BROW SETTER
ŞEFFAF KAŞ SABİTLEYİCİ
1 RENK
69,99
TL
99,99
TL
Indirimli ürün
BARE WITH ME LUMINOUS CHEEK SERUM
BARE WITH ME LUMINOUS CHEEK SERUM
SERUM ALLIK
3 RENK
69,99
TL
99,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
BARE WITH ME HYDRATING JELLY PRIMER
BARE WITH ME HYDRATING JELLY PRIMER
NEMLENDİRİCİ MAKYAJ BAZI
1 RENK
125,99
TL
179,99
TL
Indirimli ürün
BARE WITH ME JELLY CHEEK COLOR
BARE WITH ME JELLY CHEEK COLOR
IŞILTILI ALLIK
6 RENK
62,99
TL
89,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
BARE WITH ME LIP CONDITIONER
BARE WITH ME LIP CONDITIONER
DUDAK YAĞI
1 RENK
62,99
TL
89,99
TL
Indirimli ürün
BARE WITH ME RADIANT PERFECTING PRIMER
BARE WITH ME RADIANT PERFECTING PRIMER
NEMLENDİRİCİ ETKİLİ MAKYAJ BAZI 
1 RENK
83,99
TL
119,99
TL
Indirimli ürün
BARE WITH ME SPF30 PRIMER
BARE WITH ME SPF30 PRIMER
GÜNEŞ KORUYUCULU MAKYAJ BAZI
1 RENK
111,99
TL
159,99
TL

Bare With Me

NYX Bare With Me koleksiyonu, ıslak görünümlü makyaja yepyeni bir boyut kazandıran ürünlere sahip. Yüksek oranda E vitamini içeren Cannabis oil ve içerisindeki özel bileşenlerle cildin yapısını destekleyen Bare With Me ürünleri hem daha sağlıklı görünen hem de doğal parlaklığıyla göz kamaştıran bir tene sahip olmanı sağlar. 

Farklı formlardaki makyaj bazı, fondöten, makyaj sabitleyici ve bakım yağları içeren bu seri ile No makeup makeup” trendini cildine taşıyarak yokmuş gibi makyajın ve sağlıklı bir cildin tadını çıkarabilirsin!

Islak makyajın olmazsa olmazı: Bare With Me

Islak makyaj malzemeleri arıyorsan Bare With Me koleksiyonuyla mutlaka tanışmalısın. Çünkü ıslak makyaj yapımı için özel olarak üretilen ve cildin doğal yapısını destekleyen bileşenlerle güçlendiren bu seri ile profesyonellerin elinden çıkmış natürel bir makyaj tecrübesi yaşamak çok kolay!

NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil renkli nemlendirici ürünü cildi taptaze, kusursuz ve sağlıklı bir forma kavuşturur. Hafif dokusu sayesinde tenin nefes almasını sağlayan bu ürün sunduğu orta-az kapatıcılık ile kusurları örterken cildin doğal duruşunu da arka plana atmaz. 12 farklı renk seçeneği arasından tenine uygun olanı seçerek gün boyunca seninle olacak ıslak görünümlü makyaj etkisine kavuşabilirsin. Cildini renklendirirken nemlendiren bu harika krem ile bakımla makyajı tek bir potada buluşturabilirsin. Özel edition’larda yer alan NYX Bare With Me allık çeşitleriyle ten makyajını renkli dokunuşlarla tamamlayabilirsin. 

NYX Cosmetics Bare With Me Cannabis Sativa Lip Conditioner ıslak makyaj görünümünü yumuşak dokulu ve natürel bir şekilde parlayan dudaklarla tamamlama imkanı sunar. Cannabis tohumları ile dudaklarına bakım yaparken şeffaf ve parlak dokusuyla ıslak makyajı besleyen bu ürünle kusursuz ve yumuşacık dudaklara sahip olabilirsin.

Bare With Me ile tazelen!

NYX Bare With Me koleksiyonu seni her an mükemmel görünüme kavuştururken konforla da buluşturur. Serinin çok yönlü parçalarından biri olan makyaj sabitleyici ürünler, bin bir özenle ve zevkle yaptığın makyajının bütün gün seninle olmasını sağlarken sıcak yaz günlerinde tenini de ferahlatır. 

NYX Cosmetics Bare With Me Prime Set Refresh Spray ile bir kere tanıştıktan sonra ondan asla vazgeçemeyeceksin. Formülünde aloe vera ve salatalık özleri içeren bu makyaj spreyini dilersen ten makyajına başlamadan önce primer olarak kullanabilir, dilersen de bitirişte ıslak makyaj için son dokunuşları yapabilirsin. Spreyi gün içerisinde uygulayarak makyajını tazeleyebilir ve daha fresh bir görünüm elde edebilirsin. 

Doğal formlu ve bakımlı kaşlarla bakışlarını güçlendirmek istiyorsan NYX Cosmetics Bare With Me Cannabis Sativa Brow Setter tam sana göre! Formülündeki cannabis tohumu ile cildini beslerken kaşlarına gün boyunca sabit bir form kazandıran özel fırçasıyla bu ürünü çok seveceksin. Ayrıca bu doğal içerikli kaş sabitleyici şeffaf olduğu için her renk makyajda gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Bare With Me makyaj bazı çeşitleri

Her haliyle kusursuz bir makyaja sahip olmak ve tarzını yansıtan ten makyajını gün boyunca aynı tazelik ile kullanmak istiyorsan, makyaj ritüeline mutlaka makyaj bazı ile başlamalısın. Böylece teninin üzerine uygulayacağın tüm ürünlerin cildinle mükemmel bir uyum yakalamasını sağlayabilir, ciltte oluşan yağlanmalardan kaynaklanan parlama probleminin önüne geçebilirsin. Primer etkisini cilt sağlığını destekleyen bileşenlerle harmanlayan ve çok yönlü çözümler sunan ürünler için NYX Bare With Me makyaj bazlarını inceleyebilirsin. 

Aradığın yenilikçi bir ürünse NYX Bare With Me Hydrating Jelly Primer ile mutlaka tanışmalısın. Jel formlu bu üründen bir miktar alıp elinde ısıt ve tenine uygula. Yarattığı ferah ve ıslak hissi anında fark edeceksin. Özel içeriğiyle cildi nemlendirirken gözenek ve ince çizgilerin görünümünü azaltan bu baz ile kusursuz makyajla tanışmaya hazır ol!

Sıcak yaz günlerinde tenini güneşin zararlı ışınlarından korurken makyajını ilk anki gibi taze tutan NYX Cosmetics Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil SPF30 Primer serinin ikonik parçalarından. Formülündeki cannabis yağı ile cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan bu ürün güneş koruyucu etkisi sayesinde yaz günlerine konfor katar. Ayrıca makyajın da her an taze ve kusursuz görünür!

NYX Cosmetics Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Radiant Perfecting Primer ile ten makyajına ışıltılı bir zemin hazırlamak da mümkün. Cannabis yağıyla cildi beslerken mikro tanecikleriyle tene ışık katan bu primer her cilt tipine uygundur ve nemlendirici etkisi sayesinde tenin elastik yapısını gün boyunca korur.

Doğal içerikleriyle cildi canlandıran ve natürel güzelliğini ortaya çıkaran NYX Cosmetics Bare With Me koleksiyonu ile her an mükemmel görünmek senin elinde!