FİLTRELE

20 ürün

20 ürün

Göz Fırçası

Göz Fırçası

NYX PROFESSIONAL MAKEUP GÖZ FIRÇALARI İLE MAKYAJINA PROFESYONEL BİR GÖRÜNÜM KAZANDIR!

(20 ürün)

 1. PRO ANGLED EYELINER BRUSH - No: 11
  PRO ANGLED EYELINER BRUSH - No: 11
  Rating:
  0 %
  Ultra ince uca sahip eyeliner fırçası Daha fazla bilgi
 2. PRO CREASE BRUSH - No: 17
  PRO CREASE BRUSH - No: 17
  Rating:
  0 %
  İnovatif karıştırma ve kapatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 3. MICRO PACKING BRUSH
  MICRO PACKING BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif fırça yapılı çok amaçlı fırça Daha fazla bilgi
 4. PRO DUAL FIBER SMUDGER BRUSH - No: 29
  PRO DUAL FIBER SMUDGER BRUSH - No: 29
  Rating:
  0 %
  Ultra yumuşak far uygulama ve dağıtma fırçası Daha fazla bilgi
 5. PRO SHADING BRUSH - No: 13
  PRO SHADING BRUSH - No: 13
  Rating:
  0 %
  Ultra yumuşak göz farı ve karıştırma fırçası Daha fazla bilgi
 6. MICRO DETAIL BRUSH
  MICRO DETAIL BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif fırça yapılı detay fırçası Daha fazla bilgi
 7. PRO PENCIL BRUSH - No: 34
  PRO PENCIL BRUSH - No: 34
  Rating:
  0 %
  Özel sivri uçlu far detaylandırma fırçası Daha fazla bilgi
 8. PRO SPOT CONCEALER BRUSH - No: 10
  PRO SPOT CONCEALER BRUSH - No: 10
  Rating:
  0 %
  İnovatif kapatıcı ve eyeliner fırçası Daha fazla bilgi
 9. PRO DUAL FIBER DETAIL BRUSH - No: 33
  PRO DUAL FIBER DETAIL BRUSH - No: 33
  Rating:
  0 %
  Alt kirpikler için far uygulama fırçası Daha fazla bilgi
 10. PRO DUAL FIBER SHADOW BRUSH - No: 31
  PRO DUAL FIBER SHADOW BRUSH - No: 31
  Rating:
  0 %
  Hayvan dostu sentetik yapılı göz farı fırçası Daha fazla bilgi
 11. PRO FLAT DETAIL BRUSH - No: 14
  PRO FLAT DETAIL BRUSH - No: 14
  Rating:
  0 %
  Ultra yumuşak göz farı ve eyeliner fırçası Daha fazla bilgi
 12. MICRO SMUDGING BRUSH
  MICRO SMUDGING BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif fırça yapılı detay fırçası Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Göz Fırçası
NYX PROFESSIONAL MAKEUP GÖZ FIRÇALARI İLE MAKYAJINA PROFESYONEL BİR GÖRÜNÜM KAZANDIR!

Hipnoz etkisi yaratacak, büyüleyici bir göz makyajı için ihtiyacın olan yalnızca baz, far, göz kalemi, maskara ya da eyeliner değil. Bu noktada sana uygulama aşamasında yardımcı olacak ekipmanların da önemi çok büyük. Çünkü makyaj yaparken kullanılan her bir parça, sonunda ulaşılacak görüntünün kalitesinde belirleyici bir rol oynar. 

Bu nedenle göz fırçası ve aplikatörü seçerken de özenli ve titiz davranmalısın. Aksi halde makyaj malzemelerinin kalitesini ve formunu cildine taşıyamaz ve hayal ettiğin o muhteşem görüntüye ulaşamazsın. 

Gözlerine profesyonellerin ellerinden çıkmış bir makyaj etkisi taşımak için NYX Cosmetics göz fırçası koleksiyonlarını inceleyebilirsin. Her ürüne özel uygulama fırçaları içeren bu koleksiyon ile kusursuzluğunu taçlandırmak senin ellerinde!

Göz Farı Fırçası Çeşitleri

Doğru seçilen göz farı fırçası ile kısa sürede en mükemmel görünüme ulaşabilirsin. Kullanacağın farın pigmentasyonunu koruyan ve renk yoğunluğunu özgürce ayarlama imkanı sunan NYX Cosmetics göz farı fırçalarını çok seveceksin!

NYX Cosmetics Pro Blending Brush – No:17, sana tek bir fırça darbesiyle profesyonel bir etki yakalama imkanı sunar. Bu muhteşem karıştırma fırçası ile natürel bir duruş elde edebilirsin. Sık ve sentetik kıllardan oluşan bu ürünü göz altı kapatıcı fırçası olarak da kullanabilirsin. Dumanlı göz makyajı fırçası olarak vazgeçilmezlerin arasına girecek bu ürünü hiç yanından ayırmak istemeyeceksin! Bu arada dumanlı göz makyajı nasıl yapılır merak ediyorsan “Dumanlı Göz Makyajı 5 Adımda Nasıl Uygulanır?” yazımızı okumayı unutma!

Gölgeli ve dumanlı makyajda kullanabileceğin bir diğer mükemmel ürünse, NYX Cosmetics Pro Shading Brush – No:13! Gür ucu sayesinde tek seferde göz kapağının geniş bir alanına uygulama yapabileceğin bu ürünü dilersen göz kalemi dağıtma fırçası olarak da kullanabilirsin. Koyu renk farlarının rengini koruyan, nude tonları en natürel formuyla cildine taşıyan bu fırçayla mükemmel bir göz makyajına kavuşmak çok kolay!

Sık kılları ve nispeten küçük ucuyla dikkat çeken NYX Cosmetics Pro Flat Detail Brush – No:14, koyu renkleri olduğundan daha yoğun göstermek istediğin anlarda yardımına koşacak, harika bir fırça. Her makyajseverin mutlaka sahip olması gereken bu fırçayla göz kapağını dilediğin gibi renklendirebilirsin.

Detayların önemini bilenleri kendine çeken NYX Cosmetics Pro Dual Fiber Detail Brush – No: 33 ile gözlerinin her bir noktasını hareketlendirebilirsin. Alt kirpik dipleri gibi ulaşılması zor noktalara farını bu küçük uçlu detay fırçasıyla uygulayabilirsin. Böylece tamamen bütünsel ve eksiksiz bir göz makyajı ile farkını ortaya koyabilirsin. Ürünü uyguladığın kalemi hafifçe dağıtmak için göz kalemi fırçası olarak da kullanabilirsin.

Göz Farı Aplikatörü Çeşitleri 

Göz farı aplikatörü hayat kurtarıcı bir ürün. Fırçaya ulaşamadığında ya da farklı fırçaları yanında taşıyamayacağın zamanlarda tek bir aplikatör ile en etkili sonuca ulaşman mümkün. Üstelik aplikatör tozutma yapmadığı için renk yoğunluğunu da artırır. 

NYX Cosmetics Dual Silicone Applicator – No:36 ile göz kapaklarına dilediğin yoğunlukta far uygulaması yapabilirsin. Biri büyük biri daha küçük olmak üzere iki farklı ucu bulunan bu profesyonel aplikatör sayesinde farklı renkleri kolaylıkla tenine taşıyabilirsin. Hem göz kapağını hem de detay noktaları rahatlıkla renklendirebilirsin!

Eyeliner Fırçası Çeşitleri 

Krem ya da jel formlu eyeliner tercih ediyorsan, mutlaka bir eyeliner fırçasına sahip olman gerekiyor. Ayrıca bu fırçalarla uygulayacağın eyeliner’ın kalınlığını kendin belirleyebilirsin. Hem de en ince detayları atlamadan!

NYX Cosmetics Pro Angled Eyeliner Brush – No: 11, oldukça farklı ve yenilikçi bir fırça. Fırçanın özel üretilen eğimli gövdesi sana kontrolü tamamen kendi ellerinde tutma imkanı sunar. İncecik ucuysa istediğin kalınlığı yakalamanı kolaylaştırır. Üstelik bu özel ince ucu sayesinde kirpik diplerinde boşluk oluşması gibi sorunların da önüne geçer. Böylece sende keskin ve kusursuz bir eyeliner çizgisine sahip olmanın tadını çıkarırsın!

NYX Cosmetics Pro Angled Brush – No:17 sık kıl yapısı sayesinde tek seferde yoğun renk pigmentasyonuna ulaşmanı sağlar. Kesik ve açılı ucu eyeliner uygulamasını kolaylaştırırken sana kalınlığı dilediğin gibi ayarlama imkanı sunar. Üstelik kuyruk oluştururken de daha rahat hareket edebilirsin. Hem doğal hem de sentetik malzemeler içeren kıl yapısıyla dikkat çeken bu fırçayı kaşlarını doldurmak için de kullanabilirsin. 

Kaş Fırçası Çeşitleri 

Kaşlar, yüzün ifadesini belirleyen ve duruşa anlam katan bir bölge. Bu nedenle makyaj yaparken kaşlarla ilgilenmemeyi unutmamak gerekiyor. Seyrek ve boşluklu kaşları doldurmak ve gür kaşlara mükemmel bir form kazandırmak için kaş fırçası kullanabilirsin. 

NYX Cosmetics Pro Dual Brow Brush – No:18 ile kaşlarını dilediğin gibi şekillendirebilirsin. Bir ucunda kesik uçlu kaş fırçası diğer ucunda kaş tarağı bulunan bu ürünle hem kaşlarındaki boşlukları doldurabilir, hem de dağınık ve natürel bir kaş görüntüsü elde edebilirsin. 

NYX Cosmetics göz fırçası koleksiyonlarında dilediğin her etkiyi yakalamanı sağlayacak ürünler var! Sen de kendine uygun olanları seçerek yalnızca sana özel bir göz fırçası seti oluşturabilir, yaptığın makyajın en iyi forma ulaşmasını sağlayacak ekipmanlarını her an yanında taşıyabilirsin. Göz makyajında kullanacağın birbirinden renkli göz farı çeşitleri, kirpiklerini hareketlendirecek maskara ve bakışlarını ortaya çıkaracak eyeliner çeşitleri için NYX Cosmetics göz makyajı koleksiyonlarını inceleyebilirsin.