FİLTRELE

50 ürün

50 ürün

Aksesuar

Aksesuar

TEN VE GÖZ MAKYAJININ BİR NUMARALI TAMAMLAYICISI MAKYAJ FIRÇALARI NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(50 ürün)

 1. LA CASA DE PAPEL DALI MASK MIRROR
  LA CASA DE PAPEL DALI MASK MIRROR
  Rating:
  0 %
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel makyaj aynası Daha fazla bilgi
 2. SHARPENER
  SHARPENER
  Rating:
  0 %
  2'li kalemtraş Daha fazla bilgi
 3. PRO LIP BRUSH - No: 20
  PRO LIP BRUSH - No: 20
  Rating:
  0 %
  Uygulama kolaylığı sağlayan ruj fırçası Daha fazla bilgi
 4. ON THE SPOT BRUSH CLEANSING PAD
  ON THE SPOT BRUSH CLEANSING PAD
  Rating:
  0 %
  Fırçaları yıpratmayan fırça temizleme aparatı Daha fazla bilgi
 5. MAKEUP BRUSH BELT
  MAKEUP BRUSH BELT
  Rating:
  0 %
  Kemer şeklinde profesyonel fırça çantası Daha fazla bilgi
 6. MARSHMELLOW BLENDER SPONGE
  MARSHMELLOW BLENDER SPONGE
  Rating:
  0 %
  Marshmallow şeklinde makyaj süngeri Daha fazla bilgi
 7. COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
  COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
  Rating:
  0 %
  Çok amaçlı kullanıma uygun makyaj süngeri Daha fazla bilgi
 8. LA CASA DE PAPEL HIGHLIGHTER BRUSH
  LA CASA DE PAPEL HIGHLIGHTER BRUSH
  Rating:
  0 %
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 9. FACE & BODY BRUSH - No: 39
  FACE & BODY BRUSH - No: 39
  Rating:
  0 %
  İnovatif bronzer, aydınlatıcı ve kontür fırçası Daha fazla bilgi
 10. HOLOGRAPHIC HALO LAYERED HIGHLIGHTING BRUSH
  HOLOGRAPHIC HALO LAYERED HIGHLIGHTING BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
 11. PRO FLAT FOUNDATION BRUSH - No: 7
  PRO FLAT FOUNDATION BRUSH - No: 7
  Rating:
  0 %
  Ürün emilimini önleyen likit fondöten fırçası Daha fazla bilgi
 12. HOLOGRAPHIC HALO MICRO HIGHLIGHTING BRUSH
  HOLOGRAPHIC HALO MICRO HIGHLIGHTING BRUSH
  Rating:
  0 %
  İnovatif aydınlatıcı fırçası Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Aksesuar
TEN VE GÖZ MAKYAJININ BİR NUMARALI TAMAMLAYICISI MAKYAJ FIRÇALARI NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

NYX Cosmetics Makyaj Fırçaları ve Aksesuar Çeşitleri 

NYX Cosmetics sana tenini güzelleştiren ürünlerin yanında bir makyaj çantası içerisinde bulunması gereken tüm yardımcı ögeleri de sunuyor. Makyajın gizli kahramanı olarak tanımlanabilecek fırça, sünger ve aplikatör çeşitleri cildinde mucizeler yaratacak ürünlerin performansını artırmaya hazır! 

Sen de makyaj fırçaları ve farklı fonksiyonellikteki yardımcı ürünlerden oluşan koleksiyon arasından rahatlıkla kullanabileceğin parçalar seçerek profesyonel makyaj adımlarını evde kendi başına uygulayabilirsin!

NYX Cosmetics fırça çeşitleri   

NYX Cosmetics tüm makyaj malzemelerini en iyi şekilde tenine işlemeni sağlayan fırça çeşitleri ile karşında! Sen de ihtiyaçlarını belirleyerek kendine özel bir makyaj fırça seti oluşturabilirsin. Ergonomik kullanım özellikleri bulunan fırçalarla makyaj ritüellerini kolaylaştırabilir, profesyonel yardımcılar sayesinde duruşunu güçlendirebilirsin.

Yüz fırçası kreasyonlarının en sevilen üyeleri elbette fondöten fırçası. NYX Cosmetics fondöten fırçaları da ürünleri emmeden tene taşıyan yapıları ile ön planda. Yumuşak, yoğun ve dökülme yapmadan uzun süre ilk günkü halini koruyabilen kıl yapısına sahip fırçalar sana fondöteni tüm yüzüne homojen bir şekilde dağıtma imkanı sunar. 

Geniş yapısı ve yumuşak kıllarıyla yüzü okşayan NYX  Cosmetics pudra fırçası çeşitleri birkaç hareketle makyajını sabitlemeni sağlar. Üstelik özel yapıları uygulama sırasında makyajının bozulmasını ve dağılmasını önler.

NYX Cosmetics allık fırçası modelleri yanaklarını renklendirirken cildine tatlı dokunuşlar yapar. Ürünün pigmentlerini koruyarak tene homojen bir şekilde dağıtan bu fırçalar sayesinde tek seferde yoğun allık duruşu elde edebilirsin. Sonrasında yelpaze formlu highlighter fırçaları ile yüzünü aydınlatarak makyajını tamamlayabilirsin.

NYX Cosmetics göz fırçası koleksiyonu arasında yer alan farklı ürünler sayesinde dilediğin makyaj trendini gözlerine uygulayabilirsin. Göz makyajının vazgeçilmezi karıştırma fırçaları ile farklı renkler arasında kusursuz geçişler yapabilirsin. Açılı eyeliner fırçası ile incecik bir çizgi elde edebilir, kaş fırçaları ile kaşlarını en doğal ve güzel formuyla kullanabilirsin.  

Eğer dudaklarında profesyonel makyaj etkisini yansıtacak muhteşem bir ruj duruşu elde etmek istiyorsan, NYX Cosmetics dudak fırçası çeşitlerini deneyebilirsin. Fırça dokunuşu ile çok daha belirgin bir dudak çizgisine sahip olabilir, dudaklarını olduğundan daha dolgun gösterebilirsin. 

Yardımcılarını her an temiz tutmak ve cildinde fırça üzerinde zaman içerisinde biriken tozların sorun oluşturmasını önlemek içinse NYX Cosmetics fırça temizleyici ürünlerini kullanabilirsin. Fırçaların kalitesini koruyarak hijyen katan bu ürünler sayesinde cildine hak ettiği özeni gösterebilirsin. 

NYX Cosmetics makyaj aksesuarları 

NYX Cosmetics koleksiyonlarında makyaj konusunda sana yardımcı olacak her türlü ekipmanı bulabilirsin. Fırça kullanmak istemediğin zamanlarda beauty blender yani makyaj süngeri tercih edebilirsin. Bir kısmı yuvarlak bir kısmı daha ince uçlu olan fondöten süngeri ile yüzünün her bir noktasına ulaşabilir, fondöteni cildine tamamen yedirebilirsin. 

Makyaj aksesuarları içerisinde yer alan parçalarla makyaj malzemelerini çok daha etkili bir şekilde kullanabilir, kalem formlu ürünleri keskinleştirebilirsin. İhtiyacın olan tüm bu aksesuar, fırça setleri ve makyaj malzemelerini taşımak içinse NYX Cosmetics makyaj çantası koleksiyonundan yararlanabilirsin. Değişen boyutları ile sana ihtiyacın olan hacmi kolaylıkla sunan çantalar koruyucu özellikleri sayesinde içerisine koyduğun tüm ürünlerin güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar. Profesyonel makyaj kutusu seçenekleri sana kendinden emin bir hava katar. Tüm malzemeler için özel gözleri bulunan bu çantalar ile gittiğin her yere istediğin tüm makyaj ürünlerini taşıyabilirsin!

Makyaj Çantasının olmazsa olmazları 

Kusursuz duruşundan asla ödün vermeyen kadınların makyaj çantalarında mutlaka bulunması gereken çok önemli birkaç parça vardır. Bu sayede istediği her yerde kendini yeniden yaratabilir ve farkını ortaya koyabilir. İşte bir makyaj çantasında mutlaka bulunması gerekenler:

 • Fondöten ve fondöten fırçası ya da süngeri
 • Pudra ve pudra fırçası 
 • Allık ve allık fırçası 
 • Highlighter ve highlighter fırçası 
 • Ruj
 • Eyeliner ve göz kalemi
 • Maskara
 • Göz farı 
 • Başta karıştırma fırçası olmak üzere birkaç çeşit göz fırçası 
 • Kalemtıraş

Tüm bu ürünler tenini mükemmel duruşa kavuşturmak için! Sen de NYX Cosmetics’in değişen ten, dudak ve göz makyaj ürünleri, fırça ve sünger fiyatları arasından bütçene uygun olanları seçebilirsin. Makyaj çantana dilediğin ton ve formlardaki makyaj malzemelerini ve yardımcılarını koyarak hayatın her anında pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsin. Ayrıca yanına az eşya aldığın günlerde seyahat boy makyaj malzemeleri tercih edebilir, en olmadık anlarda bile yüzünü aydınlatan makyajınla tüm dikkatleri üzerine toplayabilirsin!