Indirimli ürün
BAKED BLUSH
BAKED BLUSH

BAKED BLUSH

ALLIK

33,99
TL
51,99
TL
 
Renk
Baked blush yumuşak renkleriyle her ten rengine uyum sağlayan ve özel içeriği sayesinde aydınlatma etkisi veren bir allıktır. Aydınlatma etkisi sayesinde taze ve sağlıklı bir cilt görüntüsü kazandıran bu allık hem ıslak hem de kuru kullanıma uygunluğuyla kullanım çeşitliliği sağlar. Transparan ve kusursuz allık deneyimi sağlayan bu allık dağıtması kolay, ciltle bütünleşmeye müsait özel formülasyona sahiptir. İnce yapısıyla hafif uygulamalara uygun olan bu allık yoğun renk istersen de makyaj süngeri ile uygulamada yoğun renk verir. Baked blush allık geniş renk seçeneği ile makyaj setine çok daha farklı bir boyut kazandır!
En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.
 
Talc, Ethylhexyl Palmitate, Magnesium Aluminum Silicate, Silica, Polysorbate 20, Dimethicone, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Propylparaben. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Red 7 Lake (CI 15850), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499). Ladylike Talc, Ethylhexyl Palmitate, Polyethylene Terephthalate, Silica, Magnesium Aluminum Silicate, Polysorbate 20, Dimethicone, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Propylparaben. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Red 7 Lake (CI 15850), Iron Oxides (CI 77492).Ağırlık : 34g
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Henüz bu ürün için yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın, deneyimlerinizi diğer NYX Cosmetics kullanıcıları ile paylaşın.