FİLTRELE

26 ürün

26 ürün

Yüz Fırçası

Yüz Fırçası

NYX PROFESSIONAL MAKEUP YÜZ FIRÇALARI İLE MAKYAJINA PROFESYONEL BİR GÖRÜNÜM KAZANDIR!

(26 ürün)

 1. LA CASA DE PAPEL HIGHLIGHTER BRUSH
  LA CASA DE PAPEL HIGHLIGHTER BRUSH
  Rating:
  0 %
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 2. FACE & BODY BRUSH - No: 39
  FACE & BODY BRUSH - No: 39
  Rating:
  0 %
  İnovatif bronzer, aydınlatıcı ve kontür fırçası Daha fazla bilgi
 3. HOLOGRAPHIC HALO LAYERED HIGHLIGHTING BRUSH
  HOLOGRAPHIC HALO LAYERED HIGHLIGHTING BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 4. PRO FLAT FOUNDATION BRUSH - No: 7
  PRO FLAT FOUNDATION BRUSH - No: 7
  Rating:
  0 %
  Ürün emilimini önleyen likit fondöten fırçası Daha fazla bilgi
 5. HOLOGRAPHIC HALO MICRO HIGHLIGHTING BRUSH
  HOLOGRAPHIC HALO MICRO HIGHLIGHTING BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 6. CAN'T STOP WON'T STOP FOUNDATION BRUSH
  CAN'T STOP WON'T STOP FOUNDATION BRUSH
  Rating:
  0 %
  Özel tasarım hayvan dostu fondöten fırçası Daha fazla bilgi
 7. PRO KABUKI BRUSH - No: 1
  PRO KABUKI BRUSH - No: 1
  Rating:
  0 %
  Fondöten ve pudra için özel kabuki fırça Daha fazla bilgi
 8. PRO SPOT CONCEALER BRUSH - No: 10
  PRO SPOT CONCEALER BRUSH - No: 10
  Rating:
  0 %
  İnovatif kapatıcı ve eyeliner fırçası Daha fazla bilgi
 9. PRO MULTI PURPOSE BUFFING BRUSH - No: 3
  PRO MULTI PURPOSE BUFFING BRUSH - No: 3
  Rating:
  0 %
  Pudra fondöten ve allık uygulama fırçası Daha fazla bilgi
 10. PRO FAN BRUSH - No: 6
  PRO FAN BRUSH - No: 6
  Rating:
  0 %
  Hayvan dostu sentetik yapılı aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 11. HIGH GLASS ILLUMINATING POWDER BRUSH
  HIGH GLASS ILLUMINATING POWDER BRUSH
  Rating:
  0 %
  Ultra yumuşak pudra fırçası Daha fazla bilgi
 12. PRO DUAL FIBER FOUNDATION BRUSH - No: 4
  PRO DUAL FIBER FOUNDATION BRUSH - No: 4
  Rating:
  0 %
  Tende fırça izi bırakmayan fondöten fırçası Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Yüz Fırçası
NYX PROFESSIONAL MAKEUP YÜZ FIRÇALARI İLE MAKYAJINA PROFESYONEL BİR GÖRÜNÜM KAZANDIR!

Ten makyaj ürünlerinden tam verim almak için tüm malzemeleri o içeriğe özel üretilen fırçalar ile uygulamak gerekli. Aksi halde yüksek kapatıcılık sunan bir ürünü cildine yeteri kadar yedirmek mümkün olmayabilir. Ya da fırçasız uygulanmaya çalışılan ten makyaj malzemeleri doğru bir şekilde dağıtılamadığı için yapay bir duruşa sebep olabilir. Tüm bunlardan kaçınmanın en kolay yolu, seçilen ürünün dokusuna uygun bir yardımcı ile uygulama yapmak. 

Yüz Makyaj Fırçası Çeşitleri 

Elbette diğer tüm makyaj malzemelerini seçerken olduğu gibi, fırça alırken de hem ihtiyacına hem de konforuna uygun ürünlere yönelmende fayda var. Bu sayede profesyonellerin ellerinden çıkmış gibi duran bir makyaja sahip olabilirsin. İçerisinde onlarca farklı formda ürün yer alan NYX Cosmetics makyaj fırçası koleksiyonundan kendine özel bir set oluşturabilirsin. 

Fondöten fırçası 

Fondöten için kullanılan fondöten fırçası, fondöteni tampon hareketlerle yüze yedirmene yardımcı olan bir ürün. Doğru seçilmiş bir fırça sayesinde cildin her noktasında eşit bir ton elde edebilirsin. 

İnce yapılı krem fondötenler ya da pudra formlu ürünler için NYX Cosmetics Pro Multi Purpose Buffing Brush – No:3 fondöten fırçasını tercih edebilirsin. Geniş uçlu, yumuşak kıllı bu fırça dokusu hafif fondötenlerin doğal bir şekilde cilde yedirilmesini sağlar. Ayrıca pudra için de bu ürünü kullanabilirsin. 

NYX Cosmetics Pro Flat Foundation Brush – No:7, hem likit hem de krem formlu fondötenlerin uygulamasında kullanılabilir. Çok fazla baskı uygulamana gerek kalmada cilde ürünü eksiksiz bir şekilde taşıyan bu fırça sana doğal bir bitiş sunar. 

Allık fırçası

Allık için kullanılan fırçalar genellikle yumuşak ve uzun kıllı olur. Bu ürünlerin amacı, var olan ten makyajını bozmadan allığın renkli pigmentlerini cildine taşımaktır. 

NYX Cosmetics Pro Angeled Buffing Brush – No:25, yumuşak kılları sayesinde cildini okşayarak allığı tenine işler. Yuvarlak ucu dairesel hareketler yaparak ilerlemeni kolaylaştırır. Özel kıl yapısı allığın yüksek pigmentasyonunu korur ve ürünün performansını maksimum seviyeye çıkarır. 

Yüz fırçası

Yüz fırçası, vücut makyajı için kullanılan bronzer ve aydınlatıcı tarzı ürünleri mükemmel bir şekilde uygulama imkanı sunar.

Açılı formuyla dikkat çeken NYX Cosmetics Face & Body Brush – No:39, vücut makyajını yepyeni bir seviyeye taşır. Yumuşacık kılları uçlara doğru incelerek ilerler. Bu sayede tenine uyguladığın bronzer ve aydınlatıcılar çok doğal bir duruş kazanır. 

Highlighter fırçası

Highlighter için kullanılan highlighter fırçası farklı formlarda olabilir. Ucu yuvarlak fırçalar, yelpaze şeklindeki ürünler ya da küt bitişli çeşitler… Hepsi aydınlatıcıyı tene dilediğin gibi uygulaman için tasarlandı!

Yüzünün yüksek bölgelerine özel dokunuşlar yapmak istediğinde NYX Cosmetics Holographic Halo Layered Highligthing Brush aydınlatıcı fırçasını kullanabilirsin. Uca doğru sivrilen yapısı sana likit ürünlerde ve noktasal uygulamalarda kolaylık sunar. 

Daha geniş alanlar NYX Cosmetics High Glass Illuminating Powder Brush aydınlatıcı fırçasını tercih edebilirsin. Hafif açılı gelen geniş ucu yüz hatların ile kusursuz bir uyum yakalar. 

Eğer aradığın klasik yelpaze formsa, senin ürünün NYX Cosmetics Holographic Halo Micro Highligthing Brush aydınlatıcı fırçası. Pudra formlu ürünleri rahatlıkla dağıtabileceğin bu ürün, cildini rahatsız etmez ve makyaj malzemene zarar vermez.

Pudra fırçası

Pudra için kullanılan pudra fırçası da cilde yumuşak dokunuşlar yapmalı ve mutlaka dolgun bir yapıya sahip olmalı. Yoğun kıllı pudra fırçaları makyajın son adımında sana harika bir duruş kazandırır. 

Tüm yüzünü birkaç fırça darbesi ile pudra ile buluşturan bir fırça arıyorsan, NYX Cosmetics Pro Powder Brush – No:2 ile mutlaka tanışmalısın. Yumuşacık ucu sayesinde var olan makyajını dağıtmadan son dokunuşunu yapar. 

Kontür fırçası

Genellikle küt uçlu olan kontür ürünleri için kullanılan kontür fırçaları yüzü sık kıllı ve tok yapılı olur. Bu sayede tek bir hat üzerinde rahatlıkla ilerleyerek yüzünü boyutlandırabilirsin.

NYX Cosmetics Holographic Halo Precision Highlighting Brush, hem kontür uygulaması hem de aydınlatıcı için kullanılabilir. Küt ucu sayesinde taşırma problemi olmadan kontür makyajını tamamlayabilirsin. 

Kapatıcı fırçası

Concealer parmak uçları ile tene yedirilebiliyor. Ama çok daha etkili bir sonuç ve profesyonel bir makyaj formu için fırça kullanmak şart.

NYX Cosmetics Pro Spot Concealer Brush – No:10, minik ucu ile tek bir bölgeye odaklanmanı kolaylaştırır. Düz ve hafif sert yapılı kılları sayesinde kapatıcıyı kusurlu bölgenin üzerine tamamen işler. Böylece makyajını dağıtmadan seni rahatsız eden leke ve kızarıklık sorunlarının önüne geçebilirsin.

NYX Cosmetics Makyaj Fırçası Ailesi 

NYX Cosmetics fırça koleksiyonlarında farklı ihtiyaçlara özel tasarlanan ürünler var. Herkesin kendine ve makyaj alışkanlıklarına uygun bir fırça bulabileceği bu koleksiyonlar teni en kısa sürede en mükemmel haline ulaştırır. 

Can't Stop Won't Stop Fırçaları

NYX Cosmetics’in Can’t Stop Won’t Stop serisi, dileyen herkesin profesyonel makyaja ulaşması amacıyla üretildi. Sen de uzun süre kalıcı bir ten makyajı vadeden ürünlerin uygulama aşamasında Can’t Stop Won’t Stop Foundation Brush fondöten fırçasını kullanarak pürüzsüz bir tene sahip olabilirsin. 

Pro Fırçaları

Pro ve Pro Dual olmak üzere iki farklı seri olarak karşımıza çıkan bu fırçalar, tende bir makyaj artisti çalışmış gibi çok özel bir etki yaratıyor. Ele oturan yapıları ve kolay kullanımları ile herkese hitap eden bu fırça setinde ten makyajın için ihtiyacın olan her şeyi bulabilirsin. 

Custom Drop Fırçalar

NYX Cosmetics Custom Drop fırça, Total Control Drop Foundation için özel olarak üretildi. Artırılabilir yoğunluğu ile tam kapatıcılık sağlayan bu ürünü uygulayacağın zamanlarda NYX Cosmetics Custom Drop Foundation Brush fırçayı kullanabilirsin. Sık kılları ve orta kısmı çukur eğimli tasarımıyla uygulama kolaylığı sunan bu ürün tende dağılması zor görünen fondötenleri bile cilde rahatlık yedirir. 

High Glass Fırçaları

Sana aydınlık ve ışıltılı bir ten duruşu kazandırmak için özel olarak tasarlanan High Glass serisinin özel fırçaları, koleksiyon içerisinde yer alan ürünlerden en yüksek performansı almanı sağlar. Farklı şekillerdeki aydınlatıcı fırçaları ve High Glass Face Primer Blush ile her an spotları üzerinde toplayan, parıltılı bir tene sahip olabilirsin. 

Holographic Halo Fırçalar

İçerisinde aydınlatıcı ve kontür fırçaları bulunan NYX Cosmetics Holographic Halo fırça serisi, yüzünde ışık oyunları yaratma imkanı sunan ürünlerin hatasız bir şekilde tene taşınmasını sağlar. 

NYX Cosmetics makyaj ürünlerinin performansını en üst düzeye çıkaran fırçalar ile hayatını kolaylaştırırken sen de mükemmel görünen cildinin tadına varabilirsin! Yüz fırçaları için hazırladığımız Yüz Fırça Rehberimize göz atmayı unutma!